Čiznárove peklo.

Autor: Július Kovács | 21.5.2019 o 3:05 | (upravené 23.5.2019 o 13:51) Karma článku: 10,03 | Prečítané:  8853x

Občania!  Slováci!  Priatelia!  Verejne rozoberieme vzniknutú situáciu. Zistilo sa,  že Marian Kočner  je zrejme najväčší netvor, akého slovenská zem nosila.  Pod fotkami v článku sa skrývajú ďalšie články, ak chcete klinite na ne.

Organizačná schémaOrganizačná schéma (Kovács)

   Len nedávno sa tvrdilo o ňom, že je to ekonomický boh, génius a svoje cenné informácie odovzdával svojim kamarátom, poznal polku parlamentu, predvádzal sa v smotánke, kde kto sa mu vtieral do priazne a žobral od neho cenné informácie a snažil sa dostať pomocou neho na teplé a výnosné miestečko. Nie je ďaleko, ani doba keď pri rušení Mečiarových amnestií bola Kočnerovi zachovaná milosť a trio Maznák Glváč, Kapitán Danko a Charakter Bugár povedali priamo, že amnestie budu zrušené len a len za predpokladu zachovania milostí pre všeobecne obľúbeného Mariana Kočnera. 

Vďaka Ficovi každá domácnosť  Slovenska prišla v priemere minimálne o 200 EUR za 5 rokov. SPP matka produkuje ročnú stratu bez dcér približne 100 miliónov. Za toto sa dá ročne postaviť na Slovensku 2 futbalové super štadióny, alebo dve veľké nemocnice. Vďaka Ficovi každá domácnosť Slovenska prišla v priemere minimálne o 200 EUR za 5 rokov. SPP matka produkuje ročnú stratu bez dcér približne 100 miliónov. Za toto sa dá ročne postaviť na Slovensku 2 futbalové super štadióny, alebo dve veľké nemocnice. (Kovács)

   Ale dnes je situácia diametrálne odlišná, bývali priatelia, oligarchovia, poslanci, ale aj najbližší susedia sa od Kočnera odvrátili,ako napríklad expremiér Róbert Fico a tvrdia, že s nim nič nemali o ničom nevedeli a nikdy ho nepoznali, keď , tak len prešli okolo neho po ulici, či pri poštovej schránke v prízemí .Pripadne si požičali soľ, keď došla susedom na Bonaparte neskoro v noci, ale to je tak všetko.

Bonaparte , najväčšia čierna stavba Bratislavy. Bydlisko Fica a predtým aj jeho suseda KočneraBonaparte , najväčšia čierna stavba Bratislavy. Bydlisko Fica a predtým aj jeho suseda Kočnera (FB)

     Dnes sa ukázalo, že Kočner vraždil, klamal, odpratával z cesty nepohodlných ľudí dokonca aj bývalých priateľov, nadával aj pred nevzletilými osobami, bol zlým príkladom pre Slovenskú mládež, dopúšťal sa manželskej nevery, nesprávne parkoval , prekračoval rýchlosť, chodil cez plnú čiaru a na verejnosti dokonca aj na tlačovkách lovil holubov v nose, alebo sa škriabal pod stolom na háklivých miestach, predbiehal sa v radách u lekára, odpadky hádzal na chodník, málo sa sprchoval a smrdel. Nim nasadená volavka Alena kompromitovala významné osobnosti Slovenskej politiky.

Generálny prokurátor dnes už asi len prokurátor zrejmý spolupáchateľ Mariana Kočnera prevádzal na neho protiprávne majetky.Generálny prokurátor dnes už asi len prokurátor zrejmý spolupáchateľ Mariana Kočnera prevádzal na neho protiprávne majetky. (SME)

   Dnes sa sústredíme na jeho najlepších priateľov z mokrej štvrte, konkretne  v spravodlivosti a teda v súdnictve. Marian si dal záležať, aby mal na generálnej prokuratúre svojich ľudí, tu bol napríklad aj jeho dlhoročný kamarát z vojny Dobroslav Trnka ale aj iní ako Peter Šufliarsky, René Vanek, ale nemal ďaleko ani Jaromírovi Čižnárovi, alebo Dušanovi Kovačikovi. Marianovi veľmi záležalo hlavne na spravodlivosti. A preto neváhal a nosil na generálnu prokuratúru jaternice, klobásky a prečo to nepovedať nahlas, bolo tam aj domáce pálené.

