Čaputovú áno, ale Progresívne Slovensko rozhodne nie.

Autor: Július Kovács | 11.3.2019 o 12:22 | (upravené 11.3.2019 o 13:39) Karma článku: 2,72 | Prečítané:  1131x

Zuzanu Čapútovú budem voliť. Ale budem veľmi opatrný a bedlivo budem kontrolovať jej kroky. A prepáčte, že nezdieľam Vaše nadšenie s pani Čapútovu a som veľmi opatrný v jej hodnotení.

Prečo moja opatrnosť?  Vadí mi jej značka, ktorú propaguje Progresívne Slovensko, ktoré z veľkej časti financuje jej kampaň. Presne o tom to je celé, že Čaputová sa tu zjavila, ako blesk z jasného neba a pritom ju nás málo z nás pozná. Prečo sa rozviedla, kto sú jej rodičia, kto su jej bývalí priatelia. Poviete si súkromie a stráži si ho, nuž áno chcem spoznať súkromie toho koho volím, nemusí mi ho ukázať je to jeho vec.Je to uplne bežne, že v prezidentských kampaniach je rodina pri kandidátovi a  kandidáti často chodia aj s manželkami alebo partnermi. V pohode možno toto by dokázala vysvetliť. 

Ale prečo je v strane trojnásobného neokomunistu Štefunka, s prepáčením on sa vystatuje, koľko ľuďom prácu zabezpečil, pritom len sprostredkoval peniaze prevažne z EÚ firmám , ktoré zamestnali ľudí a dostal za sprostredkovanie peniaze? Rád by som videl vyhodnotenie, koľko ľudí tieto firmy zamestnali a koľko stál tento špás? A koľko peňazí Štefunko a jeho spoločnici pre rozdelili. Bol v troch ľavicových stranách predseda mladej SDĽ čiže prefarbených mladých komunistov. Potom prestúpil do SDA sociálne demokratickej alternatívy, napokon do Smeru a dnes založil štvrtú stranu. Tento človek sa chválil, že bol hrdým voličom Smeru. Pred vraždou Kuciaka v decembri 2017 som bol na diskusii v Martinuse už tam sa objavil s Beblavým a tam ešte nevylučoval spoluprácu ani so Smerom. Odvtedy chodia s Beblavým, ako dvojčatá po diskusiách. Už vtedy tvrdil, že si dali urobiť neoficiálny prieskum a majú okolo 20 percent a že nie su za žiadnu politickú odplatu, pritom o politickej odplate nikto nehovoril. Priznám sa, že ešte pred tou diskusiou som si hovoril fiha výborne absolventi Hardwardu, Oxfordu neskor som zistil že mnoho členov PS sú deti bývalých ľavičiarov. Potom, čo som si vypočul Štefunka napriamo sedel som od neho asi 3 metre som si povedal toto nie. 

V ľavicovom plátku Slovo uverejňoval články na tému aká je modra koalícia, čiže Dzurinda a spol zlá. V tomto istom plátku písali aj jeho kamaráti Blaha a Chmelar a dodnes si tykajú. Majú záhadne veľa peňazí na kampaň. Tak sa mi nedivte že som pri Čaputovej opatrný a v prvom kole určite volím Mikloška.

Áno Mikloško podal ruku Kotlebovi v kostole, čo je podľa mňa chyba, ale som presvedčený že fašistov nepodporuje. Ale čo je horšie podať ruku Kotlebovi, alebo byť podpredseda neokomunistu a čerpať od neho peniaze na svoju kampaň? Kto neverí nech si prečíta o Štefunkovom podnikaní toto a aktuality su pomerne dôveryhodný zdroj, veď aj Jano Kuciak písal v aktualitách.. Štefunko veľkú časť detstva prežil v Alžírsku pred rokom 89, kde jeho otec pracoval ako stavbár a mama ako učiteľka ekonómie. Kto mohol pred rokom 89 byť s celou rodinou v Alžírsku,len dobre preverení komunisti a možno aj ŠtB. Nepíšem Vám koho mate voliť a v druhom kole asi s pravdepodobnosťou rovnajúcej sa istote ak nechcem Šefčoviča alebo Harabína radšej zvolím Čaputovú. Progresivné Slovensko ale nikdy.

Tu je jeden z článkov prečo nie PS.

Chcú zničiť korupciu. Firma ich šéfa Štefunka lieta v podozrivom tendri

Alebo kliknite na obrázok a otvorí sa Vám článok na Aktualitách.Alebo kliknite na obrázok a otvorí sa Vám článok na Aktualitách. (youtube)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Reportáž Zuzany Kepplovej

Kauza Dobšiná: Čo sa to stalo v našom meste

Prečo Dobšinčania odchádzajú a prečo zostávajú.

Dnes píše Jaroslav Rumpli

Toto leto som nebol nikde. Ale bol som tam s Kočnerom

Threema je, čo sa priamych dôkazov týka, jalová.


Už ste čítali?