Prišla mi výplata z VW za celý takmer odrobený mesiac cez agentúru. Odmena za môj článok

Autor: Július Kovács | 15.3.2019 o 13:16 | (upravené 15.3.2019 o 13:37) Karma článku: 10,02 | Prečítané:  12840x

dva posrané nity. 400 E asi 50 E som prejedol. Neodrobil som vo februári len dva dní, bol  prepustený tri dni pred skončením mesiaca. Krajina zázrakov kde sa nič nedodržuje. Nebol som prepustený za priestupok, ale pre výkon.

A už sa mi k tomu nechcelo nič písať, Svoj prvý článok som napísal tesne potom, čo to urobili. Prepustili ma, preto lebo som nestíhal, mam 59  rokov nie 30 a tak so mnou rozviazali pracovný pomer v skúšobnej dobe. OK pravdepodobne starší človek , čo nemá nárok fyzicky pracovať , keďže má nižší výkon. Pritom si dovolím tvrdiť že môj fyzický výkon je skvelý v mojom veku, keď som vládal pracovať tri roky v England.

Tu je môj minulý článok, ktorý prečítalo viac, ako 100 tisíc ľudí

Dva posraté nity, vykopli ma z Volkswagenu, lebo som starší a nestíham. Som len 931 103.

Z VW som dostal mail vraj sa to takto nerieši, že som im hodil  do ringu výzvu,  že oni by to vedeli aj inak. Neviem, ako lebo ma vykopli v skúšobne dobe lebo som starší a slabší.

A ako sa to rieši? Nevládzeš, ako 30 roční zmizni, nechceme Ťa, vezmeme mladších Srbov a Ukrajincov. Nebudeme robiť rozdiely medzi národnosťami a teraz musíme 3000 ľudí vykopnúť, klesajú nám zisky. Síce sme dostali pozemky od Slovenskej republiky zadarmo aj dotácie od vlády, ale nehnevajte sa keď máme udržať výrobu z dobrými  výsledkami a ak naši akcionári z VW majú mať super zisk a byť spokojní,  sme nútení zamestnávať cudzincov.. Pochopiteľne.

Je to presne o tomto. Poslanci hádajú sa v parlamente o nepodstatných veciach a na národ serú. Špinavec birmovaný komunista vidí všade ekonomický zázrak  a dobré časy a chrápe s mafiánskou štetkou. Je mu jedno, že kopec ľudí robí cez agentúry a nedostáva príplatky, že ich klamú a osierajú. Ešte mu platíme ochranku, aby sa ako potkan plazil do parlamentu zo strážených garáží. Špinavci v parlamente si bez mihnutia oka zlepšia plat o 1000 E mesačne v čistom aj viac. Špinavý zákon o exekúciach s úžerníckymi úrokmi je dodnes platný.  Starí ľudia tretinu aj tak nízkych dôchodkov minú na lieky ,ošetrenia a predražené energie.  Úradné hodiny poslancov sú nula, kancelárie všetky na hradnom vršku strážené políciou, odtrhnuté od reálneho sveta aby mohli schvaľovať špinavosti, ktoré im nariadia stranícki šéfovia v prospech oligarchov.  Polka mladých radšej odišla do zahraničia.

Ján Kuciak proti tomu niečo napísal nechali ho odprasknúť aj s priateľkou ako špinavého psa na výstrahu a dnes je jasné že v tom lieta nielen Kočner, ale aj celá vláda, súdy, polícia a aj oligarchovia.  

Hráme sa dnes na to, čo je lepšie progresívni komunisti, fašisti , alebo skôr náckovia  preložím národní  socialisti,  alebo komunisti  reprezentovaní dnes smerom a progresívnym smerom za asistencie katolíckej cirkvi.

Vážení, kedy konečne začnete niečo robiť pre  národ, prestanete ho okrádať , klamať a postaráte sa o to aby tu boli nejaké normálne pravidla a platili pre každého?  Zatiaľ sa staráte len o seba a o svojich pucflekov trošku a na národ seriete.

Fakt mame vziať do rúk tie kocky, ktorými sa nám vyhrážate?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.


Už ste čítali?