Jankovská je stelesnenie zla a nemá čo na žiadnom súde hľadať, ani ako vrátnička.

Autor: Július Kovács | 5.9.2019 o 13:32 | (upravené 6.10.2019 o 14:28) Karma článku: 7,78 | Prečítané:  3152x

Na sude má byť, ale ako obžalovaná. Hráme sa tu na to že Slovensko je právny štát, pritom vedenie Generálnej Prokuratúry je skrz naskrz prehnité a malo byť dávno odvolané. Podobne je to aj v iných súdnych inštitúciách. 

Už pol roka v Antificovi a v Antismere do toho bušíme, že Generálna prokuratúra je sídlo justičnej Mafie a chránia ľudí ako Jankovská. V stredu 2. októbra od 15 poobede sme zas boli pred vchodom prokuratúry s našim plagátom a škraboškou Kočnera , posiali na nás Vaľovu mestskú políciu neuhli sme ani mm. Pracovníci GP boli s prepáčením zas*atí, báli sa isť von po práci a to sme boli len dvaja.

Ľudia a prestaňte sa báť nemáte sa čoho, prídite v pondelok ráno na Štúrovu v Bratislave o 6,45 pred prokuratúru pred vchod. Prokurátori chodia do prace zadom v bočnej uličke a privítame ich a pozdravíme tak, ako si zaslúžia, za to že kryjú a spolupracujú so zločincami.

Napríklad aj takto  VIDEO

Video pred Gen. Prokuratúrou na Štúrovej ulici v BratislaveVideo pred Gen. Prokuratúrou na Štúrovej ulici v Bratislave (Kovács)

A na pol deviatu ideme pred justičák. Bude tam súdne pojednávanie Janiček kontra Jankovská. Pán Janíček si prišiel o majetok a zavreli ho do basy. Jankovská rozhodovala v prospech mafiána Čongrádyho.

A konečne sa zobúdzajú aj politické strany a poslanci, prvé Oľano ako vždy, kde je Kiska, Truban, Beblavý, Sulík, Hlina, Kolár, Remišová, Pellegrini, Bugár, prezidentka? Súdy nemajú slúžiť mafii, zobuďte sa konečne koaličným sa nedivím tí sú s nimi zrastení, ale opozícii okrem nacistov sa čudujem.

Tlačová beseda obyčajných ľudí pred úradom vlády  VIDEO

Tlačová beseda OľanoTlačová beseda Oľano (FB)

Pokiaľ budú sedieť na najvyšších miestach v súdnictve  ľudia ako Trnka, Šufliarsky, Jankovská, Kováčik, Tichý, Čižnár, tak o spravodlivosti na súdoch nemôže byť ani reč. Právnici su dnes na Slovensku najnedôveryhodnejšia skupina ľudí a treba nekompromisnú očistu tejto skupiny aj za pomoci zahraničia.  Boj proti zlu jednoducho musí mať konkrétnu podobu, inak je to len volebná bublina. Harabín a Macejková, to je už úplný výsmech.

To nie je len taký exces, že členovia vedenia Generálnej Prokuratúry si dopisovali s Kočnerom a stretávali sa s ním a rozhodovali v jeho prospech. Základná povinnosť prokurátorov je dodržiavanie práva, tak aby pre každeho občana platilo rovnako. Kam sme sa to dostali, keď prokurátor dokázateľne spolupracuje s mafiou a nie je sila, ktorá by ho odvolala. Oni su tí, čo majú dodržiavať zákony a byť vzorom pre ostatných občanov a pritom evidentne kryjú zločiny. Ak nemáme rýchle a účinné mechanizmy, ako sa takýchto ľudí podporujúcich kriminálnikov rýchlo zbaviť potom sme nie právny ale mafiánsky štát. 

Keď urobíte absenciu, opijete sa rozbijete alebo poškodíte úmyselne zariadenie v práci, nikto sa s Vami hrať nebude a okamžite dostanete výpoveď. Keď tí čo majú strážiť zákon ho zneužívajú vo svoj prospech alebo v prospech mafie, majú byť rovnako vykopnutí z práce, ba čo viac majú byť sami postavení pred súd. Pellegrini hraje divadielko, že on s tým nič nemá. To hádam nemyslí vážne a robí si z nás kozy.  Väčšina poslancov, politických strán a to aj opozičných, ale aj vysokých štátnych úradníkov sa tvári že je všetko v absolútnom poriadku a že tu máme demokraciu, no nie je v poriadku nič a naša demokracia dostala na frak od mafie. Každý deň, čo títo prokurátori budú vo funkcii predstavuje obrovské riziko. 

Odvoláme Jankovskú z postu štátnej tajomníčky a ona si oblečie talár krajskej sudkyne. To je ako z blata do kaluže alebo z dažďa pod odkvap. Ešte možno dostane štedré odmeny a bude mať lepší plat. Hlboká totalita sa vracia pre neschopnosť ju dáme na lepšie miesto. A jasajme, že demokracia zvíťazila, no  demokracia nezvíťazila, ale demokracia prehrala na celej čiare.

Je to rovnaká komédia, ako zrušené Mečiarove amnestie, mediálne divadlo, to si tu fakt niekto myslí že žerieme seno? Mečiar a spol. sa na tom baví a dokonca nikoho ani len nenapadlo zrušiť Kočnerovi udelené milosti. 

Hnus v priamom prenose a každý deň vylezie ďalšie svinstvo. Kočnerove domino sa spustilo. Ne jednej strane sa ho boja na druhej strane chcú uplne všetko hodiť na neho a vymýšľajú si rozprávky ako ich chcel všetkých povraždiť. Pritom len nedávno boli jeho najlepší kamaráti a spoločne klamali rozkrádali a možno aj vraždili. 

V pondelok o  8,30 je súd Janička proti Jankovskej ktorá podporovala mafiánov Čongradyho a podporovala aj Kočnera 6000 sms  pojednávanie je verejné a srdečne všetkých pozývame, je to v tej istej budove oko justičák a je to od 8,30 ráno  

Súd proti Jankovskej súdna mafia kontra spravodlivosť

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?