Prišla mi výplata z VW za celý takmer odrobený mesiac cez agentúru. Odmena za môj článok

Autor: Július Kovács | 15.3.2019 o 13:16 | (upravené 15.3.2019 o 13:37) Karma článku: 10,02 | Prečítané:  12651x

dva posrané nity. 400 E asi 50 E som prejedol. Neodrobil som vo februári len dva dní, bol  prepustený tri dni pred skončením mesiaca. Krajina zázrakov kde sa nič nedodržuje. Nebol som prepustený za priestupok, ale pre výkon.

A už sa mi k tomu nechcelo nič písať, Svoj prvý článok som napísal tesne potom, čo to urobili. Prepustili ma, preto lebo som nestíhal, mam 59  rokov nie 30 a tak so mnou rozviazali pracovný pomer v skúšobnej dobe. OK pravdepodobne starší človek , čo nemá nárok fyzicky pracovať , keďže má nižší výkon. Pritom si dovolím tvrdiť že môj fyzický výkon je skvelý v mojom veku, keď som vládal pracovať tri roky v England.

Tu je môj minulý článok, ktorý prečítalo viac, ako 100 tisíc ľudí

Dva posraté nity, vykopli ma z Volkswagenu, lebo som starší a nestíham. Som len 931 103.

Z VW som dostal mail vraj sa to takto nerieši, že som im hodil  do ringu výzvu,  že oni by to vedeli aj inak. Neviem, ako lebo ma vykopli v skúšobne dobe lebo som starší a slabší.

A ako sa to rieši? Nevládzeš, ako 30 roční zmizni, nechceme Ťa, vezmeme mladších Srbov a Ukrajincov. Nebudeme robiť rozdiely medzi národnosťami a teraz musíme 3000 ľudí vykopnúť, klesajú nám zisky. Síce sme dostali pozemky od Slovenskej republiky zadarmo aj dotácie od vlády, ale nehnevajte sa keď máme udržať výrobu z dobrými  výsledkami a ak naši akcionári z VW majú mať super zisk a byť spokojní,  sme nútení zamestnávať cudzincov.. Pochopiteľne.

Je to presne o tomto. Poslanci hádajú sa v parlamente o nepodstatných veciach a na národ serú. Špinavec birmovaný komunista vidí všade ekonomický zázrak  a dobré časy a chrápe s mafiánskou štetkou. Je mu jedno, že kopec ľudí robí cez agentúry a nedostáva príplatky, že ich klamú a osierajú. Ešte mu platíme ochranku, aby sa ako potkan plazil do parlamentu zo strážených garáží. Špinavci v parlamente si bez mihnutia oka zlepšia plat o 1000 E mesačne v čistom aj viac. Špinavý zákon o exekúciach s úžerníckymi úrokmi je dodnes platný.  Starí ľudia tretinu aj tak nízkych dôchodkov minú na lieky ,ošetrenia a predražené energie.  Úradné hodiny poslancov sú nula, kancelárie všetky na hradnom vršku strážené políciou, odtrhnuté od reálneho sveta aby mohli schvaľovať špinavosti, ktoré im nariadia stranícki šéfovia v prospech oligarchov.  Polka mladých radšej odišla do zahraničia.

Ján Kuciak proti tomu niečo napísal nechali ho odprasknúť aj s priateľkou ako špinavého psa na výstrahu a dnes je jasné že v tom lieta nielen Kočner, ale aj celá vláda, súdy, polícia a aj oligarchovia.  

Hráme sa dnes na to, čo je lepšie progresívni komunisti, fašisti , alebo skôr náckovia  preložím národní  socialisti,  alebo komunisti  reprezentovaní dnes smerom a progresívnym smerom za asistencie katolíckej cirkvi.

Vážení, kedy konečne začnete niečo robiť pre  národ, prestanete ho okrádať , klamať a postaráte sa o to aby tu boli nejaké normálne pravidla a platili pre každého?  Zatiaľ sa staráte len o seba a o svojich pucflekov trošku a na národ seriete.

Fakt mame vziať do rúk tie kocky, ktorými sa nám vyhrážate?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Trnka na nahrávke s Kočnerom: Viem, že ma zabijú

Kočnera hnevalo, že Trnka vydieral Haščáka.

Cynická obluda

Spoločenský význam Karla Gotta

Všeličo človek znesie, dokáže prehliadnuť, alebo sa tomu podriadiť, keď mu popri tom hrá uchulahodiaca hudba.


Už ste čítali?