Jadro problému, hádajte o kom píšem.

Autor: Július Kovács | 13.6.2018 o 14:53 | (upravené 16.6.2018 o 15:50) Karma článku: 3,32 | Prečítané:  1103x

Sprava o stave republiky. My čo sa zaujímame o politiku a sledujeme ju denno denne nemáme problém prezidentov prejav pochopiť bohužiaľ pre bežného občana je nepochopiteľný lebo je neadresný chýbajú mená. 

Kiska žije vo svojej imaginárnej bubline. Chápu ho redaktori jeho obdivovatelia, ale nechápe ho veľa bežných občanov. Kiska vo svojej správe o stave republiky spomenul všeličo, ale nákup transportérov nespomenul, Danko mu veselo zatykal a pri prerušení schôdze v NRSR sa stratili spoločne v zákulisí. Sprava bola nekonkrétna a neadresná, pochopili ju ľudia s IQ nad 120 nie som rasista ani nepodceňujem ale priemernému občanovi nepovedala sprava o stave republiky nič, len to čo dávno vieme akurát pán prezident nepomenoval konkrétnych vinníkov Smer Pellegriniho, Fica a spol. Ty si po jeho prejave servítku nedali pred ústa a označili Kisku za daňového podvodníka. Pán prezident servilita sa nevypláca a netykajte si z darebákmi ani neobedujte a neslávte s nimi narodeniny.
 

Pán prezident

Jadro problému je, že si odmietol len Ráža mladšieho, ale Sakovu si pustil bočným vchodom. Jadro problému je, že si akceptoval bábkovú vládu Pellegriniho riadenú Ficom. Jadro problému je, že si presvedčil organizátorov najväčšieho chystaného problému s vysokou pravdepodobnosťou rovnajúcej sa istote , aby ho nekonali.

Ďalšie jadro problému je , že v čase tvojich narodenín  začiatkom februára ešte pred vráždou Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej si pracovne obedoval, alebo oslavoval narodeniny s Ficom, Dankom a Bugárom.

Jadro problému je že tým, že si ich si vymenoval  nazad a tým si ich pomohol legitimizovať. Ľudí ktorí sú spojení s mafiou a korumpujú.

Právny štát sa nedá vytvoriť s ľuďmi napojenými na oligarchov a mafiou. Títo ľudia sedia pri tebe a teraz ťa počúvajú Ťa na pol ucha bavia sa možno o rybačke a uškŕňajú sa.

Je smiešne, že si Kaliňákovu Sakovu pustil bočným vchodom, aby sa náhodou nestretla s novinármi a organizátormi protestov.

Darmo na nich apeluješ aj keď sú teraz pár metrov od Teba , nedávno sa na Tebe rehotali a obvinili Ťa za to že lietaš domov lietadlom , alebo že si ho ovracal lietadlo a ty sa prosíš týmto ľuďom, aby sa polepšili?

Problém je, že si neuvedomuješ, že táto vláda nie je legitímna a len sa na ňu hrá, bohužiaľ aj s Tvojou pomocou.

Ak máš pocit , že táto vládna generácii to vyrieši , potom si zúfalec. Vymýšľajú na Teba kauzy hovoria o Tebe že si zbohatol na úžere a za chrbtom sa Ti rehocú.

Problém je, že hovoríš všeobecne a vinníkov neoznačíš konkrétne menom, neviem či poslanec Fico s Kaliňákom sedia v laviciach, alebo sa na Tebe smejú niekde v súkromí.  Poslanci Fico a Kaliňák riadia celú vládu.

Hovoríš všeobecne, ale nerobíš konkrétne kroky, ale len opakuješ to, čo všetci všeobecne dávno vieme. Mal si šancu a pokazil si ju.

Mohol si byť autorita, ale ty ňou nie si , Smeráci  Ťa naháňajú po súdoch a ty sa bojíš označiť vinníkov. Nuž asi si vydierateľný a asi ich nesmieš označiť priamo.

Darmo spomínaš  vraždu Kuciaka, farmárov, útek mladých do zahraničia, lebo aj keď sa darí nemôžu si kúpiť byt napríklad a normálne, vychovávať deti doma. Mal by si povedať, kto za to môže nehádzať vinu všeobecne neadresne , aby bol dojem že je vina na nás všetkých, nie je to tak.

Táto situácia je tu preto lebo je tu Tvoja absencia odvahy pomenovať ľudí konkrétne, napríklad aj Tvoja.  Celkove sa mi Tvoj komentár počúva zle , lebo sú to len všeobecné tľachy a mimochodom keď Danko vykázal Kotlebovcov tykal Ti, no asi ten pracovný obed Ťa s ním poriadne zblížil, vieš ja montujem chladiče ale s človekom ako Danko by som si nikdy v živote nepotykal.

Plačeš na nesprávnom hrobe a nepokúšaj sa zlepšiť podvodnícku koalíciu. Zle sa mi to počúvalo.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Zuzany Kepplovej

Prečo sa Šufliarsky ponáhľal vysvetľovať

Svoj spoločenský vplyv v tomto štáte si odmeriate vzdialenosťou od Kočnera.


Už ste čítali?