K policajtom. Hlavne Lučanskému a Sakovej.

Autor: Július Kovács | 2.10.2018 o 3:15 | (upravené 3.10.2018 o 23:17) Karma článku: 10,16 | Prečítané:  11917x

Nejak sa všetci idú roztopiť od vďaky, že konečne niečo vyšetrili. Pričom skutoční objednávatelia dali vraždu zorganizovať 4 babrákom a chceli na nej ušetriť. 

Áno, keby Jánovi Kuciakovi polícia, poskytla ochranu, možno mohol žiť aj so snúbenicou. Policajti sa veľmi rýchlo poponáhľali s vyhlásením hneď po vražde, že Kočner to určite nebol, ale je fakt že vtedy bol ministrom ešte Kaliňak. Opisovať suseda Fica, Kočnera je asi nosenie dreva do lesa, vieme o tom všetci svoje. Podozrivé bolo už jeho zachovanie milostí v kauze Mečiarových amnestii, ako Danko tvrdil, že je to nemožné a nemysliteľné zrušiť Kočnerovi milosti a Bugár pri ňom prikyvoval. Kočner je proste arogantný grázel z ulice, ktorému slama trčí z topánok. A na každého veľa vie. A už navyvádzal toho toľko, že je dokonca aj pre vládnu koalíciu tento jej biely koník neudržateľný.

Cena života Jána Kuciaka, jedny Ficove hodinky obrazok je klikateľný a nájdete pod ním ďalší článokCena života Jána Kuciaka, jedny Ficove hodinky obrazok je klikateľný a nájdete pod ním ďalší článok

Koľko dostal vrah po zaplatení ostatných, možno 30 tisíc, keď si ostatní traja rozdelili 40 tisíc? Koľko má cenu jeden ľudský život  na Slovensku, ako hodinky na zápästí Fica, alebo ešte menej? Neboli to žiadni Taliani, smrdí za tým primitívna nafúkaná SK mafia, podobne ako za Černáka a Papaya, ale už s policajtmi v zálohe. Zle stanovený čas vraždy, prítomnosť ľudí , čo tam nemali čo hľadať, neposkytnutie ochrany a koniec koncov vrahom bol policajt, podľa Lučanského bez nejakej vačšej poškvrny a bez záznamu v registre trestov. Takže kde máme mať istotu, či do vraždy nebola zapletená aj polícia?

 

Bývalý policajt, údajný vrah Tomáš Szabó, ked po obrázku kliknete dostanete sa na jeho FBBývalý policajt, údajný vrah Tomáš Szabó, ked po obrázku kliknete dostanete sa na jeho FB (FB)

    

Policajt pravdepodobný vrah Szabó bol prijatý štandartne , odišiel sám a mal niekoľko disciplinárnych prehreškov. Ale no pán Milan Lučanský a pani Saková. Nebolo to takto? Bol donútení odisť z radov polície, lebo to už preháňal a povedali mu vypíš si radšej žiadosť na prepustenie, lebo Ťa budeme musieť potrestať. Keby tam bol o par rokov dlhšie mal by výsluhový dôchodok. Niekto mi tvrdí, že je v radoch polície množstvo čestných ľudí a poctivých. Pokiaľ viem polícia ma ctiť a chrániť zákon ak tolerujú nadriadených a kolegov, ktorí páchajú špinavosti z akýchkoľvek dôvodov, potom si moju úctu nezasluhujú ani policajti, čo o tom mlčia. Lebo zločin sa má nahlasovať, ak o ňom vieme, ak to nerobíme aj to je trestný čin. Samozrejme teraz vyšetrujú, ale otázka je ak by nebol silný tlak verejnosti , či by sa vôbec niečo vyšetrilo ? A nezasluhujú si úctu, ani vtedy keď poslúchajú Kaliňáka.

Uvidíme či  si trúfnu aj na vyšší level  skutočných objednávateľov, alebo to zahrajú do stratena?

Apropo samovražda a potom vražda  Gaulieder je ticho takmer dva roky. Zametené?

Exposlanca Gauliedera vraj nikto nezabil: Potvrdila to polícia. Možný únos ešte stále vyšetruje. Ak kliknete po obrázku nájdete čudné vyhlásenie polícieExposlanca Gauliedera vraj nikto nezabil: Potvrdila to polícia. Možný únos ešte stále vyšetruje. Ak kliknete po obrázku nájdete čudné vyhlásenie polície (Wikipedia)

Keď investigatívneho novinára so snúbenicou zabijú za 70 000 E, koľko by stál bežný občan 5 000 E? Nasadili by aj na takú obyčajnú vraždu medzinárodný tím a pol roka by šetrili ? Nie. Aj vražda Kuciaka je vyšetrovaná vďaka tlaku verejnosti. Preto neďakujem policajtom ale Vám ľudia ktorí ste chodili a chodíte na námestia. Policajti si máju robiť len a len svoju prácu aj bez tlaku z ulice. Bude veľmi dlho trvať a pod iným vedením, kým si polícia zaslúži úctu. Momentálne je to asi  skôr Kalícia.

Asi som voči polícii skeptický, ale som presvedčený , že vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej by sa bez tlaku verejnosti skončila nejak podobne do stratena ako vražda Gaulieder.

A čo na to voličky Smeru?  Večer som počul jednu dôchodkyňu v autobuse vykladať, vraj Kuciak nemal pchať nos kam nemá a nič by sa mu nestalo a tak mu treba, asi to bola nejaká účastníčka  MDŽ.

Ešte niečo k tým peniazom, vraj je to úplne jedno zakoľko Vás odbachnú, no nie je to jedno, či je to 7 miliónov, 70 tisíc, alebo 700, lebo 700 už ma skoro každý a 7 miliónov málokto. A je úplne strašne, keď Vás v čase hospodárskeho Ficovho zázraku je schopný odrovnať aj za 70 tisíc. Lebo je veľa ľudí zaťažených úžerníckymi exekúciami a dajú sa nahovoriť v bezvýchodiskovej situácii na čokoľvek. Presne ako títo štyria. Takže prosím media, aby to tak neprezentovali, že je to jedno, nie je to jedno.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?