Pred úradom vlády 16.marca, bolo to vraj zakázané. A napadol ma antikonfliktný team.

Autor: Július Kovács | 17.3.2018 o 21:26 | (upravené 17.3.2018 o 22:04) Karma článku: 10,33 | Prečítané:  3953x

Asi som radikálny a asi som aj skeptický a neverím, že mafiáni a zlodeji sa zľaknú, len slušných protestov. Som tak skeptický, že si dokonca myslím, že aj vo vláde sú ľudia napojení na mafiu.

 Dokonca mám pocit, že sú možno medzi nimi aj ľudia, ktorí si objednali  chladnokrvnú vraždu dvoch mladých nevinných ľudí. Štrngať kľúčmi je pekné gesto a bol som na všetkých mítingoch v roku 89 a bol som takmer o polovicu mladší. Tiež sme sa tešili a verili, že to pomôže a nastúpil Mečiar a vysmial sa nám do očí a rozkradol s kumpánmi majetok štátu. Škoda nebola len na majetku, ale rozhádal nás a rozdelil. Odvtedy sa konšpiruje klame a tvrdí sa, že všetci sú svine a vždy len jedni vymenia druhé, takže netreba nič meniť, lebo všetko je tak ako má byť.

    Mám pocit, že keby sa nás aj postavilo celých 5 miliónov a zaštrngali kľúčmi a zakričali by sme odstúpte. Povedia nám, ale vážení, máme od Vás mandát na 4 roky a vyhrali sme voľby, žijeme v demokratickej krajine, tak to prosím rešpektujte , ešte máme do konca nášho volebného obdobia celé dva roky. Čo na tom, že koalícia vznikla volebným podvodom Siete a Mostu Hídu.  Bolo to demokratické a hotovo, nemali ste sa dať oklamať.

    Mám chuť zobrať záprdky a nahádzať im ich do hlavy aj zhnité paradajky, ba čo viac mám chuť vytiahnuť spod nich stoličku a kopnúť ich do zadnice. Na kandelábre ich vešať nechcem, ale za mrežami by som ich videl rád a potom na nich dlhé roky úplne zabudol. V piatok som mal plagát na námestí SNP v Bratislave a na ňom  Ideme pred úrad vlády preškrtnuté a pod tým dopísané korupcie a mafie . Napadol ma nejaký antikonfliktný team, alebo taký nejaký názov si dali, vraj organizátori mítingu si to neželajú takýto plagát a aby som s tým okamžite prestal a stiahol ho, lebo budú proti mne vyvodené dôsledky a ešte neviem čo a či som vraj nebol oboznámený o tom , že je zakázané ísť pred úrad vlády.

    Šiel som aj tak, som slobodný občan.  Pred úradom vlády boli tí istí ľudia antikonfliktný team, čo na námestí SNP, tie isté tváre tie isté zelené antireflexné vesty , neviem čo tam hľadali. A kopec policajtov okolo aj keď musím priznať, že nás už nechali na pokoji. A usmerňovali autá. 

     Námestie Slobody je podľa mňa väčšie, bolo by lepšie aj ozvučenie aj doprava aj viac ľudí by sa tam zmestilo. Problém vidím v tom že zdroj korupcie úrad vlády by bol blízko. Jednoducho si myslím že treba ísť pred tie inštitúcie v ktorých sa to rozhoduje a nerobiť to za rohom. A myslím si dokonca že tí, čo o tom rozhodujú by to mali počuť a vidieť.

    Na bránu úrady vlády sme dali nadpis sídlo mafie a korupcie, bolo tam dosť ľudí novinárov aj TV . Myslite si že sa to objavilo v médiách, ani nápad.

       Myslím si pri svojom radikalizme, že v stredu, keď sa má vyjadrovať dôvera v parlamente, treba tam ísť s transparentmi a kričať predčasné voľby. Aby to počuli práve poslanci, ktorí chcú odsúhlasiť bábkovú vládu Fica.

       Mám však silnú obavu, že ak budete žiadať ísť pred parlament budú nás vyzývať, aby tam nešli  zas sa tam objaví nenapadne antikonfliktný team, aby pani poslanci mali kľud schváliť novú vládu a budú to definovať ako neslušné a antidemokratické, rušiť poslancov prítomnosťou nahnevaných občanov, veď tí predsa patria na námestia a nie pred parlament a keď sa im nepáči nech si zaštrngajú kľúčikmi.. A potom  keď schvália novú vládu, nám povedia vidíte nič sa nedalo robiť musíme to rešpektovať.

   Je to ako s tlakovým hrncom uvoľníte ventil a tlak vysyčí. Tak to vidím aj zo slušnými protestmi,  ďaleko od úradu vlády a ďaleko od parlamentu. Asi mám paranoju. Bodaj by som nemal pravdu ale vzhľadom k tomu že som matematik a výborný, jednoducho ma logika nepustí a mám pocit že nás chcú znova oklamať, aby mohli kradnúť ďalej.

   Osobne v stredu idem pred parlament s transparentmi aj keď budem sám, som slobodný občan. A nikto na svete mi nebude zakazovať robiť správne veci.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA MICHALA HAVRANA

Jednota ako zničujúci princíp (píše Michal Havran)

Masa musí zlomiť jednotlivca.

DOMOV

Fico v dueli so Sulíkom: Váš konkurent nie je Smer

Sulík pripomínal Ficovi minulé výroky.


Už ste čítali?