Je to štát v štáte. Naše údajne nezávislé súdnictvo.

Autor: Július Kovács | 13.10.2019 o 13:29 | (upravené 13.10.2019 o 13:39) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  969x

Súdna rada nie je schopná očisty. Ak by to tak bolo, prečo neodstránila Kočnerových sudcov.To isté generálna a špeciálna prokuratúra. To že je tam Trnka, Tichý, Čižnár, Vanek, Šufliarsky, Kováčik ale aj ďalší je záruka toho, že sa

, že sa zas všetko zametie pod koberec.

Aj pre toto sme sa rozhodli usporiadať v piatok ráno stretnutie občanov pred Generálnou prokuratúrou, ako Občania Slovenska.

Ľudia ktorí kryli Kočnera, jeho kamarátov, poprípade Kočnerových spolupáchateľov a neplnia si základné povinnosti, nedodržiavajú zákony, nemajú v súdnictve čo hľadať. Nesmieme čakať pol roka na voľby, ale ich odchod je nutný okamžite. Nesmieme dopustiť aby zametali. NRSR mala dávno zasiahnuť a odvolať ich, keď nie je toho schopná to neznamená, že budeme mlčať a využijeme všetky dostupné prostriedky vrátane ústavy a všeobecnej deklarácie ľudských práv. Ak sa chcete pridať, kliknite na obrázok.Ľudia ktorí kryli Kočnera, jeho kamarátov, poprípade Kočnerových spolupáchateľov a neplnia si základné povinnosti, nedodržiavajú zákony, nemajú v súdnictve čo hľadať. Nesmieme čakať pol roka na voľby, ale ich odchod je nutný okamžite. Nesmieme dopustiť aby zametali. NRSR mala dávno zasiahnuť a odvolať ich, keď nie je toho schopná to neznamená, že budeme mlčať a využijeme všetky dostupné prostriedky vrátane ústavy a všeobecnej deklarácie ľudských práv. Ak sa chcete pridať, kliknite na obrázok. (Július Kovács)

Každý deň vyliezajú o sudcoch nové špinavosti a skorumpovaných sudcoch a prokurátoroch. Zbytočne sa vyšetrí korupcia, keď sa o nej ani nedozvieme. Keď mafia sídli priamo na generálne prokuratúre a špeciálnej prokuratúre a podržia sa navzájom. Postupne vyliezajú na povrch ďalšie a ďalšie kauzy. Jankovská zďaleka nie je jediná, ktorá rozhodovala v prospech zločinca Kočnera. To že sudcovia nie sú schopní Jankovskú odvolať a rovno posadiť do vyšetrovacej väzby znamená, že Jankovská vie veľmi veľa a pre množstvo sudcov a nielen pre nich by to bolo veľmi nepríjemné aby by sa tieto veci dostali na verejnosť.

Keď niekto tvrdí, že naše súdnictvo je nezávisle a neskorumpované, klame. Opak je pravdou, ak by tam boli aj poctiví ľudia, ale potom je namieste otázka prečo doteraz mlčali a nezasiahli. To isté platí aj o politikoch. Aj o nových politických stranách, nie je na mieste mlčať a čakať. Samozrejme vyzývame ich touto cestou aby nemlčali. To isté platí pre NRSR má zasadať a jednať o odvolaní Čižnára a ďalších. Berme si príklad trebárs z Rumunska.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nehody pod vplyvom aj zápisky z ciest. Kto je šéf špecializovaného súdu?

U Jána Hrubalu v minulosti Mečiar nepochodil, Fico mu pripomína tykanie.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Smrť, pre ktorú Zelenskij zdvihol telefón, aby prosil Putina

Podozrivá smrť trojročného chlapca poodhaľuje ruské spôsoby na Kryme.


Už ste čítali?