Kočner je len a len poskok! Haščák je zrejme kľúč, preto mu ho nechal Kočner aj na stole.

Autor: Július Kovács | 6.10.2019 o 2:26 | (upravené 17.2.2020 o 15:18) Karma článku: 10,02 | Prečítané:  43271x

26. februára v deň keď médiá informovali o vražde Jána Kuciaka, sa Kočner pýtal Jankovskej na Maruniakovú. Tá mu odpovedala, že sudkyňa je trochu vystrašená, ale ináč dobre. Odpoveď: "Tak nech robí, čo má. Lebo skončí na Kuciaka!"

Píše jej, lebo skonči na Kuciaka. To znie, akoby sa chválil a oznamuje jej v preklade toto, všetci čo nebudú poslúchať skončia ako Ján Kuciak a Martina Kušnírová.

Podľa všetkého o vražde dopredu rozhodla rada Oligarchov plus Kočner o vražde a možno aj iní.  A predtým si asi urobili prieskum, ako zareagujú ich pusipajtáši, poťažne opozícia a iný. Netreba zabúdať, že veľmi podivným sposobom zišli zo sveta aj ďalší slovenskí novinári Rýpal a Pejko, ktorí sú dodnes nezvestní. V prípade Paľa Rýpala je jeho rodina presvedčená, že bol zavraždený.

Podobne zišiel zo sveta aj poslanec Gaulieder a podarilo sa uzavrieť tento prípad klasicky, že vražda sa nestala. Takže si mysleli, že zas sa im to prepečie a novinársku obec vystrašia. Zabitie Martiny Kušnírovej nebola žiadna náhoda, ale dopredu naplánovaná výstraha.

Takže následný možný odpor verejnosti a novinárov zrejme dosť chybne vyhodnotili, ako nepodstatnú vec. Mysleli si, že všetci sa zľaknú. Veď všetky kľúčové inštitúcie ovládali a všade mali a dodnes zrejme aj majú svojich ľudí aj keď museli niektorých odpratať z cesty, lebo neboli udržateľní.

Kuciaka mala polícia, NAKA alebo SIS pravdepodobne napichnutého na mobil asi aj na comp cez internet, potrebovali vedieť čo píše, kde sa pohybuje a bol pre oligarchov nebezpečný. Už len preto, lebo písal veľa o Kočnerovi a oligarchoch. Dnes sa ukazuje že SIS a možno nie len bývala ho sledovala a že vysokí štátni policajti lustrovali Jana Kuciaka a jeho rodinu z verejne nedostupných policajných databáz.

 A nielen Kuciaka, ale aj ostatných novinárov, možno Kuciak bol vybratý ako jeden z mnohých, pretože písal skvele dodnes nikto nespochybnil jeden jediný jeho článok. A je prapodivné, že 90 percent týchto vecí o ktorých písal sa nevyšetruje.

A pravdepodobne všetci kľučoví objednávatelia vraždy veľmi dobre vedeli, že od stredy 21.2.2018 Ján Kuciak nereaguje a že je mŕtvy. Gašpar a Hraško často klamali a zametali. A čakali viac ako 4 dni, kým stopa nevychladne. Klamali o čase vraždy, vymýšľali o dealeroch drog, nedostatočne bolo obhliadnuté miesto činu.

Fico neskor splietal nezmysli o Sorošovi. O Kočnerovi generálny prokurátor Čižnár tvrdil po
prevalení sa kauzy vyhrážania sa Kuciakovi, že to je vylúčené, aby Kočner bol do toho zapletený.
Množstvo médii opisovalo Kočnera ako ekonomického boha, pripúštali, že by bol schopný podvádzať alenie zabíjať.

Paradoxne veľmi podobne dnes takto píšu o Haščákovi, ako bohovi šedej ekonomiky, že ide na
hranu ale zákonným sposobom. Len aby nedopadol podobným sposobom, ako Kočner, keď stratí
politické krytie. Penta zatiaľ vie ryžovať len na zdravotníctve v ostatných veciach vždy pohorela.

Samozrejme, ale Kočner je len a len poskok. Haščák je pravdepodobne kľúč, Penta zrejme pracuje na zničení Threemi, ako dôkazu podobne, ako to urobili s nahrávkou gorily dokonca , pravdepodobne zneužili podplatili aj ústavný súd .

Kočnerov kľuč s pravou kópiou nahrávky gorily na stole znamenalo toto . Slávo (Jaroslav Haščák prezývka) ty si ma v tom nechal samého a zhodili ste to všetko na mňa a pôjdete za mnou, ak ma z toho nedostanete.

Jankovská a podľa všetkého nielen ona zrejme dobre vedeli o plánovanej vražde. Všetko zabezpečili, ale nerátali s jednou podstatnou vecou. A to, že medzinárodný team vyšetrovateľov na to príde, podcenili technické možnosti poslednej doby a elektronické stopy. A nestíhajú ničiť dôkazy.

Haščák po vyjdení sms o odje*baní ču*aka zmizne na dva dni do Čiech a vráti sa podľa všetkého len potom, ako si je istý že nepadne do rúk policie. A robí nám tu divadielko hlavne v médiach v ktorých vlastní podstatnú časť

Za Haščákom možno pôjdu aj ďalší ... napríklad Poór, Lexa, Fico ...Výboh je otázny, Široký podobne, tí asi boli opatrní a možno o tom ani nevedeli, v každom pripade je nutné prešetriť to, čo o nich Janko Kuciak napísal.

Samozrejme chcú ukončiť rýchlo vyšetrovanie Threemu zničiť, aby vražda nezničila pravých
objednávateľov oligarchov čo majú kúpené politické strany. A hodiť to len na Kočnera, čo je len
medzičlánok.

Snaha bleskovo ukončiť vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej ešte pred parlamentnými voľbami môže znamenať aj ďalšiu vec. Uzavrieť možný okruh páchateľov a zaistiť, aby horné poschodie objednávateľov vraždy ostalo nedotknuté.

Niektorí z nás si pôjdu pondelok 7.10 pozrieť o 6,45 ráno, ako paní prokurátori pôjdu do práce na
generálnu prokuratúru na Štúrovej ulici v Bratislave, možno sa nám podarí aj dozvedieť, čo si myslia a pani Jankovskej aj sem Vás srdečne pozývame.

V pondelok 7.10 je potom o 8,30 je súd Janička proti Jankovskej v budove justičného paláca. Sudkyňa Jankovská podporovala mafiánov Čongradyho a podporovala aj Kočnera 6000 sms pojednávanie je verejné a tiež srdečne všetkých pozývame.

Súd proti Jankovskej súdna mafia kontra spravodlivosť

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich
špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz

     ANTIFICO A ANTISMER

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?