Toto mi prišlo o Haščákovi do pošty.

Autor: Július Kovács | 24.4.2019 o 13:30 | (upravené 25.4.2019 o 9:26) Karma článku: 10,02 | Prečítané:  16901x

Považujem to za dobrý obraz o tom ako nám vznikla oligarchia. Urobíme z toho story na pokračovanie, aby sa vedelo, ako sudruhovia ŠTB prišli k majetkom. Autora nezverejním, ja zas strach nemám.

Zdravím, už dlhší čas čítam vaše blogy, obdivujem vašu odvahu, lebo viete, tento stat uniesli ŠTB-áci a nielen tento stat, ale aj susedné Česko a ti su schopní všetkého, naozaj všetkého, lebo vy, ja, a vsetci čo tu žijeme v tejto gubernii, sme pre nich nepodstatný hmyz. Áno, oni už stratili všetky spätne väzby s realitou a myslia si, že oni su ti najschopnejší, najinteligentnejší a najlepší, jednoducho elita, ktorá sa tu narodila na to, aby tomu vsetkemu tu panovala. Mnohí z nás vieme, že ako sa títo ľudia dostali k majetkom.

Ja som bol jedným z tých, teraz už môžem povedať, blbcov, čo spolu organizovali rok 1989. Ja som bol piatak na TU Košice a spolu s kolegami študentami, sme usilovne lepili plagáty, organizovali demonštrácie, fotili nás ŠTB-áci, kolegovia študenti komunisti sa nám vyhrážali, že keď to vsetko opadne, tak ideme do basy... Neopadlo a my sme si mysleli, že sme zvíťazili a komunistov sme porazili... Pán Krajňák, ktorý bol členom rektorského výboru SZM nám na demonštráciách vysvetľoval, že socializmus je ešte reformovateľný, že ho nemáme ničiť .  To iste pán Fiľo, dnes su to najbohatší ľudia, ktorí zbohatli na kontaktoch medzi komunistami, teda kontaktami medzi SZM-ákmi... Do toho bol zapojený aj náš komunisticky prezident Kiska...  Pán Krajňák sa už odsťahoval do Prahy, tak ako aj Fiľo, lebo v Česku môžu prísť ešte k väčším prachom. Títo SZM-áci začínali tak, že hlavný SZM-ak z Calexu Zlate Moravce im umožnil kupovať vo fabrike chladničky a oni ich potom z nakladných aut po 89 predávali ľudom na uliciach, prišli k neskutočným peniazom, lebo neplatili žiadne dane a neviem, či zaplatili Calexu za tovar. Môj kamarat chcel predávať chladničky tiež, Calex mu žiadne vtedy nepredal... komunisti tam mali svoje kontakty a takto si pomáhali. Aj Kiska predával chladničky z Calexu. On bol predsedom výboru SZM v Naftoprojekte Poprad... Potom Krajňak, Kamaras, Fiľo zamierili ešte vyššie, mali peniaze a kontakty a začali akože nakupovať železnú rudu zo ZSSR a predávať VSŽ, tam mali znovu kamarátov - komunistov, ktorí tam pracovali a tvárili sa, že nákup surovín zveria súkromnej firme, ako by si VSŽ nevedela nakupovať suroviny sama, zase sa podelili a obchod išiel...

Krajňák, Fiľo, Kamaras boli asistentmi na TU Košice v čase revolúcie a tie všetky kšefty si po prihrávali komunisti navzájom.  

Haščák, Dospíva a spol. dovliekli akýsi textil z Činy a niečo predali, ale potom zistili, že sa im otvárajú oveľa lepsie možnosti ako rozprávkovo zbohatnúť, s textilom je spusta roboty a tak sa pustili do skupovania akcii a podvodov s nimi, vďaka kontaktom s ŠTB-ákmi. ŠTB-áci to všetko kryli, Lorenc im radil a poskytoval sieť svojich ŠTB kontaktov. ŠTB-áci vycítili svoju šancu, do basy ich nikto neposadil, tak začali podnikať, oni mali svoje metódy ako vydierať ľudí, boli na to cvičení.

