Všetci sú svine !!!

Autor: Július Kovács | 8.4.2018 o 19:08 | (upravené 9.4.2018 o 12:14) Karma článku: 3,74 | Prečítané:  1030x

Teória nažratých a nenažratých svíň vznikla ešte za Mečiara. A spočíva v tom, že každý je sviňa a najväčšie svine sú v politike, ale nažraté svine sú najlepšie. Fico je verný nasledovník, žiak Mečiara a vyznávač tejto teórie. 

Mám kolegu  v práci . Jeho priority sú gastráče a načas výplata. Ostatné ho nezaujíma. Jeho heslá sú každé hrable hrabú k sebe, všetci sú rovnakí a ak ma tú možnosť,  tak každý kradne a kto nekradne je blbec, lebo okráda sám seba a svoju rodinu. Keď meškajú gastráče, čo i len deň robí kolega cirkus vrieska a nadáva.

On nevie ako ostatí, ale on by volil Fica, lebo ak nebude Fico príde si o nočné príplatky a víkendové príplatky a nebude sa ho mať kto zastať.  

Čo sa týka vraždy Kuciaka možno to bolo celé vymyslené a zinscenované americkou tajnou službou, alebo to urobil Matovič a potom to šikovne chcel hodiť na Fica, ale to mu nevyšlo a zuby mu klepli naprázdno. A koniec koncov možno je Ján Kuciak aj s priateľkou niekde na Bahamách a dostali za to  dobre zaplatené a smejú sa nám tam a opaľujú sa na pláži a užívajú si. Možno sa na tom zasmejete, ale tragikomédia je že takto zmýšľajúcich je tu viac ako dosť. A podobne rozmýšľa nielen môj kolega, ale napríklad aj dámy na oslavách MDŽ a sú úplne imúnne voči faktom a veria všetkému, čo povie veľký vodca Smeru, aj keby tvrdil že biele je čierne a guľa je kocka, lebo tí sú šťastní čo uverili aj keď nevideli a nepotrebujeme neveriacich Tomášov.

Môj kolega, teda na žiadne protestné zhromaždenie do Bratislavy z Malaciek nepôjde, lebo Bratislava je ďaleko a nikto mu to nepreplatí, lebo je to čistá strata času, ale spokojne pôjde na futbalový zápas Neapolu alebo Barcelony , lebo to sa oplatí a zaplatí si to sám lebo to je ozajstný zážitok, nie nejaká Sorošova manipulácia.  

A  kolega sa môže sa pochváliť aj tým že  doteraz nikdy nikoho nevolil a ani voliť nikdy nepôjde, teda možno pôjde voliť Fica, ale to si premyslí, lebo všetci sú svine. Fico je zo všetkých tých svíň ta najmenšia a je to už sviňa nažratá a nepotrebuje toľko žrať ako iné svine, ako napríklad Sulík, Kollár, alebo Matovič, lebo to sú svine nenažrané a to by bolo podstatne drahšie takže Fico, Pellegrini, Bugár a Danko sú suverénne to najlepšie, čo tu doma máme niečo ako zlatý bažant pardón,  zlaté svine. Môj kolega keby mal tu možnosť a bol by tam pri tom koryte, tak by sa aj on poriadne nahrabal a nech mu vykladá kto chce, čo chce, podľa neho každý by to urobil rovnako a bol by šťastný, že sa môže poriadne nahrabať, kto by tak neurobil je blbec.

Môj kolega všade vidí okolo seba samé svine, v politike v práci aj na ulici a možno aj doma. Paradoxné na tom je, že som ho ešte nikdy nevidel nič ukradnúť aj napriek tomu že vyznáva toto svinské náboženstvo.  Čo sa týka môjho okolia v práci si nechávam odomknutú skrinku a neukradol mi ešte z nej nikto nič aj keď je tam okolo 30 ľudí. Pokiaľ viem aj pokladníčky napríklad v Kauflande vyúčtujú všetko do posledného centu. Ale paradoxné je, že tiež množstvo z nich  zdieľa  teóriu  môjho kolegu že Všetci sú svine.

Nuž čo dodať, kto vie čo vidia vyznávači tejto teórie, keď sa na seba pozrú do zrkadla.

Škoda, že nám  podľa tejto teórie vládnu samé svine, lebo poctiví občania vraj nejestvujú. A preto tu máme skvelú vládu, čriedu svíň  Fico IV, vedenú s láskou v srdci a podporovanú šparatkom  v nose. Zrekonštruovať túto skupinu svíň a urobiť z nich poctivých občanov si vyžaduje skutočnú vieru, napríklad ako verí v to Za Slušné Slovensko, alebo pán prezident, že keď tieto svine dostanú ďalšiu šancu ešte dva roky, udeje sa zázrak a stanú sa z nich vzory poctivosti.

Škoda že som neveriaci. A podľa mňa svine sú aj zostanú svine a neprerobíš ich a podľa mňa treba ten Augiášov chliev vyčistiť . Ale verím že je tu aj drvivá väčšina slušných občanov.

A jednať s nimi treba takto aby chodili len po kanáloch tam je ich miesto

https://www.facebook.com/velkyprotikorupcnypochod/videos/1970755129907393/

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?