O OBLUDÁCH NA PROKURATÚRACH a ďalších, médiá a strany o tom taktne mlčia.

Autor: Július Kovács | 12.9.2019 o 12:23 | (upravené 13.9.2019 o 6:10) Karma článku: 3,14 | Prečítané:  1230x

V mediách 70 miliónová kauza podvodníkov Ruska a Kočnera dostala prednosť pred vyšetrením vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Tomu sa hovorí odpúšťanie pary a odvádzanie pozornosti.  

Niečo sa o sudcoch a prokurátoroch sem tam napíše, ale nikto ich nežiada, aby nebodaj odstúpili.  Pritom je evidentné že Trnka je spolupáchateľom Kočnera, rovnako drzý ako Kočner, dokonca z Hamuliakova chodil do práce po cyklistickej hrádzi pri Dunaji.

Pričom ak by Ján Kuciak nepísal o Kočnerovi a ďalších oligarchoch, tak by sa aj táto kauza pohodlne prepiekla a Kočner by dostal desiatky miliónov a ľudia čo ho riadia, zbytok.

Kuciakova statočnosť, vytrvalosť a dôslednosť ho stála život. V korupčnom svete Roberta Fica nemal miesto a dali ho chladnokrvne odstrániť a neváhali odstrániť aj jeho milovanú. Dnes je jasné, že do vraždy sú zapletení všetci.

Nie je isté, či sa niekedy zverejní 600 strán sms z mobilu Kočnera, aby národ uzrel v akom obludnom svete žijeme. Haščak napríklad zakázal zverejniť nahrávku gorily a dal odje*ať ču*aka. Všetci tí, čo sa podieľali a podieľajú sa na vytvorení tohto korupčného sveta majú krvavé paprče namočené do tejto desivej vraždy. Prokurátori ktorí boli s Kočnerom takmer v denno dennom styku a pomáhali mu legalizovať jeho krádeže a podvody sa dnes tvária ako neviniatka a vyrábajú zo seba vraždené obete Kočnera a sedia pevne na svojich miestach. Tí, čo máju strážiť zákon ho zneužívajú v prospech mafie aj svoj a vláda, poslanci ostatní sudcovia sa tvária, že všetko je v najlepšom poriadku a pritom sú ovládaní Mafiou. Vraj do volieb sa s tým nedá nič robiť, čiže páni majú čas ďalší polrok kradnúť, klamať a zametať.

Tento plagát si média o prokurátoroch, akoby naschvál nevšímajú, podľa mňa zámerne tu niekto pracuje na tom aby Generálna Prokuratúra ostala v takom zložení ako je.  Kliknutím na obrázok sa Vám zobrazí ďalší článokTento plagát si média o prokurátoroch, akoby naschvál nevšímajú, podľa mňa zámerne tu niekto pracuje na tom aby Generálna Prokuratúra ostala v takom zložení ako je. Kliknutím na obrázok sa Vám zobrazí ďalší článok (Kovács)

Svet podľa Mečiara, Harabína, Lexu a dnes hlavne svet Róberta Fica. Zmanipulované parlamentné voľby pomocou Procházku a Bugára a Mafia sa obliekla do oblekov a nasadila si biele goliere. Ctihodní ľudia žijúci vo svojich oddelených svetoch, chránení v haciendach a vilách a smejúci sa na obyčajných ľuďoch z ktorého mozoľov žijú. Krokodílie slzy predcedu, na ktorého rukách sú hodinky, ktoré prevyšujú majetok ktoréhokoľvek chudáka občana. A za oponou, keď je večer si štrgajú drahými šampusmi sa dobre zabávajú.Posledný pich. Zaslúžiš si rozmaznávanie. Volič je h*vno.  Ave

