Čo ste si teda spolu navarili to si spolu aj zjedzte všetci traja.

Autor: Július Kovács | 13.3.2018 o 1:35 | (upravené 13.3.2018 o 2:56) Karma článku: 2,09 | Prečítané:  338x

Demisiu rýchlu a bez podmienok. Bugárove riešenie je. Aj vlk sýty a ovca celá. Nie, odstúpte!!! Nebudete mať v kreslá vlády a ešte sa v nich pripravovať na voľby, zametať kauzy, skartovať dôkazy a robiť si kampaň za štátne.

Prosím slušných ľudí v piatok po 18 hodine pred úrad vlády na námestie Slobody. 

Zopakujem teda to iste čo som odkázal Ficovi.

Róbert , Bela, Andrej, odstúpte!!!  Keďže nemáte v sebe kúska hrdosti a citu a slušnosti. Tak sa Vám budeme schádzať každý piatok o 18 hodine pred úradom vlády, bez vášho povolenia a zatiaľ len vešať, plagáty na plot a na bránu, páliť sviečky za Jána a Martinu a hlasno kričať, kým veľmi rýchlo odtiaľ neodídete, zatiaľ slušne. Keď nebudete chcieť rýchlo odisť, rozhodneme sa, ako  ďalej. 

Vyrábali ste  z nás lumpov, čo chcú hádzať dlažobné kocky a roxormi si vybavovať účty a vešať na kandelábre. Vraj sme chuligáni, násilníci a neviem čo. Je mi ľúto, že sa k tejto propagande pripojili aj niektorí politici dokonca aj z opozície a dokonca aj ústavní činitelia, prestaňte nás prosím poučovať a skúste sa s nami dohodnúť ako ďalej. Chceme spravodlivú krajinu v ktorej politici slúžia na to aby sa tu dobre žilo. A aby v nej fungovali spravodlivé súdy  a tie Vám to spočítali. 

Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú zabila korupcia, kam sa človek otočí v tomto štáte tak sa na neho valí vlna hnusu, krádeže, klamstvá, polopravdy a demagógia a posledná kvapka, ktorou sa pohár naplnil a pretiekol bola vražda dvoch nevinných mladých ľudí, ktorí bojovali za lepšiu budúcnosť.

 Pre Roba a veľa z týchto vecí platí aj na jeho kamarátov Bugára a Danka.

A ten  mladý novinár, ktorý je vo veku Tvojho syna,  písal o svinstvách ktoré páchali Tvoji kumpáni. Ako by si sa ty cítil, keby Ti mafia zabila syna?  Táto mafia je živená korupciou ktorej  sídlo je na Tvojom úrade vlády.  Nebudeme okolo Teba chodiť v papučkách a nedoprajeme Ti kľud, to by sa Ti hodilo aby to vyhnilo, ako s úsmevom tvrdievaš. A vieš ty čo, nebudeme si pýtať ani povolenie či smieme isť pred úrad vlády alebo nie a aké plagáty tam budeme vešať a nebudeme sa ani pýtať čo smieme kričať a čom máme debatovať.   Môžeš tam nasypať kociek koľko chceš a zvolávať rady bezpečnosti štátu na nás to neplatí a vymýšľať na nás že Ťa chceme zavesiť na kandelaber. Mýliš sa chceme Ťa pohnať pred nezávislí súd za to čo si spáchal.  Aj tak by si nám to povolenie nedal a koniec koncov. My sme tu doma. Ani ty sa nás nepýtaš, čo smieš čo nie a veselo prekračuješ všetky hranice či už slušnosti, alebo zákonnosti.  Nepotrebujeme ani aby nám niekto hovoril, čo smieme a čo nie a čo sa patrí a čo nie a ty si už ten posledný , čo nás tu má čo poučovať. Nie sme ani malé deti, nie sme riadení ani zo zahraničia, ani politickými stranami. Sme slobodní občania mysliaci a máme srdce a morálku. Tebe asi tieto veci nič nehovoria, lebo ich používaš ako zásterku aby si mohol páchať svoje ohavnosti a kryť svojich lumpov, klamárov, zlodejov a s pravdepodobnosťou rovnajúcej sa istote aj vrahov a s istotou sa nedá tvrdiť ani to, že objednávateľom tejto vraždy si nebol ty alebo niekto s Tvojich najlepších spolupracovníkov, bývaš v byte daňového podvodníka, spávaš s prostitútkou mafiána. Mame ťa plné zuby, chceme žiť v slobodnej normálnej krajine.

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA MICHALA HAVRANA

Nenechajte sa nachytať na princíp jednoty

Masa musí zlomiť jednotlivca.

DOMOV

Fico v dueli so Sulíkom: Váš konkurent nie je Smer

Sulík pripomínal Ficovi minulé výroky.


Už ste čítali?