V utorok farmárov mlátila polícia, niektoré média robia mŕtveho chrobáka iné klamú.

Autor: Július Kovács | 15.5.2019 o 21:09 | (upravené 16.5.2019 o 12:59) Karma článku: 10,04 | Prečítané:  4804x

Ako za komunistov zasahovali policajti. Farmári chceli umiestniť nadpis na ministerstvo pôdohospodárstva, a polícia brutálne zasiahla, Pozrite si video. Niektoré média o tom mlčia alebo informujú skreslene, vieme kto si ich kúpil.

Ministerstvo pôdohospodárstva riadia finančné skupiny oligarchov, ministerstvo kryje ich podvody a vypláca im neoprávnene peniaze. Pani Matečná aj pán Kožuch sú len a len vykonávateľmi a služobníkmi týchto skupín a nielen oni. Nekoná ani prokuratúra a nekoná ani polícia. Spolupracujú na krytí subvenčných a iných podvodov nekonaním a zametaním. Hlavne že súdruh Fico má platenú ochranku.  

A tu je prvé video kliknite na odkaz časopis týždeň

VIDEO Z BRUTÁLNEHO ZÁSAHU 

alebo ak si  chcete pozrieť, tu je druhé  video z rovnakej udalosti

INICIATÍVA  POĽNOHOSPODÁROV

A tu je tretie video poľnohospodári za 2 mesiace zistili viac ako cela PPA , ktorá podobne ako generálna prokuratúra kryje zločincov, PPA pod vedení Juraja Kožucha a vypláca neoprávnene peniaze mafiánom miesto toho aby ich vyplácala ľuďom,  ktorí obhospodarujú pôdu.

Iniciatíva poľnohospodárov ďalšie video 

 

Stretnutie poškodených farmárov so zástupcami štátu spred roka. Ministerka  Gabriela Matečná a dobre živený šéf PPA Juraj Kožuch. Ďalší rok zametali odvtedy. Keď kliknete po obrázku otvorí sa Vám video spred roka v Košiciach.Stretnutie poškodených farmárov so zástupcami štátu spred roka. Ministerka Gabriela Matečná a dobre živený šéf PPA Juraj Kožuch. Ďalší rok zametali odvtedy. Keď kliknete po obrázku otvorí sa Vám video spred roka v Košiciach. (youtube)

Článok SME 

Farmári zablokovali Matečnej ministerstvo, zasahovala polícia

Niekto sa musí ozvať proti svinstvu čo sa tu deje, nebuďme ticho, dnes sú na rade farmári, o chvíľku novinári, potom učitelia a nakoniec aj občania. Toto je policajný štát. A nemali by mlčať ani politici, ani tí čo si robia kampane do Eurovolieb .

Bohužiaľ zákony sú nastavené tak že Dani, Slovinci alebo aj Francúzi a iní dostavajú dotácie napríklad na chov ošípaných a  kráv na mäso, neviem ani o jednom poslancovi kandidátovi do EU parlamentu, že by mal v programe napraviť to a  to dokonca ani o progresívnom. Potom našim farmárom berú pôdu naši mafiáni podporovaní zahraničným skupinami. Oni dostanú dotácie aj na to, čo dopestujú na Slovensku, stačí to previesť domov. Ale o toto pani Matečnú a pána dobre nakŕmeného Kožucha nezaujíma, preto dovážame poľské vajíčka a nekvalitné nasolené mäso, alebo x krát prevarené trvanlivé mlieko. A na našich poliach pestujeme repku olejku miesto obilia. 

Napríklad tu máme,čo nám Dani chystajú v Palárikove samozrejme ministerstvo im to asi dovolí v Dánsku by to urobiť nesmeli 

V Dánsku by im to nedovolili tak to urobia na Slovensku, po kliknuti na obrázok sa Vám otvorí článokV Dánsku by im to nedovolili tak to urobia na Slovensku, po kliknuti na obrázok sa Vám otvorí článok (FB)

 

Pri množstve článkov mám karmu nula, aj keď je tam obrovské množstvo zdielaní a vysoká čítanosť. Nevadí.

Napríklad článok Fico a Kaliňák sú podozriví zo spáchania zločinov, mali byť dávno vyšetrovaní.   Má čítanosť cez 10 tisíc zdielaní na FB viac ako 2,5 tisíc a karma je napriek tomu nula no niekomu vadí že Fica a Kaliňáka opisujem škaredo a tak mi zráža karmu umelo. Takýchto článkov tam mám viac, asi by niekomu  vadilo, keby som bol v karme najlepší, alebo jeden z najlepších,  tak ma musia zraziť.

A ešte  dodávam 

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz. Ani Vám nikto nič neodpustí a za par EUR na vás pošlú exekútora a budú Vás naháňať po súdoch toto sa nevzťahuje na Ficovu kategóriu ľudí Náš človek. Fico patrí do Leopoldova tam bude mať dobrú ochranku.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kočnerovo sledovacie komando kontra sledoval niekto ďalší

Ľudia od Petra Tótha mali tajné tiene.

Stĺpček Jakuba Fila

Kto sledoval Kočnerovo komando? Bola to SIS?

Chýbajúce odpovede budú naznačovať, že nezlyhala len polícia.


Už ste čítali?