Keď štát riadi Mafia a zločinecká organizovaná skupina Smer a jej kamoši Danko a Bugár.

Autor: Július Kovács | 1.8.2019 o 4:14 | (upravené 1.8.2019 o 13:00) Karma článku: 10,01 | Prečítané:  10580x

Oligarchovia, sudcovia, policajti, politici. A pozor  na nachystané nové strany, ktoré idú robiť hrubé čiary. Nežnosť z 89. roku na námestiach nahradila slušnosť roku 2018. Slušnosť voči gaunerom a kriminálnikom a rehocú sa z nej.  

A tak na súdoch rozhodujú sudcovia, ktorí pomáhali Kočnerovi rozkrádať majetok a kryli mu chrbát. A na polícii máme ďalších ľudí, ktorí mu kryli chrbát pri trestných činoch. Oligarcha Haščák, ktorý mu pomáhal, sa na tom zabáva a je bez trestu, lebo má všetkých kúpených. Koľko je takýchto Kočnerov na Slovensku?

Psychopat  založil štát, v ktorom sa od počiatku rozkráda kde sa dá a koľko sa dá !!! Tí politici a Štbáci, čo na začiatku nosili tesilové akoby drevené obleky, sa dnes ľuďom vyškierajú !!! Nakradnuté majú plné truhlice. Všetko, čo je ešte štátne je v katastrofálnom stave a tu najprv treba Právo a Spravodlivosť a až potom príde na rad slušnosť !!! Nie naopak, lebo tak začal rok 1989 !!! Čestní ľudia zaplatili životmi a vrahovia behajú po slobode a "vyžadujú slušnosť" to znamená neúčinnosť práva na spravodlivý trest !!!
K novým voľbám NAJPRV VLÁDA ZÁKONA - postaviť pred súd zlodejov zo štátneho a slušnosť počká, keď vymenia v štátnych službách poskokov takých privatizérov !!!    

Ako môžu komunistické eštebácke garnitúry hovoriť o demokracii. Je to zvrátené. Podobne, ako keď komunista Harabín a Mečiar vojde do kostola a spieva. Alebo birmovaný komunista Fico. To je fakt ako vlk vegetarián. Všetci komunisti prešli vedeckým ateizmom teda vedou,  ktorá vysvetľuje, že náboženstvo je podľa nej zvrátené a škodlivé a treba ho vymietiť.  ŠtBáci majú dvakrát také dôchodky, ako ľudia, na ktorých donášali a znepríjemňovali im životy. Komunisti podobne ako nacisti kryli zvrátený deformovaný systém, tiež ohradený ostnatým drôtom a ovládaný jedinou stranou. Každý, kto sa postavil proti bol triedny nepriateľ, oportunista , revizionista a keď s tým neprestal, skončil v base. Uniformovaná servilná jednota tolerujúca akéhokoľvek svinstvo.

Vo východnom Nemecku boli komunistickí prokurátori prvá skupina, ktorá musela opustiť svoje miesta, inak by to proste nešlo. U nás si schválili jeden z prvých zákonov, aby ich členstvo v komunistickej strane bolo utajené a aby sa o ňom nesmelo ani hovoriť. Pritom všetci dobre vieme, že za socializmu bol každý sudca komunistom. Paradoxne, títo ľudia dnes vyučujú nasledujúce generácie právnikov. Mali by sme požiadať EÚ, aby vrcholné funkcie nášho súdnictva boli obsadené právnikmi zo západných krajín EÚ dovtedy, kým sa situácia nezlepší. Súdnictvo aj polícia sú v katastrofálnom stave. Nenájde sa jediný prokurátor, ktorí by si trúfol mafiánov poslať za mreže. Keby nebol pracoval medzinárodný tím, som presvedčený o tom, že Kočner by bol dodnes na slobode. Dnes je s ním monster proces, skoro každý prokurátor na GP tvrdí že Kočner na neho chystal vraždu, ale opak je pravdou - do poslednej chvíle sa stretali, volali si, písali si a chránili ho. Dnes chcú všetku špinu hodiť len a len na neho a oni sú tí spravodliví, čo ho potrestajú: Nie je to tak, patria do Leopoldovskej cely vedľa neho. Pretože podobne ako Mečiar zneužili moc štátu na krytie zločinov.