Denne referoval Šufliarsky Kočnerovi. A jeho hoaxy a pripravovanej vražde na neho pritom to bol kamarát Kočnera. i Denne referoval Šufliarsky Kočnerovi. A jeho hoaxy a pripravovanej vražde na neho pritom to bol kamarát Kočnera. i (SME)

   Ba dokonca neváhal, aby členovia prokuratúry nadviazali aj kontakt s jeho blízkou priateľkou Alenou Zsuzsovou samozrejme akože, len na nezáväznú šteklivú konverzáciu. aby im nebolo v práci smutno a nemysleli len na samé paragrafy.

Vzory spravodlivosti ale nie je iste či su v normálnom stave. Po kliknutí sa otvorí tlačovka.Vzory spravodlivosti ale nie je iste či su v normálnom stave. Po kliknutí sa otvorí tlačovka. (FB)

    Marian prokurátorom radil, ako majú postupovať od prípadu k prípadu a prokurátori, kedže videli že tieto rozhodnutia sú výborné a prinášali im značný aj osobný úžitok aj reputáciu dokonca aj vo vládnych kruhoch a u oligarchov, prestali uvažovať a kontrolovať, či su tieto rozhodnutia správne, veď kto Vám nosí jaternice, klobásky a pálené zadarmo nemôže byť zlý človek. Marian bol s nimi v denno dennom kontakte, či už telefonickom alebo sms, takže sa na neho úplne spoľahli a to sa ukázalo ako chyba. Lebo sláva stúpla Marianovi do hlavy a z dobrého kamaráta sa stal ohavný netvor.

Neoficiálny Kočnerov šéf a priateľ Jaroslav HaščákNeoficiálny Kočnerov šéf a priateľ Jaroslav Haščák (FB)

      Postupne sa ukázalo, že chystal na svojich najlepších priateľov prokurátorov ohavnú sériu vrážd a to takmer na každeho a len náhodou k ním nakoniec neprišlo. Aby si to nacvičil, tak to vyskúšal na jednom novinárovi a jeho snúbenici. Tento novinár o ňom písal zle veci, ba čo viac neváhal a opisoval v zlom svetle aj jeho kamarátov ba dokonca aj vysokopostavených ctených ľudí. Marian ho upozornil, aby s tým prestal a veľmi dôrazne, ale novinárko si nedal povedať a tak Kočner neváhal a zlikvidoval ho aj so súhlasom jeho šéfa Jaroslava Haščaka. Dali odj*bať tohoto čuráka, pisálka, Haščak si potom spomenul že odj*bať je len slang a znamená vymeniť prokurátora, ale zrejme to Marian poplietol a to až tak že sa zbavili aj novinárovej snúbenice. Novinárko bol dokonca, tak drzí, že žiadal políciu o ochranu a to aj napriek tomu, že v zlom svetle predstavil vo svojich článkoch aj riaditeľa policie generála telocvikára Gašpara.

Jan  a Martina. Dnes sa ukazuje , že všetko čo napísal a všetky kauzy ktoré opísal nie sú fikcia, ale pravda. Preto vadil až tak, že ho Mafia musela odstrániť. Jan a Martina. Dnes sa ukazuje , že všetko čo napísal a všetky kauzy ktoré opísal nie sú fikcia, ale pravda. Preto vadil až tak, že ho Mafia musela odstrániť. (FB)

     Nečudo že polícia mu žiadnu ochranu neposkytla, ba priam naopak tajná zložka policie ho dala sledovať a vražednému komandu Mariana Kočnera poskytla potrebné údaje k bezproblémovému vykonaniu vraždy. Lenže Marian sa cíti neohrozene a sebaisto. Najal vrahov. 

Vyšetrovanie vrážd Jána Kuciaka sa komplikuje, nátlak príslušníkov NAKA na Alenu Zsuzsovú. Vraj ju zastrašujú a hovoria jej, že ju Marian Kočner dá odstrániť. No a kým o všetkom nerozhodnú, niektorí obvinení odmietajú vypovedať. Pod obrazkom je článok .Vyšetrovanie vrážd Jána Kuciaka sa komplikuje, nátlak príslušníkov NAKA na Alenu Zsuzsovú. Vraj ju zastrašujú a hovoria jej, že ju Marian Kočner dá odstrániť. No a kým o všetkom nerozhodnú, niektorí obvinení odmietajú vypovedať. Pod obrazkom je článok . (Kovács)

