Každý poslanec, čo schváli vládu Fico IV je zradca. O 17 sa stretneme pred parlamentom.

Autor: Július Kovács | 26.3.2018 o 6:07 | (upravené 28.3.2018 o 4:14) Karma článku: 5,70 | Prečítané:  2059x

Prosím Vás kto môžete prídite o 17 hodine dnes pred parlament, áno buďte slušní, ale hlasní a poriadne si zakričte čo Vás trápi. Trebárs aj : Mafia!  My sme tu doma!  Odstúpiť!  Bude nás viac!  Ešte prídeme! a vymyslite aj iné. 

     Mám rád priamu reč. Všetci dnes veľmi dobre vieme čo sa deje, ale už len nadávať a len písať nestačí. To, čo nám tu chce vládnuť je vláda korupcie a nemajú tam čo hľadať. Sú potrebné nové voľby. Nespadnú dám do lona samé a ak ich chceme dosiahnuť a potrebujeme veľký kus občianskej statočnosti a prekonať vlastný strach a nečakať , že to niekto vyrieši za nás. Áno všetci máme svoje problémy , hypotéky, deti, prácu, ale to nás neospravedlňuje sú možno aj iné hodnoty morálka, česť, spravodlivosť. Viem dnes tieto slova berie do úst kadekto aj poslanci národnej rady aj vládny trojlístok.  Používajú ich ako handru na svoje čierne činy. A radi by dovládli a upokojili to a to je to čo im nesmieme dovoliť, vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej bola posledná povestná kvapka keď sa pohár prelial.

        Dnes ráno som vstal o 4 hodine,  nejde mi spanie bol som na všetkých mítingoch Bratislave , či už na SNP, pred úradom vlády ale aj pred parlamentom bol som o polovicu mladší. V čase Mečiarizmu som v českých Necenzurovaných novinách Mečiara porovnal s Hitlerom, bola z toho štvorstrana, boli to tie noviny čo uverejnili jedine a prvé zhruba 200 000 príslušníkov ŠtB,  keď sa rozpadal štát prebehol som Devin Bratislava s transparentom aj s mojim bratom za Jednotný štát Čechov a Slovákov. V 89 som bol na všetkých námestiach dokonca pred novembrom 89 v auguste 89 aj v Prahe. Keď mal Andy Hric rádio Twist urobil som proti Mečiarovi Judáša v čiernej skrinka radia Twist po čísle 100 som prestal rátať príspevky, počúvalo ma vtedy dosť ľudí aj keď len veľmi malo ľudí vedelo, kto som. Bolo toho viac, nerobím to vždy, ale robím to vždy vtedy keď cítim že nie je niečo v poriadku.

      Nebude stačiť štrngať kľúčikmi zapaľovať sviečky a hľadieť do zeme. Moje kolega v 89 povedal keď niekto ide na Teba nožom a chce ťa podrezať, tak asi nemôžeš ísť na neho holými rukami, alebo mu povedať prosím ťa uvedom sa nie je to správne a mal pravdu Mečiar rozkradol s kumpánmi majetok ľudu. Máme proti sebe dobre organizovanú a vycvičenú mafiu, chobotnica má chápadla na ministerských kreslách v úradoch, na polici na súdoch. Treba konať ostrejšie protestovať pred úradmi kde sa to deje, hlasno, trebárs s megafonmi, bubnami rapkáčmi, treba isť za poslancami a úradníkmi , trebárs aj do kancelárii na hradný vršok. Vládu Fico 4 budú schvaľovať v týchto dňoch. Každý poslanec, čo pri schvaľovaní vlády zdvihne ruku za je zradca.  Za túto vetu mi budú nadávať ale stojím si za ňou do poslednej bodky. A buďme pozorní, kto tak urobí , tomu to nezabudnime a zrátajme mu to v predčasných voľbách, ktoré budú tak či tak. Zoznam zradcov dáme všade kam sa len dá na sociálne siete, na plagátovacie miesta, pred školy, pred úrady. A budeme im to pripomínať.