Po novembri 89 sa hovorilo nežná revolúcia - áno bolo nežná, ale voči komu nežná - voči komunistom a ŠtB. A tak sa stalo, že tí istí ľudia obsadili dôležité posty v štáte. A nie len posty,  ŠtBáci a komunisti privatizovali aj väčšinu dovtedy štátnych podnikov. Akým spôsobom, to my všetci starší vieme. Za zlomkové ceny a dostali na ne úvery z bánk, ktoré často nezaplatili, podniky vytunelovali a previedli na iné firmy. A zadlžené a krachujúce banky sa museli oddlžiť z daní občanov, čiže sme im to zaplatili my. Dnes sa nám títo darebáci a ich detičky smejú do očí. Nežnosť a Slušnosť si netreba zamieňať so servilnosťou a neschopnosťou potrestať zločiny. Dokonca nepotrestať zločincov je neslušné, hlúpe, naivné a škodlivé. Bol som na Námestí Slobody, kocky na námestí boli zamenené za betónové plochy - až taký je strach súčasných komunistov zamaskovaných hlavne v Smere a SNS. Slušné demonštrácie sa v drvivej väčšine diali na námestiach kilometre vzdialených od vládnych inštitúcií a keď  sa diali aj v ich blízkosti, vždy boli vládne inštitúcie v tú dobu prázdne. A vždy pod kontrolou antikorupčných tímov z polície. Tej istej polície, ktorá dodnes chráni Kaliňáka, Fica a iných oligarchov. Vždy končili slovami - prosím Vás teraz sa v pokoji rozídite domov. Smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnirovej nám dala paradoxne šancu sa s nimi vysporiadať. Niektorí politici sa nám tu snažia nahovoriť, že tu máme právny štát, no nemáme tu právný štát, v právnom štáte nepobehujú zločineckí sudcovia, policajti, oligarchovia a politici voľne na slobode, ale sú zavretí v base. 

Nie som naivný, viem, že v súčasnej situácii trojica vládnych strán kryje mafiánov a vrahov. Novo vzniknuté strany sa vyjadrujú všeobecne servilne, ale nepomenujú veci konkrétne. Bojujú proti plastom a emisiám, ale nebojujú proti tým, čo vyrubujú lesy a plodia tieto plasty. Jednoznačne strany, ktoré sa boja pomenovať Haščáka, Širokého, Fica, Kaliňáka, Kováčika, Gašpara, Krajmera,  Bödöra , Tichého, Čižnára  a iných ako zločincov, alebo dokonca ich zastavajú, tieto strany na politickú scénu nepatria. Tieto strany doporučujem nevoliť, lebo je tu rovnaké riziko ako v roku 89, že urobia novú hrubú čiaru. Nie som zástancom hrubých ani tenkých čiar, ktoré ochraňujú zločincov a skrývajú sa do rúcha Slušnosti. Jednoznačne by sa mali v programoch vymedziť proti hore uvedeným zločincom a súčasnej vládnej koalícii. Keď to nerobia, znamená to jediné - kryjú chrbát oligarchom a mafiánom. Je smiešne, keď odsúdia Rybaniča a zlodej Kaliňák si pobehuje beztrestne  po slobode a prekračuje si rýchlosť a dodnes ovláda políciu. A nové strany PS, SPOLU , Za ľudí, ale aj staré, ako  KDH o tom taktne pomlčia. Treba konkrétne činy a nie prázdne frázy. A určite sa treba jednoznačne vymedziť proti spolupráci s darebákmi z vládnej koalície.

 Toto dostal do daru od mňa partizán na námestí SNP v Bratislave sedelo pod ním asi 20 bezdomovcov apaticky. Predpokladám že policajti alebo SIS to už skúmajú.Toto dostal do daru od mňa partizán na námestí SNP v Bratislave sedelo pod ním asi 20 bezdomovcov apaticky. Predpokladám že policajti alebo SIS to už skúmajú. (Kovács)

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?