Miesto toho aby najal profesionálnych zabijakov kvalitného medzinárodného talianskeho alebo ukrajinského alebo ruského gangu, aby ušetril, najal lúzrov, čo nemali zaplatenú ani sociálku. dlžili peniaze kde komu a zháňali peniaze zo dňa na deň aby prežili. A zo zúfalstva sa odhodlali na vraždu za sumu akú pán expremiér Fico má napríklad, len v jedných náramkových hodinkách. Marian, ktorý má stovky miliónov ľutoval peniaze za kvalitnú vraždu. 70 litrov mínus 20 litrov dlžoba je 50 litrov a vražedne 4 členné komando dostalo na jedného člena v priemere 12 500 EURO v priemere za vraždu dvoch ľudí. Vrah bol síce bývali policajt. ale povodne poľnohospodársky inžinier, ktorý si zo zúfalstva privyrábal podomovým predajom výživových doplnkov. Položme si otázku, čo stojí vražda obyčajného človeka v tomto štáte 5 litrov, alebo menej? Kam sme došli, kto to vie? Jaroslav Čižnár?

Zametači Kaliňáka .Hrajú nám špinavé divadlo. Pod obrázkom máju odkaz.Zametači Kaliňáka .Hrajú nám špinavé divadlo. Pod obrázkom máju odkaz. (Kovács)

      Po úspešnej vražde najprv polícia riadená tiež Kočnerovími ľuďmi, ako boli Kaliňák, Gašpar, Krajmer statočne zatĺkala a zametala, zámerne použila zle stanovený čas vraždy, neskoro obhliadla miesta činu, pustila ochrankárov pána Bodora na miesto činu, potom sa snažila vysvetliť, že Ján Kuciak a jeho snúbenica boli členmi gangu ktorý distribuoval maryšku v okolí Veľkej Mače , hneď na to položili trio vládnych pajácov Kaliňak, Fico a Gašpar demonštratívne milión na stôl a sľúbili ho tomu, kto odhalí vraha. Stopa tiež bola odvedená na Taliansku šparatkovú mafiu s ktorou mal pán dnes expremiér Fico výborné vzťahy, dokonca šéf tejto mafie Vadala sa vzal svojej milenky v prospech Roberta Fica , veď cez sklad banánov v Bratislave sa distribuoval kokain do celej východnej Europy zrejme s požehnaním pána expremiera a skutočne ministri ako Počiatek, Kaliňak alebo aj pán nastupujúci premiér majú dobrý vzťah k špáratkam.

  

Ako v zlom filme. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí krátke  video Ako v zlom filme. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí krátke video (FB)

      Mária s Vadalom viedla dlhé telefonáty až do Kalabrie, ale Vadala ju ubezpečil že Robo je dobrý človek, aj keď je síce ženatý ale, že sa o Máriu dobre postará. A skutočne Robert Máriu bránil, kde sa len dalo, napríklad na žatve odháňal od nej dotieravých novinárov a brával ju zo sebou aj na významné štátne návštevy napríklad k pani Merkelovej.

Významná návštevaVýznamná návšteva (Blesk)

Keď talianska stopa nezabrala, predstavitelia hlavne Smeru tvrdili že vraždu zorganizovala americká CIA, lebo pri vykopávkach popod budúcu diaľnicu pri Liptovskom Mikuláši Martina Kušnirová objavila nešpecifikovaný predmet, ktorý by mohol spôsobiť pád Americkej vlády a že naopak, Ján Kuciak bol zavraždený, ako náhodný okolo idúci. Ani toto nezabralo.

Robert Madej zo Smeru a mafián kokaínový kráľ António Vadala v družnej zábaveRobert Madej zo Smeru a mafián kokaínový kráľ António Vadala v družnej zábave (SME)

     Tak sa premier Fico uchýlil k žido boľševickej teórii a snažil sa všetko hodiť na Soroša. A zároveň začal spolupracovať s náckami od Kotlebu. Ostatne socialisti to k sebe nemajú ďaleko a triedny a národne robotnícky socializmus prípadne aj progresívny, keď je potrebné kráča to ruka v ruke. Bohužiaľ ani toto nevyšlo. Tak na skúšku sa zvolilo Záhorie ako skúšobná oblasť a tu roznášali vládny špehovia udajne pod vedením nejakého pána Tomáša správu, že za všetkým stojí Matovič ktorý vraždu zorganizoval a všetko sa snaží hodiť na Fica, aby sa nekalým sposobom zmocnil vlády. Tieto teórie sa nechytili uplne podľa predstáv koalície a hlavne Smeru a Fico a Kaliňak sa museli stiahnuť do úzadia a do riadenia nasadiť svojich panákov Pellegriniho a Sakovú.

