Napadnutie bratskou armádou 21.august 1968 + video pred veľvyslanectvom Ruskej federácie

Autor: Július Kovács | 22.8.2019 o 11:05 | (upravené 23.8.2019 o 9:09) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  429x

Som znechutení  mnohými našimi politikmi aj stranami, ako ustupujú ruskej čižme. Ako obdivujú nočných vlkov, ako navštevujú Krym, obdivujú Kubu, Čínu, Rusko. V poriadku je to veľký ruský medveď, ale nebuďme predpos*aní.

Video spred veľvyslanectva 

 

Plagát čo sme vyvesili pred veľvyslanectvo keď kliknete na obrázok otvorí sa Vám video  Plagát čo sme vyvesili pred veľvyslanectvo keď kliknete na obrázok otvorí sa Vám video (Kovács)

     K invázií a napadnutiu Československa v auguste roku 1968 .Včera uplynulo 51rokov, keďže sa nikto k tomu zas tvrdo a rázne nevyjadril, tak sme poobede urobili plagát na obrázku. Bohužiaľ nevyjadrila sa ani vládna koalícia, ani opozícia ani progresívni politici a ani pani prezidentka. Boli zverejnené nejaké mäkké články v novinách, ale nič konkrétne, žiadne poriadne stretnutie. žiadna demonštrácia, žiadna protestné nota, par vencov obetiam potichu a to bolo všetko. V poriadku chceme mať dobré vzťahy s nástupcom ZSSR Ruskou federáciou, ale oni nás nútia platiť za plyn vyššie ceny, ako napríklad Nemci a to dokonca ja za neodobratý plyn a to aj napriek tomu že nás obchádzajú cez Baltické more Nord stream. Čo vybavil Pellegrini u Putina podľa mňa figu borovú a Danko Putinovi ešte vybozkával ruky v hlbokom predklone na červenom námestí. Načo je nám taký veľký kamarát po zuby ozbrojený s holým zadkom potláčajúci vo vlastnej krajine ľudské práva.

     Takže sme urobili tento plagát a prešli s ním od parlamentu na SNP cez centrum mesta cez Obchodnú, cez Vysokú, pred prezidentský palca, všade urobili krátke videá, rozdávali sme letáky komunikovali s ľuďmi. Nakoniec sme plagát zavesili pred ruské veľvyslanectvo, boli sme monitorovaní s pravdepodobnosťou rovnajúcej sa istote našou políciou, či už štátnou alebo tajnou nerobíme si ilúzie. Ale niekto im koniec koncov niekto už musí dať najavo, že nie sme ich vazali pod Ruskou čižmou keď pani politici sú nedôrazní. Zemana nemám rád ale aj ten si vedel s Rusmi urobiť poriadok a povedať im, že to nebola internacionálna pomoc ale tvrdé napadnutie. Neviem prečo naša diplomacia mlčí no asi veľa politikov vo vyšších funkciách aj oligarchov vyštudovalo v Moskve napríklad buďme konkrétny pán Lajčak, Kukan, Haščák a mnoho ďalších. Videá zverejníme do piatku večera ešte ich spracúvame.

     Zopakujme si teda fakty 21.augusta 2019 uplynulo 51 rokov od hanebného vstupu okupačných armád Varšavskej zmluvy do Československa. Mladí si to už nepamätajú, keď sme boli napadnutí zo 4 strán obrovskou okupačnou viac ako pol miliónovou armádou z Ruska, Maďarska, Poľska a Východného Nemecka. Potlačili u nás demokratizačné procesy a okupačná 200 000 ruská armáda nás obsadila na viac ako 20 rokov od roku 1968. posledne jednotky nás opustili až v roku 1992. Týchto 200 000 ľudí sme tu ubytovali, šatili, kŕmili a platili. Nikdy sa nám za to neospravedlnili, nikdy nám za to nič nezaplatili. Dokonca Rusko ako nástupca Sovietskeho zväzu inváziu prezentuje ako skvelú vec. Tak si to prepočítajme na dnešné ceny len v minimálnom rozsahu dajme na jedného vojaka mesačne 200 E vynásobme to 12 mesiacmi čo je jeden rok krát 200 000 vojakov krát 21 rokov a dostaneme sumu cez 10 miliard E z toho by minimálne tretinu malo dostať Slovensko. Nehľadiac na to, ako nám zabrzdili ekonomiku, ako nám znečistili ŽP, ako nám nazad na ďalších 20 rokov zaviedli tvrdý komunizmus. Dodnes máju ŠtB a komunisti k normálnym dôchodkom výsluhové. V praxi to znamená asi toľkoto, oni poberajú dôchodok okolo 1000 E a ľudia čo im ničili životy, ktorí poctivo pracovali nemajú často ani polovicu. Samozrejme o tomto sa mlčí, pritom to boli presne kolaboranti, čo napomáhali normalizácii po roku 68 a dnes píšu, ódy, aké to bolo skvelé, sú to prevažne prestarnutí voliči Smeru a SNS a často aj ich potomkovia ako napríklad Ľuboš Bláha.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?