Prečo Fico prehrá ?

Autor: Július Kovács | 19.11.2017 o 8:09 | (upravené 19.11.2017 o 8:39) Karma článku: 4,52 | Prečítané:  470x

Toľko sa s džbánom po vodu chodí a nielen obéznym právnikom až kým sa nerozbije. A rozbil sa aj súdruhovi premiérovi plný prázdnych sľubov.

       V deň župných volieb som išiel k mojej mame je stará zapálená komunistka. Ma 83 rokov tri vysoké školy prečítané neuveriteľné množstvo kníh, bola riaditeľkou školy.

        Hovorím mame, lebo sa jej ťažko chodí. Nezavoláme na volebnú komisiu nech donesú prenosnú urnu. No určite, ani nech Ťa len nenapadne, neopováž sa !!! Môžem sa na celý váš systém kapitalizmus vykašľať. Tu mate tu vašu demokraciu, toto ste si vyštrngali !!! Vieš o koľko mi valorizovali dôchodok ako žobrákovi  o 1,90 Eura.

        Pritom moja mama doteraz chodila poctivo na všetky voľby na mítingy súdruha Fica, ktoré vždy organizovala Jednota dôchodcov. Dali im guláš , autobus zadarmo,  Fico im dal karafiát a zaspieval im David alebo iný pseudo umelec.

         A moja mama chodila poctivo aj na každé voľby a volila samozrejme komunistov, alebo strany ktoré obsahovali najviac bývalých komunistov. Niečo sa v nej zlomilo tak som pouvažoval na čo posledný rok najviac frflala. Vždy je nahnevaná, keď musí doplácať na lieky a poslednú dobu lieky parádne stúpli, tak isto sa jej nepáči keď musí čakať u lekára a predbieha sa tam. Súdruh premiér síce avizoval  a zrušil čakacie poplatky, ale lekári to hravo obišli buď to vezmú načierno bez dokladu alebo to zašmodrlichajú  do registračných a iných poplatkov. Potom zdvihli elektrinu, plyn a vodu. Mohol súdruh premiér sľubovať koľko a ako chcel , faktúra prišla podstatne vyššia a nepustila. A čo je zaujímavé neboli voliť ani mamini kamaráti a kamarátky. Fico jednoducho dôchodcov klamal a klamal až doklamal. Oni vydržia všeličo aj uveria ale pravdepodobne posledná kvapka sa preliala a mám pocit, že už im môže sľubovať hory aj doly a ťahať medové motúze pod noc ale k voľbám ich nedostane. Súdruh Fico nasledujúce voľby bali kufre a nachystáme mu pred úrad vlády krabice.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Majiteľ Slotovej vily robí pre Siekela

Siekel býva v byte Nosáľa, ktorý mu predtým sám predal.

Dobré ráno

Dobré ráno: Slovensko príde o 100 miliónov eur, prečo sa tak stalo

Ministerstvo školstva čelí obvineniu.

DOMOV

Kočnerovi navrhnú sprísniť väzbu, vraj ovplyvňuje vyšetrovanie

Utajený svedok predložil dôkazy proti Kočnerovi.


Už ste čítali?