Politická vražda?

Autor: Július Kovács | 26.2.2018 o 13:07 | (upravené 26.2.2018 o 13:18) Karma článku: 6,56 | Prečítané:  2285x

 Bol zavraždený 27 ročný mladý človek a jeho priateľka. Je veľmi ťažké si predstaviť čo preživaju ich rodičia, príbuzní a priatelia.

   O Janovi Kuciakovi viem toľko že mal dobré články a tu je odkaz na prehľad posledných článkov o ktorých písal Ján Kuciak https://autor.aktuality.sk/jan-kuciak/ .

    A  človek zrejme nemusí byť ani Sherlock Holmes, aby vedel kde hľadať páchateľa vrážd. Zomrel 27 ročný mladý človek a vrah alebo vrahovia nemali zľutovanie a  spolu s ním zastrelili aj jeho priateľku.

   Vie sa aj to, kto sa mu pred vraždou verejne vyhrážal a to pán Marian Kočner , rád by som poukázal a pripomenul, že  Kovačovi mladšiemu pri amnestiách boli odobraté milosti v kauze Technopol. Danko a Bugár  vtedy tvrdili,  že odobrať milosti Kočnerovi je nepredstaviteľné a ani mu ich neodobrali, jednoducho Kočnerovi milosti ostali zachované. Otázka je prečo?  Pritom Kočner je zaplatený aj v kauze Ruskových zmeniek a iných kauzách. Ďalej je tu pán Baštrnák aj ten by mohlo mať motív, no a motív by mohlo mať aj jeho podnájomník na Bonaparte, ktorý nie a nie sa vysťahovať a k novinárom nemá žiadny bontón.  

      V posledných 365 dňoch sa stali, ale dve záhadné a s pravdepodobnosťou blížiacej sa istote politické, mafiánske vraždy.  Druhá je vražda Gaulieder o ktorej sa najprv písalo, že je to samovražda, potom sa písalo, že majú záznam z rušňa, ako Gaulieder sám skáče pod rušeň. A potom sa zistilo, že to asi bude vražda. V dobe keď mate na každej dopravnej križovatke mate kameru, keď hovory v telefónoch sú zaznamenávané podobne ako aj ich poloha, gmail a Facebook sú zrejme tiež pod kontrolou a rok nič nevieme, všetci mlčia je ticho. Gauliederovi chodili domov v obálke náboje, fotili ho nahého na záhrade , hodili mu mŕtvu mačku cez plot.  Gaulieder totiž vystupoval aj keď v menšom merítku, ako Kuciak  napríklad proti rozkrádaní Eurofondov a pokiaľ viem  nevyriešilo sa tam nič akurát pomerne novovybudovaná Galandia dodnes nie je v prevádzke. Obavám sa že pri dnešnom obsadení ministra vnútra,  ktoré riadi dnes minister s podobnou morálkou a chovaním ako Mečiar sa nevyrieši nič.

      Očakávame rýchle vyšetrenie a potrestanie vinníkov. A dúfame že to nevyhnije na prázdnych rozhorčených vyhláseniach čelných politických predstaviteľov s krokodílími slzami v očiach . Mne je osobne tohto mladého človeka ľúto aj jeho priateľky a je strašne že opustili tento svet týmto spôsobom a nech si o tom mysli kto, čo chce nazvem to návratom Mečiarizmu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Parlament je plný grobianov, menších a väčších bláznov a fašistov (píše Samo Marec)

Parlament je ako Fekišovce, len horší.

Píše Martin Kugla

Matovič hrá užitočného idiota oligarchiátu

Namiesto boja proti mafii Matovič máva ideologickou zástavou.


Už ste čítali?