Kočnerova pomsta.

Autor: Július Kovács | 16.10.2019 o 6:33 | (upravené 16.10.2019 o 9:17) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  3987x

Predseda senátu Špecializovaného trestného súdu Emil Klemanič odvolal súhlas so zvukovým prenosom z hlavného pojednávania v procese s mafiánom Marianom Kočnerom a bývalým riaditeľom televízie Markíza Pavlom Ruskom.  

Hlavné pojednávanie má pokračovať vo štvrtok o 9.00 hod. vo väznici v bratislavskom Justičnom paláci. Ďalšie pojednávanie bude v pondelok 28. októbra.

Prečo ? 

Kočner veľa vie, ak sa niekto nazdáva že jeho Threema vyliezla na povrch sama, že sa zjavila sama aj nahrávka gorily, alebo nahrávka s Trnkom. Potom je na veľkom omyle. Tieto tri veci pravdepodobne nie su dielom poctivých vyšetrovateľov. Ale je to Kočnerova pomsta za to, že si ho trúfli posadiť do basy. Nevedia, čo na súde povie a najradšej by celý proces urobili za dverami bez prítomnosti novinárov s vybranými sudcami. Aby sa verejnosť nedozvedela nič podstatné, ako funguje svet smotánky. A to ešte nevieme, čo má Kočner v zásobe. Mal pod kontrolou sudcov, vlastných vyšetrovateľov, svojich poslancov a nebráňme sa tomu, že pracoval aj pre vládu. Prehrajte si jeho tlačovky v Kmotríkovej TA3.

Monika Jankovská, Andrea Haitová, Dobroslav Trnka dodnes pobehujú v talároch.Kde sú tí poctiví sudcovia a prokurátori, ktorí ich vyzlečú aspoň z talárov aj keď pravda je taká, že určite na súd patria, ale na lavicu obžalovaných. Je smiešne keď ich kolegovia takmer prosia, aby na chvíľku prerušili výkon funkcie. A to je pravdepodobne len špička ľadovca. O tom ako si sudcovia vybavovali účty s nepohodlnými a zrejme čestnými svedčí aj prípad bývalého prokurátora Ota Malíka. Po zhruba 12 rokov šikanovania, strata zamestnania, rok vo väzení a ničenia osobného života, v roku 2017 dosiahol, že ho oslobodili spod obžaloby, kto odškodní odlúčenie od rodiny, rozvrat rodiny,  nie je dodnes jasné, lebo uvedení pani na prokuratúrach majú silné páky, ako dostať pod tlak aj nevinných ľudí. Ďalší prípad je Janíček verzus Jankovská

Premiér Pellegrini povedal, že sudcovia sú štát v štáte a nezávislí. Pán Pellegrini ak by tie zákony fungovali nemohli by zástupcovia mafiánov sedieť v talároch, neumožňoval by im súdiť ďalej? Buď sú zlé zákony, alebo sa nedodržiavajú. To je prašť, nebo uhoď.  Čižnára mal dávno odvolať parlament a do jeho kresla by mal byť dosadený človek čo okamžite zjedná nápravu, ak vôbec taký na Slovensku jestvuje. Samozrejme strach je veľký, čo ak príde naozaj poctivý prokurátor a vyšetrovateľ a pustia sa napríklad do Haščáka alebo nebodaj do Fica. 

Aj preto ideme v piatok pred generálnu prokuratúru v Bratislave na Štúrovu ulicu č.2, každý kto sa pridá, je vítaný.

Tlačové vyhlásenie 

Ešte dovetok od môjho priateľa Eugena Šimka

Občania Slovenska,

posledné dva tri dni doniesli množstvo vecí. Hádam najdôležitejšou vecou je Slovensko do pondelka 14.10.2019 a po tomto dni.

V tento deň sme sa občania Slovenska dozvedeli, že náš štát je absolútne unesený a vlastne neexistuje. Čokoľvek sa v tomto štáte udeje, je v réžii zberby, darebákov.

Okrem toho sa dozvedáme, že jedny noviny, ktoré sa hotujú za nezávislé, pričom sú hlásnou trúbou progresívneho smeru, rozbehli svoju činnosť nezákonne, trestnou činnosťou. Nielenže neodviedli odvody do poisťovní za svojich zamestnancov, ale títo zamestnanci navyše poberali nezamestnanecký príspevok. Pýtam sa Trubana " toto sú tie nové vetry v slovenskej politike? Toto je to nahradenie Fica novými politikmi?

No a v neposlednom rade, strašné veci sa diali okolo 15 ročného chlapca. Tento mladý chlapec, ktorý dostal od života riadnu podpásovku v mladučkom veku a musel byť operovaný, sa stal obeťou mastenia si eg a zároveň hašterenia sa o prefinancovanie nákladnej mozgovej operácie. Aby nebolo všetkému zadosťučinené, špičkového neurochirurga a jeho podľa info jeho otcom vynikajúco vychovaného syna, ministerka a jej poskokovia totálne zničili len preto, že sa profesor Šteňo opovážil napraviť vraj nezavinené spackanie prvého zákroku. Uvedený pán miesto, aby bol ochotný diskutovať o možných nedostatkoch vo svojom zákroku, urazene odchádza kto vie kam. Bez ohľadu na to, že profesor Šteňo sa správal a správa podľa mňa úplne normálne a racionálne. Ale aby nebolo zadosťučinené, teraz sa tvrdí, že trval na tom, aby chlapec okamžite po operácii šiel späť na detskú kliniku (neviem, možno, ale zdá sa, že to nebol až tak veľký problém, udialo sa a bolo).

 

 

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?