SLOVENSKÁ SMOTÁNKA „Inak pracujem na od*ebaní čur*ka.“ „Povieme si, keď budeme spolu.“

Autor: Július Kovács | 21.3.2019 o 10:14 | (upravené 25.3.2019 o 11:19) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  4999x

Takto vyzerá komunikácia, akoby šlo zabitie muchy. Pričom komunikovali o chystanej vražde. Jeden je už v base, druhý bohatší a váženejší veselo chodí po slobode.

Vraj to bolo inak a zrazu je ochotný pán nedotknuteľný a osvietený ŠtB Haščák vysvetľovať, keď kliknete na obrázok otvorí sa Vám ako pán Haščák obhajuje svoje konanie v Aktualitách , ja osobne si myslím že už ma sedieť vedľa Kočnera v susednej cele.Vraj to bolo inak a zrazu je ochotný pán nedotknuteľný a osvietený ŠtB Haščák vysvetľovať, keď kliknete na obrázok otvorí sa Vám ako pán Haščák obhajuje svoje konanie v Aktualitách , ja osobne si myslím že už ma sedieť vedľa Kočnera v susednej cele. (Július Kovács)

Inak  domáce úlohy sú Kočnerov výraz a Haščákovi sa to páči.

Prečo teraz nenabehla polícia a nenatočila video. Nevyvalila dvere nehodila o zem  zrejme hlavného objednávateľa vraždy a nenasadila mu putá. Na čo čakáme, kým neobjedná ďalšiu vraždu? Alebo budeme okolo mafiána chodiť, ako v papučkách, lebo on je VIP a ma veľa peňazí. Lebo malý je bývalý agent ŠtB, tak smie a toleruje sa mu všetko, aj objednávka vraždy?  Ako sa k tomu stavia minister vnútra, policajný prezident, generálny prokurátor, predseda vlády, alebo aj prezident ale aj  Za Slušné Slovensko. Prečo neprotestujeme pred sídlom objednávateľa vraždy? Ochotne prídem aj o polnoci. Prečo politické strany aj progresívne mlčia? Treba ešte silnejší dôkaz, zvukový a obrazový záznam a súhlas pána objednávateľa s jeho zverejnením, on Vám vysvetli ako to myslel? Dá sa vôbec niečo také vysvetliť normálnym spôsobom? Nuž nech vysvetli ale v cele vedľa kamaráta brucha. Už jeden záznam požiadal zničiť a odvtedy je nejako ticho. To fakt naša milá polícia chráni len bohatých mafiánov a sleduje a lustruje obete.

Bývalí členovia SIS  a možno aj súčasní,  pred vraždou sledujú a fotia obete. Miesto toho aby zatkli pravých páchateľov vyhrážajú sa novinárom a menia nepohodlných vyšetrovateľov. Každý deň vypláva na nich nejaká špina. Bývalý predseda sa plazí po kanáloch do parlamentu aj s ochrankou lebo sa bojí prejsť 50 metrov pred parlamentom. Keď ide na vypočutie za kandidáta na ústavného sudcu priamo do miestnosti si donesie gorily. No keď má taký strach asi musel urobiť niečo naozaj zlé.

Miláčikovia spackali ste to, ešte aj na vražde ste chceli ušetriť. Poverili ste bývalého  veksláka brucha. Lebo ten novinár Vám liezol na nervy a písal výborne aj analyzoval, všetko o čom napísal bolo pravdivé. Tak ste sa ho rozhodli zbaviť, primitívne sprosto. Ale brucho bolo nenažrané a chcelo ušetriť cena ľudského života aj s odpustením dlhu sa vyšplhala na závratnú sumu 70 000. Koľko dostalo brucho za organizáciu od objednávateľov?  Vraždu urobili lúzri dĺžiaci peniaze kde komu. Dokonca ju urobil policajt čo mimochodom vyštudoval poľnohospodársku v Nitre. Veziete sa v tom všetci od úradu vládu, cez políciu a prokuratúru až ku smotánke oligarchov.

Miesto toho aby polícia konala, tak ho ešte bude chrániť a preceda sa ďalej vyhráža novinárom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kočnerovo sledovacie komando kontra sledoval niekto ďalší

Ľudia od Petra Tótha mali tajné tiene.

Stĺpček Jakuba Fila

Kto sledoval Kočnerovo komando? Bola to SIS?

Chýbajúce odpovede budú naznačovať, že nezlyhala len polícia.


Už ste čítali?