Urazený poslanec Anton Hrnko

Autor: Július Kovács | 17.5.2018 o 4:02 | (upravené 17.5.2018 o 4:17) Karma článku: 3,91 | Prečítané:  1383x

Obdivovateľ Mečiara, Mórica a Slotu. Nemal problém zahlasovať za vládu korupcie Fico4. Tak plníme odkaz z námestí a oslovujeme poslanca. Postupne oslovíme aj ďalších poslancov čo schválili vládu korupcie.

Takže sme vhodili do jeho stránky plagát a to dokonca opakovane a tento plagát sme rozlepili po Stupave a jeho susedom dali aj do poštových schránok . Reakcia pána poslanca nedala na seba dlho čakať. 

Tu je plagát

Tu je reakcia pána poslanca

Dostal som do poštovej schránky

Podliakov a slaboduchých politických agitátorov je vždy dosť. Nejakí podlí zbabelci si dovolili hodiť mi do schránky nasledujúci pamflet. Ako všetci tí bojovníci za "slušné Slovensko", aj títo vykrikujú len z anonymného davu a ich hlavnou metódou je podlá lož a sprosté ohováranie.
Tak predovšetkým nevážení "slušní" podliaci, keby ste len trošku vedeli o mojej politickej minulosti, nemohli by ste ma označiť za priateľa Mečiara, Slotu a Morica. Podotýkam, že vaša neznalosť slovenských reálií je tak mizerná, že ani neviete, že V. Moric sa píše bez dĺžňa. Neviete ani to, že v SNS som bol v príkrej opozícii proti V. Moricovi, že som z nej odišiel, keď sa roku 1994 stal predsedom J. Slota a že som sa do nej vrátil až vtedy, roku 2014, keď bolo jasné, že žiadne slotovčiny sa v nej už nebudú diať. No a dávať ma do súvislosti s Mešiarom, ktorého odvolanie roku 1994 som spoluorganizoval, už prekonáva všetko.
To, že sa snažím slušne obliekať, je moja osobná vec a platím si to zo svojho. Vy, ako podlí treťosektoroví aktivisti ste poslední, čo môžete niekoho obviňovať, že berie nezaslúžené peniaze. Ten judášsky groš, čo dostávate za to, že zapredávate Slovensko a pod markou slušnosti by ste tu chceli zaviesť protiprirodzené vzťahy, zhúliť našu mládež drogami a nakomandovať tu neprispôsobivých cudzincov, je tak smradľavý, že sa ani neodvažujete naznačiť, z ktorej diery ste vyliezli.
Na rozdiel od vás, ja sa v Stupave nemusím skrývať za anonymitu. Stupavčania vedia, kde ma môžu nájsť a kde ma môžu stretnúť.A takú radosť, žeby som uvoľnil miesto svorke škriekajúcich "slušných ľudí", vám určite neurobím.
Základom akejkoľvek slušnosti je hovorenie pravdy. V tom vašom pamflete je sama lož a polopravda, čo je horšie ako lož!

Verím, že môj sused v Stupave, poslanec Galko s týmto nemá nič spoločné!

 

tu je odkaz na FB stranku pána poslanca aj s diskusiou

https://www.facebook.com/hrnkoa

Rozprúdila sa na jeho FB čula komunikácia, ku cti pána poslanca slúži, že ju ešte nezmazal, uvidíme, či nebude nasledovať príklad kapitána Danka.

Pán Hrnko my nikám neodchádzame, my sme tu doma a vy žijete z našich daní, takže pracujte v náš prospech a ani sa neskrývame a prídeme k Vám domov a budeme žiadať vysvetlenie. Napríklad prečo nie REGIOJET a prečo Moric profituje ďalej, ako je to s armádou keďže sa aj s pánom kapitánom tak predvádzate v uniformách. Ako je to s našou štátnou televíziou a rozhlasom ako sa pre rozdeľovali peniaze atď. Ak neodpoviete príde nás pred Vás dom viac a plagáty o Vás dostane každý občan Stupavy. Nie sme Za Slušné Slovensko ale sme skupina Antifico a Antismer, nedostávame za to žiadne peniaze a celé si to na rozdiel od Vás platíme zo svojho. Vy ste platený z našich daní a odvádzate mizernú prácu.

Kto chce o nás vedieť viac o Antificovi a Antismere tu je odkaz

https://www.facebook.com/groups/639148536416763/

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Majiteľ Slotovej vily robí pre Siekela

Siekel býva v byte Nosáľa, ktorý mu predtým sám predal.

Dobré ráno

Dobré ráno: Slovensko príde o 100 miliónov eur, prečo sa tak stalo

Ministerstvo školstva čelí obvineniu.

DOMOV

Kočnerovi navrhnú sprísniť väzbu, vraj ovplyvňuje vyšetrovanie

Utajený svedok predložil dôkazy proti Kočnerovi.


Už ste čítali?