Je to štát v štáte. Naše údajne nezávislé súdnictvo.

Autor: Július Kovács | 13.10.2019 o 13:29 | (upravené 13.10.2019 o 13:39) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  976x

Súdna rada nie je schopná očisty. Ak by to tak bolo, prečo neodstránila Kočnerových sudcov.To isté generálna a špeciálna prokuratúra. To že je tam Trnka, Tichý, Čižnár, Vanek, Šufliarsky, Kováčik ale aj ďalší je záruka toho, že sa

, že sa zas všetko zametie pod koberec.

Aj pre toto sme sa rozhodli usporiadať v piatok ráno stretnutie občanov pred Generálnou prokuratúrou, ako Občania Slovenska.

Ľudia ktorí kryli Kočnera, jeho kamarátov, poprípade Kočnerových spolupáchateľov a neplnia si základné povinnosti, nedodržiavajú zákony, nemajú v súdnictve čo hľadať. Nesmieme čakať pol roka na voľby, ale ich odchod je nutný okamžite. Nesmieme dopustiť aby zametali. NRSR mala dávno zasiahnuť a odvolať ich, keď nie je toho schopná to neznamená, že budeme mlčať a využijeme všetky dostupné prostriedky vrátane ústavy a všeobecnej deklarácie ľudských práv. Ak sa chcete pridať, kliknite na obrázok.Ľudia ktorí kryli Kočnera, jeho kamarátov, poprípade Kočnerových spolupáchateľov a neplnia si základné povinnosti, nedodržiavajú zákony, nemajú v súdnictve čo hľadať. Nesmieme čakať pol roka na voľby, ale ich odchod je nutný okamžite. Nesmieme dopustiť aby zametali. NRSR mala dávno zasiahnuť a odvolať ich, keď nie je toho schopná to neznamená, že budeme mlčať a využijeme všetky dostupné prostriedky vrátane ústavy a všeobecnej deklarácie ľudských práv. Ak sa chcete pridať, kliknite na obrázok. (Július Kovács)

Každý deň vyliezajú o sudcoch nové špinavosti a skorumpovaných sudcoch a prokurátoroch. Zbytočne sa vyšetrí korupcia, keď sa o nej ani nedozvieme. Keď mafia sídli priamo na generálne prokuratúre a špeciálnej prokuratúre a podržia sa navzájom. Postupne vyliezajú na povrch ďalšie a ďalšie kauzy. Jankovská zďaleka nie je jediná, ktorá rozhodovala v prospech zločinca Kočnera. To že sudcovia nie sú schopní Jankovskú odvolať a rovno posadiť do vyšetrovacej väzby znamená, že Jankovská vie veľmi veľa a pre množstvo sudcov a nielen pre nich by to bolo veľmi nepríjemné aby by sa tieto veci dostali na verejnosť.

Keď niekto tvrdí, že naše súdnictvo je nezávisle a neskorumpované, klame. Opak je pravdou, ak by tam boli aj poctiví ľudia, ale potom je namieste otázka prečo doteraz mlčali a nezasiahli. To isté platí aj o politikoch. Aj o nových politických stranách, nie je na mieste mlčať a čakať. Samozrejme vyzývame ich touto cestou aby nemlčali. To isté platí pre NRSR má zasadať a jednať o odvolaní Čižnára a ďalších. Berme si príklad trebárs z Rumunska.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čas na zadné dvierka

Právny štát sa odkladá. Poľsko a Maďarsko zrejme prinútia Úniu k ústupu.


Už ste čítali?