Čo sa stane s domom po Kuciakovi? Alebo diabolský plán Fica a spol.

Autor: Július Kovács | 10.6.2019 o 14:30 | (upravené 10.6.2019 o 14:58) Karma článku: 8,82 | Prečítané:  3570x

Vraj ho chcú zbúrať. Myslím si, že to je to najhoršie riešenie. A vrahom a hlavne objednávateľom by sa najviac páčilo. Tento dom Ficovi a spol. pripomína ich konanie..

Brána domu Martiny a JánaBrána domu Martiny a Jána (Kovács)

Je to niečo podobné ako Remiašov kríž , aj ten Mečiarovi ľudia neustajne rúcali potajme ničili a zvešiavali tabule, odhadzovali kytice a striekali farbami. Prečítal som si umlčaných a viac krát, myslím si že ani Ján ani Martina by nesúhlasili so zbúraním domu vo Veľkej Mači.

Zbúranie vyhovuje objednávateľom vraždy a ľuďom, ktorí sa postarali o rozmach korupcie na Slovensku. Ja osobne by som vypísal u architektov súťažný projekt na rekonštrukciu celého objektu, aby bol zachovaný pôvodný koncept domu, ale zároveň prispôsobený na nové využitie. To by tiež bolo potrebné premyslieť. Pán Fico by na to mohol poskytnúť milión na stole samozrejme si ho nechá.

Pravdepodobne, ale najprv bude treba vyplatiť celú dlžobu bankám , nepredpokladám že ju stihli splatiť pozostalí. A potom sa dohodnúť čo ďalej.

Ak si niekto myslí že najlepšie je to celé zrútiť a zrovnať so zemou nuž potom to hrá do karty len Ficovi a spol. Môžem sa potom spýtať, prečo nebol zrútený napríklad aj rodný dom Štefanika.

Viem si veľmi dobre predstaviť, že tento dom by bol prerobený dajme tomu na investigatívne centrum mladých novinárov Jána Kuciaka a trebárs by tu mohla sídliť aj nejaká nadácia čo by podporovala mladých a šikovných ľudí a mohlo by tu byť trebárs aj menšie školiace stredisko. Zároveň by to bolo aj pamätné miesto. Keď ten dom bude žiť bude v ňom žiť aj duch Jána a Martiny a toto samozrejme vrahom a objednávateľom bude veľmi vadiť a snažia sa tomu zabrániť. 

A veľmi dobre si viem predstaviť aj to že na takýto projekt by sa ľudia zložili.

Viem si ale aj predstaviť predstaviť, že banky ktoré poskytli uver alebo úvery budú žiadať ich preplatenie , alebo vrátenie domu. Vieme veľmi dobre, kto tieto banky ovláda a keď sa toto stane je už len krôčik k tomu zrovnať to so zemou a postaviť tam niečo úplne iné tak aby to nikdy nepripomínalo Jána Kuciaka a Martinu Kušnirovú.  Kľudne to nazvem diabolský plán Fica a spol.

 

A dodávam 

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kočnerovo sledovacie komando kontra sledoval niekto ďalší

Ľudia od Petra Tótha mali tajné tiene.

Stĺpček Jakuba Fila

Kto sledoval Kočnerovo komando? Bola to SIS?

Chýbajúce odpovede budú naznačovať, že nezlyhala len polícia.


Už ste čítali?