Riešime banálne zmenky televízie, ktorej mala byť odobratá licencia pred 20 rokmi.A neriešime vraždu novinára a to čo napísal v ďalších 100 článkoch oligarchoch, lebo na prokuratúre sedia spolupáchatelia  Kočnera a zametači ako je Trnka jeho najlepší priateľ. Čižnár , ktorý svojim zlým podaním legalizoval nácistov. Kovačik, ktorý za posledné roky nevyriešil jeden jediný prípad a býval v sociálnom byte. Šufliarsky,  ktorý si do poslednej chvíle dopisoval s Kočnerom a odmietol zverejnenie týchto sms a hrá nám divadielko že ho Kočner chcel zavraždiť. Tichý. ktorý kryl Trnku a písal si s Kočnerom. Vanek, čo si písal s Kočnerovou štetkou. A títo ľudia stále berú plat a sedia na svojich miestach, v normálnej krajine by všetci sedeli niekde v cele vedľa Kočnera. Ficová sestra bývalá frajerka Madeja, tam sedí spolu s nimi napriek tomu že tam nemá, čo hľadať, lebo nemá potrebnú prax.

Vinní nie sú len oni, ale aj naša ľahostajnosť, neschopnosť mlčiacej väčšiny urobiť proti tomu čokoľvek účinne aby tam nesedeli. Potom sa divíme že naše deti utekajú za hranice a vnuci často nevedia rodnú reč. Nežne a jemné pochody, ktoré sú im na smiech. Plamenné reči na námestiach kilometre vzdialených od vládnych inštitúcii. Rubu nám lesy, znečisťujú vodu, ovzdušie rozkrádajú dane. Vraj boj proti zlu pokračuje a sem tam je len nejaká mala chybička, ale vraj inak je všetko v najlepšom poriadku.

Poslanci sú zamknutí a chránení na hradnom vršku ani jeden nemá úradné hodiny a bez jeho súhlasu sa k nemu nedostanete. Vyhraj voľby a smieš všetko nevolíme po obvodoch, ale volíme strany platené oligarchami, každý oligarcha má svoju čriedu a systém ako dojiť štát a eurofondy. Zabávame sa na bozkávaní výložiek a stavaní stožiarov. Tešíme sa na vlaky zadarmo, vianočné baličky a lacné obedy. Kapitán a preceda sa tvária akoby si to odtrhli od úst a lovili peniaze ne to zo zadného vrecka treniek. Pritom si to platíme sami z našich daní. Ave

Ešte dovetok

Daniel Lipšic v rozhovore pre Postoj hovorí, že terajšie zverejňovanie pasáží z komunikácie Mariana Kočnera a Aleny Zsuzsovej nepovažuje za šťastné, súčasne dodáva, že nič z toho, čo bolo dosiaľ zverejnené, nebolo vybraté selektívne a v prospech opozície. Ako hovorí, zvyšná časť komunikácie Kočnera s ďalšími osobami má vecnejší charakter a bude ju možné zdôveryhodniť aj tým, že na čom sa tie osoby dohodli, sa následne uskutočnilo. Bývalý minister vnútra takisto hovorí, prečo považuje za chybu, že výroky, za ktoré bol odsúdený a zbavený mandátu poslanec ĽSNS Milan Mazurek, sú podľa súčasného práva trestné. Už ste čítali celú Kočnerovu Threemu? K dispozícii mám len prepis komunikácie obvineného Mariana Kočner a obvinenej Aleny Zsuzsovej, zvyšok Threemy, čo je oveľa rozsiahlejšia časť, zatiaľ nebola sprístupnená procesným stranám. Pokiaľ viem, obhajcovi Kočnera bola ešte sprístupnená komunikácia Mariana Kočnera s Norbertom Bödörom. V komunikácii medzi Kočnerom a Zsuzsovou je toho viac než to, čo sa dosiaľ objavilo v médiách? Je tam toho viac najmä vo vzťahu k veciam, ktoré sa môžu týkať vraždy Jána a Martiny a prípravy ostatných troch vrážd.

Takže komunikácia je utajená a GP ju neodtajní vivát AVE Trnka.

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kočnerovo sledovacie komando kontra sledoval niekto ďalší

Ľudia od Petra Tótha mali tajné tiene.

Stĺpček Jakuba Fila

Kto sledoval Kočnerovo komando? Bola to SIS?

Chýbajúce odpovede budú naznačovať, že nezlyhala len polícia.


Už ste čítali?