      Teraz si dám kávu, psa som už vyvenčil, spokojne mi chrápe pri nohách, napíšem túto vetu na plagát a ráno ešte kým vstúpia do parlamentu, tam s tým transparentom pôjdem, aby ma videli a aby vedeli. Prosím Vás kto môžete prídite o 17  hodine dnes pred parlament, áno buďte slušní, ale hlasní a poriadne si zakričte čo Vás trápi. Trebárs aj Mafia, My sme tu doma, Odstúpiť, Bude nás viac a Ešte prídeme a vymyslite aj iné. Prajem krásny deň všetkým slušným občanom tejto krajiny.

Takto som tam stál

Alebo to nájdete tu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10211912811719585&set=a.2803608933281.2120248.1350331251&type=3&theater

     Vrátil som sa spred parlamentu mal som dva nadpisy A2, ten čo som nafotil a ešte jeden Fico 4 vláda korupcie, kávu som nestihol dám si ju až teraz. Lebo ráno keď som prišiel ukazoval som nadpisy , prišiel za mnou ochrankár. Prosím Vás to budete stáť s tými plagátmi tu do večera? Ja mu na to. Uvidím , dovtedy kým to bude potrebné, začudovane odišiel.

  Stal som tam s tými plagátmi a ľudia, čo išli okolo parlamentu aj v autách dali palec hore aj v autobusoch sa usmievali. Urobil som im náladu a to je fajn pocit.  Postavil som sa ja priamo pred dvere parlamentu, niektorí poslanci sa usmievali ale vládni krútili očami a tvárili sa akoby ma nevideli, alebo hľadeli mlčky previnilo do zeme. Vnútorná ochranka ma vyhnala vraj musím byť 50 metrov od parlamentu aj im na to. Veď nedemonštrujem a oni vraj pre tie nadpisy. Takže ľudia s nadpismi tam nechoďte, ani na tričkách ani na kabelách, ani na topánkach.

  Obyčajní policajti 50 metrov sa smiali , vidíme že už Vás poučili. Ja im na to kde je tá čiara 50 metrov. Môžem stáť aj tu. Jasné kľudne. Verte tomu že by sme najradšej stáli tu s Vami , ale viete je to naša práca, najradšej by sme postavili pred Vás našich šéfov nech sa tu pred vami spovedajú.

   Zopár ľudí ma fotilo, ako nejaku raritu. Občan pred parlamentom fúha. Dobehla za mnou Markíza  vraj prečo tu stojím, či to dajú to je vo hviezdach.  Vravím no lebo na námestí SNP mi povedali choďte za poslancami a presvedčte ich tak ich presviedčam. Kde ich mám presviedčať, doma, v obchode na námestí, veď takmer všetci majú kancelárie v parlamente a nie po Slovensku sú izolovaní od ľudí.  To som povedal a tu dodávam. Ani sa k nim nedostanete. Do parlamentu bez povolenia ani nesmiete, to je zlý sen keď sa občan nemôže dostať k volenému zástupcovi , teda môže ale musí mu zavolať ten musí súhlasiť a prejsť cez ochranku, báječné vymyslené. Presne tak aby Vás to odradilo za niekým ísť a čo taký chudák z Michaloviec ma sa 500 km trepať pred parlament a to ani nevie či ho príjmu. Celkom som sa cítil ako element občan, nie ako doma ale cudzo, akoby som im zavadzal , nevedeli čo so mnou aj ochranka bola nervózna asi na nich tlačili. Ja mám poobednú ľudia rad by som išiel aj o 17 hodine,  ale robím v montovni a tam Vám dovolenku nedajú  a už vôbec nie keď im založíte odbory. Prosím prídite poobede o 17 budem držať palce.

Asi som radikálny ale myslím si toto a napísal som to včera 27.3. teraz to tam vkladám je ráno a pes mi chrápe pod stolom a zas nemám čas si urobiť šalku kávy.

https://juliuskovacs1.blog.sme.sk/c/480496/arogancia-a-drzost-vlady-a-ich-poslancov-nepoznaju-hranice.html

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Zuzany Kepplovej

Kde by Európania chceli byť pochovaní

Debata o tom, kým sa cítime, vynecháva otázku smrti.

DOMOV

Fico v dueli so Sulíkom: Váš konkurent nie je Smer

Sulík pripomínal Ficovi minulé výroky.


Už ste čítali?