Prokurátori a vyšetrovatelia, čo kryli Kočnera sú spolupáchatelia

Autor: Július Kovács | 9.7.2019 o 4:13 | (upravené 9.7.2019 o 8:43) Karma článku: 10,01 | Prečítané:  12313x

Slovenskí sudcovia a policajti,  ktorí kryli trestné činy a rozhodovali v jeho prospech Mariana Kočnera a musia ísť do basy a bude ich veľmi veľa. Sú jeho spolupáchatelia a dodnes nikto z nich nebol riadne potrestaní.

Takže, aby bolo jasno pokiaľ nezasiahol Interpol do vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka, všetci kryli Kočnera prokurátori, sudcovia , policajti, vyšetrovatelia dovtedy zametali jedna radosť a vydávali rozhodnutia v prospech Mariana Kočnera a jeho zločineckej skupiny. Neskrivili Kočnerovi dovtedy, ani len vlások na hlave, prepisovali na neho neoprávnene majetky, prihrávali mu desiatky miliónov, asi to zadarmo nebolo a s vysokou pravdepodobnosťou rovnajúcej sa istote boli Kočnerom korumpovaní. Debatovali s ním udržiavali si ním čulý kontakt, chodil ich dokonca riadiť na Generálnu prokuratúru, nosil klobásky a asi aj iné veci špeci.

Zástupcovia generálneho prokurátora dnes padajú z funkcii ako domino, ale v podstate sú len presúvaní z jedného dobre plateného miesta na iné dobre platené miesto. Návrat Ladislava Tichého na generálnu prokuratúru je ďalší pľuvanec súdnej mafie do tváre občanov Slovenskej republiky.

Dnes títo pani tvrdia, že Kočner na nich chystal úkladné vraždy a ako malé deti sa snažia vyviniť a vymýšľajú tieto bludy 4 cenovej skupiny a dnes všetku aj ich špinu hádžu len na bývalého skvelého kamaráta Mariana. (Použil som krčmoví slovník pána Ficovho spolužiaka Jaromíra Čižnára, ale nedalo mi.)

Je dokonca možné, že Kočner sprostredkoval pánom z GP aj erotické služby, čo samozrejme nie je trestný čin, ale je zrejmé,  že tieto služby boli poskytnuté za účelom ich kompromitovania a vydierania ak odmietnu poslušnosť, čo sa mu aj z časti podarilo. Nasledujúca elektronická a iná komunikácia s Kočnerom je už o niečom inom a zaváňa krytím vraždy.

Preto akonáhle to začali nezávisle vyšetrovať  zahrační vyšetrovatelia,  vraždu Kuciaka, a zistil že autorom je Kočnerova zločinecká skupina výsledky sa dostavili a samozrejme rýchlo ich treba z vyšetrovania stiahnuť. 

Ale popravde  Kočner ja zrejme riadený oligarchami a politikmi nad ním. Kočner bol podľa mňa len ich hlavný sluha a sprostredkovateľ,  napršalo tak do nosa, že si začal namýšľať že je rovnako nepostihnuteľní ako jeho páni, čo ho hodili cez palubu.

A čuduj sa svete, zrazu sa rozhodnutia v prospech Mariana Kočnera anulovali a zistilo sa síce, že spáchal trestné činy ale zrazu nevedno, kto mu ich odobril?Ale vážení, niekto tieto rozhodnutia urobil, niekto tieto činy vyšetroval a títo ľudia sú dodnes na súdoch a v polícii napriek tomu, že páchali s Marianom Kočnerom trestnú činnosť a sú teda  jeho spolupáchatelia. Čo robí Jaromír Čižnár, že neprešetruje svojich podriadených a dokonca im kryje chrbát? Čo je s Trnkom, Šufliarským, Vanekom , Tichým a ďalšími? Ak pán Čižnár nemá podklady nech sa páči prešetriť články Jána Kuciaka. Ak nezačne, tak podáme trestné oznámenia , aby sa rozhýbal alebo zametal a ukázal svoju pravú tvar. Čo robí parlament, vláda a politické strany? Prižmurujú oči.

Pýtam sa, nie sú právnici a policajti spolupáchatelia? Odpoveď je jednoznačná .Ale áno sú spolupáchatelia. Máme skorumpované súdnictvo a prokuratúru. Prečo, nie je potrestaný Trnka a iní čo pomáhali Kočnerovi? Prečo na nich Čižnár nepodal trestné oznámenie, prečo ich neprešetruje a práve naopak prijíma ďalšieho Kočnerovho koníka Tichého na GP? Nie je to náhodou tak že aj pán Čiznár je nimi vydierateľný a kryjú si vzájomne chrbty? Lebo veľa na seba vedia? A bohužiaľ zrejme majú aj politické krytie.

Je normále ak si kriminálnik Kaliňák užíva nakradnuté milióny zo štátu a Rybanič si príde o prácu a je trestaný na 5 rokov aj keď s podmienkou? A kopec iných neprávostí.

A teraz jedno z riešení

Za generálneho prokuratúra navrhujem Vasila Špirka a za predsedu Ústavného súdu Michala Serbína. Mali by sme požiadať EÚ o právnu pomoc a na vedúce miesta dosadiť prokurátorov a policajtov z EÚ. Starí prokurátori odchovaní na mliečku KSČ už rozvrátili právny systém Slovenska úplne a vzájomne sa kryjú. Korupcia dosiahla neúnosné miery a treba s tým urobiť poriadok. Ešte poznámočka. Boj proti zlu. Zlo treba konkrétne pomenovať´ aj ľudí zaň zodpovedných , lebo inak je to len prázdna fráza. Prosím aby si politické strany miesto všeobecných drístov doplnili konkrétne body.

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?