Mesiac po vražde, natočil objednávateľ vraždy za pomoci Martina Daňa a Rudolfa Vaskyho toto drzé výsmešné sebavedomé video. Otvorí sa Vám, keď kliknete na obrázok.Mesiac po vražde, natočil objednávateľ vraždy za pomoci Martina Daňa a Rudolfa Vaskyho toto drzé výsmešné sebavedomé video. Otvorí sa Vám, keď kliknete na obrázok. (Youtube)

    Bohužiaľ kamaráti Mariana začali byť v ohrození a to až tak, že Mariana uväznili. Ako sa vraví za dobrotu na žobrotu. A tak človek , čo sa cítil ako boh. prikazoval ministrom, šéfom strán, policajtom a prokurátorom, čo a ako máju robiť a rozdával funkcie a ťahal nitky z úzadia bol hodený cez palubu ako obeta. Človek, ktorý riadil vládne tlačovky na obranu Smeru a jeho predstaviteľov hlavne Kaliňaka a Fica. Hlavný ochranca vládnej koalície sa zrazu ocitol v base. Krutá realita z teplej postele vyhrievanej milenkami a od plných stolov skvelého jedla, kaviáru  a značkového vína a od skvelých intelektuálnych debát s Monikou Beňovou a Fedorom Flašíkom do odpornej väzenskej cely, kde je spotený smradľavý matrac, vydýchaný vzduch, cez deň prítmie, v noci svetlo, vedro v kúte na potrebu, špinavé otrhané pyžamo, miesto mobilu a krásnych sms len tajné motáky miesto dobrého jedla hrachová kaša z ešusu. Ba dokonca ho títo nevďační kamaráti dali prevliecť do Leopoldovskej väznice, ako nejakého nenapraviteľného a hnusného zločinca, tomu sa vraví nevďak.

Na facebookovej stránke Na pranieri zverejňoval svoje videokomentáre, v ktorých hlavne útočil na novinárov Denníka N, SME, Týždňa. Šlo o novinárov, ktorí písali o jeho kauzách. Už je vypnutá. Stratil sa aj  na youtube. Tu je ešte jeho diskusia z Levíc.Na facebookovej stránke Na pranieri zverejňoval svoje videokomentáre, v ktorých hlavne útočil na novinárov Denníka N, SME, Týždňa. Šlo o novinárov, ktorí písali o jeho kauzách. Už je vypnutá. Stratil sa aj na youtube. Tu je ešte jeho diskusia z Levíc. (Youtube)

       Marian sa rozhodol preto  požiadať o pomoc svojich bývalých kamarátov a poslal motáky ako Július Fučík, ale po Petrovi Tothovi . Ale kamarát Peter sklamal miesto toho aby doručil motáky adresátom Róbertom , Haščakovi  a prokurátorom, udal Mariana na políciu. lebo Peter sa zľakol že ho zavrú k Marianovi. No ďalší nevďak, peniaze za sledovanie novinárov sa Petrikovi páčili a nesmrdeli mu, ale pomôcť kamarátovi ani za svet, hnusný zradca.

      No ale Marian nezúfa chystá domino a teší sa oko jedného po druhom odj*be svojich kamošov, chystá sa im takto poďakovať. Ibaže by sa mu stala v base, nepredvídaná nehoda. Mafia si nevyberá a je bdelá a opatrná. Vidno to aj poslancovi Ficovi kedysik slávny premier potom poslanec sa dnes plazí do parlamentu ako potkan chránený ochrankou posr*anec. A dokonca si ju nechá zaplatiť zo štátneho.

     Medzitým sa v tábore prehnanej slušnosti a mieru, hladenia do zeme a zapaľovania sviečok zatiaľ prebieha progresívna deFicizácia, deSmerizácia a prechádza do liberalizácie hodnôt . Progresívny socializmus sa prečisťuje od spikleneckých grúp. Vytvára sa úderný mladý kolektív a veje svieži liberálny vetrík od Poliačika a Trubana. Tentokrát sa bude skutočne vraj robiť pre ľudí, síce budú väčšie dane ale budú sa vraj spravodlivo prerozdeľovať. Zvýšia sa aj dane z nehnuteľností. Oligarchom sa síce ponechajú všetky majetky a nebudú ich musieť preukazovať, ale veď o čo väčší majetok budú mať o to väčšiu budú platiť daň, no nie je to výborne vymyslené. 

 

A dodávam 

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovák objavil minerál s kompozíciou prvkov, akú dosiaľ na Zemi nenašli

Letel z hĺbky vesmíru a pristál na ostrove Skye.

Električky pre desaťtisíce ľudí blokuje Kočnerov kontakt

Podnikateľ Božek bráni prístupu k elektrickej stanici pre trať do Karlovej Vsi.


Už ste čítali?