Za aké peniaze prednášal Truban o drogách na Pedagogickej fakulte v Nitre?

Autor: Július Kovács | 11.8.2019 o 13:44 | (upravené 11.8.2019 o 14:31) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1660x

Kto ho tam pozval a prečo? Pochybujem, že zadarmo.Nebolo to náhodou financované zo Start up-ov od Štefunka? Išlo predsa o prednášku ako podnikať, vzdelávanie. Vie mi toto niekto vysvetliť? Koľko sa uskutočnilo takýchto prednášok?

Na Start up dostal udajne Štefunko a spol. 20 miliónov z EÚ plus nejaké 3 až 4 milióny boli do-financované z iných zdrojov.  Dodnes som nevide,l alebo sa neviem dopátrať, komu boli tieto peniaze pridelené a akým kľúčom? Štefunko rád hovori, že podporil množstvo skvelých projektov a boli vytvorené množstvo pracovných príležitostí, samozrejme nepovedal konkretne, čo bolo podporené a akým spôsobom? Potom sa svojich firiem zbavil a dnes tvrdí, že nemá s nimi nič spoločné. Pošuškáva sa, že značnú časť z tejto sumy udajne dostali súčasní členovia Progresívneho Slovenska.

Peniaze z EU pritom musia byť rozdelené transparentne,predpokladám, že pri troške námahy bude správa o prerozdelení a vyhodnotenie týchto peňazí uložená a poslanci Europarlamentu sa k nej dostanú. Najlepšie by bolo, keby to urobili samotní poslanci za PS, trebárs pán Šimečka. Ak PS zaleží na transparentnosti a mali by ju zverejniť v médiách.

Bolo by dosť dobré, aby pán Truban vysvetlil prečo mal prednášku o podnikaní v Nitre a kto ju financoval. A aby to pedagogická fakulta potvrdila. Ak to náhodou naozaj bolo zo Start Upov potom sa máme načo tešiť, ak sa liberálni socialisti pod vedením premiéra Trubana dostanú k prerozdeľovaniu štátneho rozpočtu. VIDEO Z PREDNÁŠKY. Uvidime či vôbec budú reagovať, ak nie skúsime to zistiť sami.Nechcem maľovať čerta na stenu, ale ak peniaze z EÚ boli míňané na propagáciu drog mali ba sa vrátiť. Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?