Práve som pani Veronike Remišovej zavesil nasledovné pod článok o Generálnej Prokuratúre.

Autor: Július Kovács | 13.8.2019 o 13:20 | (upravené 13.8.2019 o 17:27) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1514x

Článok Eugena Šimka. Boli sme s nim pred GP v sobotu a rozdávali letáky za odvolanie GP  aj po celom meste.  Pozvali sme Pani Remišovú a ďalších 20 opozičných poslancov. Každý jeden z nich sa na niečo vyhovoril, aby nemusel prísť.

Pani Remišová, škoda že Vaša akcia kolidovala s našou a našim pozvaním, boli sme síce veľmi komorní, ale boli sme aj pri budove GP a aj keď som zastával Váš pohľad na vec, začínam sa rozhodovať ako ...

Viete, nejakých tých "prokurátorov", "sudcov" som poznal ako 18-19 ročný. Už som Vám tu o tom písal ... Boli to spratkovia a nič nesvedčí o tom, že už spratkami nie sú ... Položili našu krásnu krajinu na lopatky a pýtam sa Vás, ako chcete zabezpečiť, aby títo vo veku kedy sa obsadzujú vrcholové pozície, riadili tieto životne dôležité sektory správne, keď ako podriadení až na fakt svetlé výnimky (aj to súdni ľudia musíme rozmýšľať, či to nie je od nich len kariérny kalkul a v podstate hazard) sa chovajú "konformne" ...

Pani Remišová, začínam sa prikláňať k tomu, že je životne potrebné prevziať kompletne rakúsky právny systém,. všetkých sudcov, prokurátorov a vrcholových predstaviteľov polície prepustiť a požiadať Rakúsko a Nemecko o dodanie cca 8000 príslušných penzionovaných ľudí ... Na jedno miesto vyčleniť cca 20tis mesačne (kompletná super hrubá mzda aj s ostatnými odmenami), zrušiť kompletne právnické "fakulty" na Slovensku, samozrejme všelijaké pochybné politológie, školy sociálnej práce prísne prehodnotiť a začať odznovu .

Celá vec bude stáť povedzme 2mld ročne, významnú časť financovať z eurodotácií, požiadať Brusel o výnimky, proste toto je o holom prežití nášho národa ... No a od začiatku posielať na rakúske a nemecké školy prísne vybraté deti, ktoré budú grupované najmä z nižšej strednej vrstvy, žiadnych rozmaznaných synáčikov Mečiarových privatizérov s tým, že keď vyštudujú, vrátia sa, nastúpia koncipientské miesto, sudcovia, prokurátori, policajní velitelia ich budú ďalej učiť poctivému "remeslu" povedzme 10, radšej 15 rokov .

Potom postupne začnú obsadzovať miesta, teda už sem nebudú chodiť len zo zahraničia ..-. Samozrejme, platové pomery rovnaké ... Podobne sa začnú od piky budovať školy ... Je trápne, ak je profesorkou práva nejaká pani Ficová, vykázaná vo viac ako 700 firmách, poťažne nejaká myslím veštkyňa je na ÚS ...

Pani Remišová, je to tvrdý návrh, ale je to jediné možné riešenie ... Lebo dnes nemáme len boľševické, skorumpované indivíduá v čele silových a represívnych zložiek. Dnes máme ich rozmaznané decká a pomaly aj vnukov v ďalších vlnách takisto "právnikov", lebo tak to proste je ... Takáto vec sa nedá riešiť len takým pohladkaním. Treba ju riešiť rázne, aj mocenskou silou, ak to inak nepôjde, treba rátať s tým, že sa budú brániť, použijú svoje väzby na mafie, ktoré nesporne majú .

Text nášho plagátu pred Generálnou prokuratúrou.

 

Kto má byť Generálny prokurátor?

  • má to byť suverénny človek s autoritou alebo človek, ktorý svoje vyjadrenia formuluje pri treťom promile vo štvrtej cenovej?

  • má to byť naslovovzatý odborník schopný oddeliť nezákonné konanie akokoľvek bohatého od slušného a spoločnosti prospešného správania sa alebo alibistický neschopný človek inak plný vyhlásení o peklách?

  • má to byť morálny človek schopný pochopiť, kedy je morálny krok aj nie vždy v súlade so zákonom, ale odhaľujúci závažný zločin potrebné z dôvodu vyššieho princípu akceptovať, alebo zrazu účelovo a boľševicky hrmotajúci o potrebe udržania zákonnosti v štáte?

  • má to byť politicky úplne neutrálny človek schopný sa odosobniť od vďačnosti za získanie svojho vysokého postu a hľadiaci na všetkých občanov tohto štátu úplne, ale úplne rovnakým metrom alebo človek, ktorý rôznymi "fintami" delí občanov na rovných a rovnejších?

Požiadali sme aj ďalších poslancov vrátane pani ombudsmanky, aby sa vyjadrili k danej problematike ale ostali ticho. Vraj uvidia či odpovedia a podobne, ak niektorí odpovie zverejníme to tu v plnom znení.

A vyberáme z komentárov na FB.

" Všetci títo hogo-fogo politici behajú hore dole s prázdnymi fúrikmi , lebo nemajú času nakladať. Akože riešia to i ono , len málokedy práve to , čo ľudí skutočne ťaží. Takýmto na západ od nás hovoria, že sú to Hochštapleri ! "

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

STĹPČEK PETRA TKAČENKA

A prečo len predavačky, súdruhovia?

Buďme radi, že nás nebudú kontrolovať, či sa venujeme rodinnému životu.


Už ste čítali?