POLÍCIA KLAME Martina Kušnírová bola zabitá zámerne, veľa vedela. Boli sme vo Veľkej Mači.

Autor: Július Kovács | 24.5.2019 o 23:23 | (upravené 10.6.2019 o 10:24) Karma článku: 10,03 | Prečítané:  11512x

Napísali sme mená zodpovedných za vraždu na bránu. Fico, Kaliňak, Kočner, Haščák, Gašpar, Krajner, Bodor, Peter Toth, Trnka , Glváč. Viac v článku. Vrah sa ukrýval v kuchynke. A chceli zavraždiť oboch, polícia klame a zavádza. 

Doplnené 10.6.2019

     Len tak na okraj, boli sme Vo Veľkej Mači,  asi týždeň pred rekonštrukciou a popísali sme na ňu mená zodpovedných za vraždu. Pani Zlatke som o tom napísal. Len nechápem, prečo Aktuality a Sme použili staré snímky, tak isto Televízie nenasnímali bránu. A dokonca sa tam objavilo Veľké hasičské auto, aby prekryli bránu a tieto nadpisy. A mám podozrenie že Fico a spol. ten dom chcú zbúrať zbúrať a zrovnať so zemou. Ten dom je niečo ako Remiašov kríž. Aj ten Mečiarovci roky váľali a znevažovali. Neviem kto vraždil ani, čo donútilo Marčeka svedčiť, ale nedokázal vraždu ani len popísať. Možno Marček a Szabo boli len šašovia, čo pripravovali pôdu niekomu tretiemu.

A pôvodný nezmenený článok

Žiadna  náhoda ale úmysel potrebovali sa zbaviť oboch. 

    Takže sme popísali na starú hrdzavú bránu mená tých, čo sú za vraždu zodpovední. Ak sa chcete dostať do domu, dá sa prejsť do neho  len odzadu a len okolo letnej kuchynky , okolo ktorej musíte prejsť. V tejto kuchynke sa vrah ukrýval v čase príchodu Jána a Martiny. Ján telefonoval Martine z Galanty , že mu nejde naštartovať auto. Pravdepodobne okolo 17,50 , parkoval ho niekde pred Tescom,  to je asi 10 minút od vlakovej stanice. Otázka je či mu baterku nevybil, niekto zámerne. Vola Martine, príď pre mňa neviem naštartovať baterku.

    Predpokladajme že Martina vybaví nabíjačku na  baterku  a možno sa to nestalo prvý krát, ale chvíľku to trvá aspoň pol hodinku kým ju sused prinesie a potom ide pre Jána okolo 18,30. Medzitým vrah vbehne do dvora, mladí nezamykajú  a vrah to určite vie a skryje sa do letnej kuchynky na dvore, kam nikto nechodí.. Vo februári je v túto domu už tma. Keď prídu auto zasvieti a musia okolo neho prejsť obaja. Prišli okolo 19,10. Vrah čaká, ale vie že sú dve osoby  ktoré prešli cez bránu do domu, zvonka by vrah asi neprešiel do domu, brána by asi buchla a v inkriminovanú dobu by ho mohli uvidieť a ani by nevedel čo sa v dome deje. A  tak čaká na príhodný čas.

     Keď Janko šiel s baterkou do pivnice dať ju na nabíjačku,  je možne, že ešte pred tým šiel pre ňu do auta, vrah to musel zbadať. V tom momente okolo 20 hodiny nastal pre neho priaznivý okamih, lebo Ján a Martina boli rozdelení, dvoch ľudí zabijete ťažko naraz nenápadne, druhy môže spustiť krik lomoz, niečo hodiť snažiť sa utiecť volať o pomoc vyskočiť z okna.. Takže odstrelil najprv jedného, potom druhého a bol na to pripravený a mal tlmič. Potom zhasol svetlo a je veľmi pravdepodobné, že aj zamkol dvere. Toto vie len už len polícia a tá bola pod vedením Gašpara a nedá sa jej veriť, ani pod vedením Sakovej.

       Suseda, keď videla že sa svietia aj do noci často im nosila pagáče čo im uvarila alebo iné jedlo , alebo koláče , alebo Janko sa jej pochválil čo nového urobil v dome trebárs kúpelku. Janko a Martinka boli príjemný mladí ľudia.  Keďže bolo zhasnuté a pred domom videla, len jedno auto tak aj ona aj susedia si mysleli že odišli na východ druhým , to stálo bez baterky v Galante.

Čiže jednoznačne potrebovali zabiť obidvoch Janko Martine povedal všetko, ak polícia tvrdí že šlo o náhodu klame. A výborne poznali ich zvyky a polícia pravdepodobne odpočúvala aj ich telefonáty, takže vedeli,  že sa nezamykajú pani Kušnírová to v telefonátoch často dcére vyčítala. Gašpar patrí na výsluch aj ostatní. 

Ďalšie fakty zavádzania

Zle stanovený čas vraždy

Neskorá obhliadka okolia miesta činu

Falošné stopy propagované políciou 

Milión na stole

Dnes je dvor zarastený metrovou trávou dnu nikto nesmie. Fico a spol by najradšej dom zbúrali a zarovnali zo zemou. Podobne ako sa to snažil urobiť Mečiar s krížom Remiaša.

Nie spravodlivosť Vás dobehne a my jej pomôžeme.

A ten dom aj ta stará brána tam ostane stáť ako výkričník do budúcnosti vrahom.


 

Zvláštna náhoda v blogu SME. Držme sa len Faktov napísal som na blogu SME viac ako sto článkov, všade mám karmu okolo 9 aj cez 10 všetky moje články dobrú čítanosť a majú obrovské množstvo zdielaní , ale keď napíšem niečo proti FICOVI, HAŠČAKOVI alebo PROGRESÍVNEMU SLOVENSKU zrazu karma je nulová. 

--1--PROGRESÍVNE SLOVENSKO a SMER-SD sú až priveľmi prepojené, KARMA 0

--2--Fico a Kaliňák sú podozriví zo spáchania zločinov, mali byť dávno vyšetrovaní KARMA 0

--3--POLÍCIA KLAME Martina Kušnírová bola zabitá zámerne, veľa vedela. Boli sme vo Veľkej Mači KARMA 

--4--SLOVENSKÁ SMOTÁNKA „Inak pracujem na od*ebaní čur*ka.“ „Povieme si, keď budeme spolu.“ KARMA 0

keď neverite presvedčte sa nebyť toho som možno v TOP 3 autorov takto som len okolo  TOP 10 ,Čím to je?  Július Kovács BLOG SME

A dodávam 

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Slovák objavil minerál s kompozíciou prvkov, akú dosiaľ na Zemi nenašli

Letel z hĺbky vesmíru a pristál na ostrove Skye.

Električky pre desaťtisíce ľudí blokuje Kočnerov kontakt

Podnikateľ Božek bráni prístupu k elektrickej stanici pre trať do Karlovej Vsi.


Už ste čítali?