Haščák a spol. boli a su len figúrky, skutoční vlastníci, stari ŠTB-áci stoja v pozadí a kontrolujú všetko. Oni sa nepotrebujú ukazovať, máju na to Haščaka a spol. Keď Penta prišla k peniazom vytunelovaním viacerých investičných fondov (VUB kupón) alebo napríklad podplatením Haracha, ktorý skúpil akcie VSŽ od Penty a Penta prišla k 250 000 000 Sk http://www.poslednykriziak.sk/prvy-vyvar-z-vsz-penta-story-8/286/ z večera do rana...

Penta sa potom rozhodla, že začne podnikať akože seriózne, aspoň to skúsia. Čosi skúšali s poľskými supermarketmi Žabka, kúpili to a za 3 roky to predali a udajne na tom zarobili, ale ja si myslím, že sa toho vzdali, lebo to nevedeli robiť.

Kúpili mäsiarenský podnik Mecom v Humennom, prinášal im len stratu.

Tak sa rozhodli, že asi najlepšie bude, keď budu robiť business so štátom... Motali sa okolo energetiky, no tam si tiež vylámali zuby, lebo znovu sa tlačili tam, kde to nevedeli robiť.

Najistejší business sa im javí business so štátom. Kúpili zdravotnú poisťovňu Dôvera, sprivatizovali nemocnice a skúpili lekárne a prevádzkujú ich pod značkou Dr.Max. Aby si zabezpečili bezproblémový chod tohto business modelu, dokážu si presadiť, aby minister zdravotníctva bol človek, na ktorého máju dosah. Kategorizácie liekov, ceny za výkony v zdravotnej starostlivosti, toto vsetko máju pod svojim palcom.

Penta sa chova presne, ako sa kedysi choval pán Marhuľa, ten dal peniaze každej politickej strane, ktorá za nim prišla, on si potom tie peniaze od víťazov vybral naspať v podobe statných zakazovať.

Penta investuje peniaze do viacerých politických strán, aby si udržala svoj dosah na to, na čo potrebuje. Haščák dával peniaze kade komu, vsetko toto si môžeme prečítať v spise Gorila.

Haščák je rovnaký intrigán, ako Kočner, on sa s Kočnerom priatelil a možno ho aj platil, aby mal informácie na kde koho, ktoré sa mu zišli, keď niečo chcel dosiahnuť. On mal Kočnera za svoje oko a ucho a vďaka Kočnerovi a jeho informáciach, si nemusel potiť svoje tričko a získavať priamo informácie, mal na to Kočnera a samozrejme sieť svojich lúdi o ktorých sa asi veľa nevie. S Kočnerom sa museli rozprávať o všetkom a teraz sa Haščák boji, že Kočner začne rozprávať a povie vsetko, ako to bolo. Vyšetrovanie vraždy vedie medzinárodný team a Haščák si veľmi dobre uvedomuje, že on síce ma pod kontrolou celu políciu cez svojich známych, ale na zahraničných vyšetrovateľov dosah nemá a toho sa pán Haščak boji, ako smrti. Teraz sa mu rozviazal jazyk a snaží sa urobit z Kočnera nesvojprávneho blbca, ktorému netreba veriť, keď začne Kočner vypovedať, že ako to cele vlastne bolo.

Kočner nebol až taký blbec a vsetko si to poistil. Haščák určite dostal informácie alebo si kúpil informácie, že čo vsetko policajti vedia a myslím, že už vie, že je podozrenie, že je do toho namočený. Zato tieto rozhovory... najprv sa stretával s Kočnerom sporadicky, teraz sme sa dozvedeli, že sa stretával pravidelne. Haščák musí dostavať info z vyšetrovatelia a podla toho podnika svoje kroky aby sa z toho vy vinil. Keď sa o tom dozvie Kočner cez obhajcu, že čo vsetko robí Haščák, tak Kočner začne spievať a cele sa to zrúti ako domček z karát. Škoda, že museli zomrieť dvaja mladi ľudia, aby sme sa k niečomu takému dopracovali... ale nadej tu je veľká, že vyšetrovanie prinesie veľmi veľké otrasy.... Ktovie, čo Kočner vytiahne na Fica, Kaliňáka a spol.

Michal XXXX, Košice

A dodávam

Inak týchto ľudí treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovák objavil minerál s kompozíciou prvkov, akú dosiaľ na Zemi nenašli

Letel z hĺbky vesmíru a pristál na ostrove Skye.

Električky pre desaťtisíce ľudí blokuje Kočnerov kontakt

Podnikateľ Božek bráni prístupu k elektrickej stanici pre trať do Karlovej Vsi.


Už ste čítali?