Arogancia a drzosť vlády a ich poslancov nepoznajú hranice.

Autor: Július Kovács | 27.3.2018 o 10:36 | (upravené 28.3.2018 o 4:49) Karma článku: 4,37 | Prečítané:  1216x

Môj kamarát mi povedal. Keď ťa niekto oklame raz. No dobre pomýlil sa. Keď dva krát. No dajme mu ešte šancu. Keď tretí krát a ty mu uveríš potom si hlupák ty, že mu to toleruješ. A má pravdu. Dosť, Stačilo.

Tato vláda nás podviedla x krát. Vitajte v štáte korupcie. Každý deň nejaká nová špinavosť, fakt máme toho dosť a my občania sme tu doma a vy nám to tu znečisťujete a ste odpad, ktorý treba hodiť do koša, smrdíte ste nechutní a ste po záruke. Klamete ale oháňate sa pravdou a charakterom, to vám do úst nepatrí Vaše ústa tieto pojmy len pošpinia. Žiadali sme Vás slušne odíďte, neodišli ste. Tak pristúpime k radikálnejším riešeniam aj v záchodovej miske treba použiť silnejšie čistiace prostriedky ako je Jar alebo Pur, treba tam Savo alebo Domestos.

Po prvom upozornení ste Kaliňaka vymenila za Druckera. Fica za  Pellegriniho , Gašpara ste tam drzo nechali rovnako ako kopec iných korupčníkov. A Fico a Kaliňak ich riadia aj tak z úzadia a Fico sa vysmial prezidentovi pred televíznymi kamerami. Vaša arogancia a drzosť nemajú hranice.

Druhé upozornenie odíďte slušne. Viete ako je to? Tri varovné vystreli a potom sa koná. My Vám poskytneme len dva, lebo ste napojení na zločinecké skupiny, ktoré obhajujete a chránite. A toto je druhý pokus.  Takže fáza dva. Občania rozliepajme  plagáty a zoznamy poslancov, ktorí schválil vládu korupcie Fico 4, píšte im facebookových stránkach, na maily, telefonujte im,  posielajte sms,  choďte za nimi domov, do kancelárii v národnej rade, pýtajte sa ich prečo to urobili,  alebo či neboli podplatení pripadne vydieraní , píšte o tom do sociálnych sietí a blogov a rozprávajte známym kolegom ako s Vami títo poslanci jednali. Sú platení z našich daní tak nech nám to vysvetlia. O to isté prosíme novinárov , zabili Vám kolegu, ak nezasiahnete radikálne, možno zajtra ste na rade vy.  Takže pani poslanci čo ste schválili vládu zrady, ostávala Vám malo času aby ste to napravili tým že túto vládu sami odvoláte v národnej rade a sami schválite nové voľby. Nové voľby dosiahneme referendom tak či tak a verte vo veľmi krátkom čase a neopovážte sa ich zmariť, lebo potom sa budú diať iné veci.

Na poslednom pochode za slušne Slovensko zaznel tento odkaz, splníme ho do bodky. Choďte za nimi domov do práce.

Sústredíme sa na poslancov, pretože vláda mafie sa oháňa tým, že ste ju vy schválili  poslanci a majú pravdu, urobili ste to. Samozrejme sa budeme stretať na námestiach a podpisovať petíciu za predčasné voľby a nielen tam, aj pred úradom vlády, pred parlamentom.

Ja som stál ráno 26. marca v deň keď poslanci schválili  bábkovú vládu Fica 4 úplne sám a vítal som poslancov s týmito nadpismi. Poobede tam bolo 1500 ľudí, mali sme ich vítať viacer,í ešte pred tým ako sa stratili v ochrankou chránenou v parlamente. Fica s Kaliňákom som nevidel asi prišli chranení v limuzínach s čiernými nepriestrelnými sklami. 

 

Tu je ako kto hlasoval

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=40047

Ak si chcete pozrieť Fica a dojatého Bugára ako sa radovali pozrite si video v tomto článku

http://www.teraz.sk/slovensko/parlament-vyslovil-doveru-vlade-petra/316113-clanok.html

Pôjdeme do Vašich kancelárii. Ak sa tam nedostaneme počkáme si na Vás pred Vaším domom. Ste platení z našich daní a máte presadzovať zaujmi občanov tak, aby občania neboli klamaní, okrádaní a vraždení za svoje presvedčenie ako to bolo v prípade Jana Kuciaka a Martiny Kušnirovej.

Ďalej žiadame všetky normálne platformy aby začali konať ráznejšie a ostrejšie. Vidíte že nestačí protestovať na námestiach, len so sviečkami a mlčky hľadieť do zeme. Nejdeme ich vešať ani mlátiť, ale poženieme ich k zodpovednosti za to čo spáchali.

Odkazujeme Slušnému Slovensku, odvolať Gašpara nestačí, vymenia jedného pajáca za druhého, žiadajte spolu s nami predčasné voľby, ak nechcete tak Vás žiadame nebráňte nám v tom a neoznačujte nás ako neslušných, neslušné je naopak tolerovať vládu korupcie, vidíte že pred parlamentom dochádza k pokusom o zatknutie

https://juliuskovacs1.blog.sme.sk/c/480214/vcera-po-zhromazdeni-obcanov-pred-parlamentom-sa-policajti-pokusili-zatykat.html?ref=najcit24hod

ale nielen to, ale policajti tam prehľadávali auto protestujúceho čo zaparkoval auto 150 metrov pred parlamentom jednajú s nami ako so zločincami, lebo si dovolíme prejaviť svoj názor. Vyhovujú im len mlčiace pochody so sviečkami, najlepšie len s jedným transparentom, nechcú aby sa na pódiách objavili herci umelci a osobnosti, ktoré vedia mimo zapálenia sviečky aj pomenovať trefne situáciu na Slovensku a navrhnúť riešenia a tento priestor im  Slušne Slovensko deň pred oficiálnym mítingom zobralo a dodnes uspokojivo nevysvetlilo prečo, neviem ako ostatní občania ale ja to nazvem zrada. Prehlásili ste predsa, že ste už dosiahli všetko čo ste chceli. Možno vy áno ale my občania nie a za to čo  ste urobili si spytujte vlastné svedomie.

Budeme robiť mítingy či už s Vami alebo bez Vás a dáme si pozor aby ste ich neodvolali 24 hodín pred začatím. Sklamali ste obrovské množstvo ľudí. Dôvera sa získa ťažko ale stačí raz zaklamať a je preč, obavám sa že už je preč.

My ostatní a je nás drvivá väčšina chceme predčasné voľby a vyčistiť priestor od korupcie a mafie, nielen akože, nie len proforma ale naozaj.

Prosím Vás zdieľajte tento odkaz ak chcete samozrejme. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Zuzany Kepplovej

Kde by Európania chceli byť pochovaní

Debata o tom, kým sa cítime, vynecháva otázku smrti.

DOMOV

Fico v dueli so Sulíkom: Váš konkurent nie je Smer

Sulík pripomínal Ficovi minulé výroky.


Už ste čítali?