Trnka a Jankovská sú nepostihnuteľní a právny štát nefunguje, kto tvrdí opak klame.

Autor: Július Kovács | 23.10.2019 o 4:14 | (upravené 23.10.2019 o 4:47) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  907x

Asi pol roka chodíme protestovať pred generálnu prokuratúru. A lepíme na ňu sústavne, že je to Mafiánske sídlo a čo sa v ňom deje. Poslali policajtov na nás štátnych aj  mestských Vallových, nedali sme sa a neustúpili sme.

Zadržali nám raz doklady a vyhrážali sa nám policajti. Povedali sme im jediná cesta, ako nás dostať preč je zadržať nás. Niekomu pán policajt hodinku telefonoval za rohom a potom nám doklady vrátili s tým, že smieme len lepiť plagáty na dvere. Na dotaz, či nepoškodíme kovový na vstupných dverách lepiacou  páskov skríkli, aby sme si z nich prestali robiť švandu že sú viac ako 12 hodín v službe a naozaj , ale naozaj toho majú dosť.

Asi po dvoch týždňoch prišli za nami mestskí Valovi policajti, tým sme odmietli dať aj doklady s tým, že pokiaľ nekonáme v rozpore so zákonom, nemajú nás čo kontrolovať, tiež po polhodinke odišli. Dnes neposielajú za nami nikoho, nechcú robiť rozruch, nie je to žiaduce. Keď prídeme pred generálnu prokuratúru obieha okolo nás zopár nenápadných SIS, behajú okolo budovy aj 3 aj 4 krát. Máme plagáty škrabošky Kočnera a Fica a zdravíme ráno prokurátorov a zamestnancov pri príchode do práce. Niektorí zamestnanci nám dokonca fandia, niektorí sa odúvajú a hľadia do zeme a ani nezdravia. Na konci článku pripájam pár fotiek. My im pokoj nedáme. My sa nemáme za čo hanbiť a budeme tam chodiť dovtedy, kým neodstúpia. Aj pretože právny systém u nás nefunguje, boli zabití Jan Kuciak, Martina Kušnírová a možno aj ďalší. Nie je žiaduce aby štát kontrolovala takáto generálna prokuratúra, ak su zákony také, že to umožňujú, potom sme mafiánsky štát a treba to okamžite zmeniť.

Takže k veci

Generálny prokurátor Jaromír Čižnár klame. Môže si vyžiadať Trnkove spisy a požiadať vyšetrovateľov, aby konali a na základe toho ho okamžite odvolať a možno aj stíhať. Ale, ak je to tak ako sa tvrdí v Kočnerovej nahrávke, že najeb*aný Trnka púšťal gorilu Čižnárovi. A Čižnár sa dodnes tvári, že ani nevie, čo mu púšťal tak pupočná medzi týmito pánmi je príliš silná na to, aby si ublížili. Berme to tak, že pani na generálnej prokuratúre o sebe vedia príliš veľa na to, aby si vzájomne ublížili. Takmer každý si s pánom mafiánom Kočnerom na generálnej prokuratúre si dopisoval a každý z nich sa boji zverejnenia tejto komunikácie, pravdepodobne tieto správy nebudú ani o varení ani o dovolenkových destináciách. Budú s 99 percentnou pravdepodobnosťou o tom, ako rozhodovať v súdnych procesoch, čo zamiesť pod koberec, čo prihrať pre Kočnerových ľudí. A určite to pani prokurátori nerobili zadarmo.

Za tejto situácie je zvláštna aj činnosť poslancov NRSR. Parlament môže Čižnára odvolať za jeho zjavnú nečinnosť. Za klamanie a nedodržiavanie zákonov a to aj ústavných. Čižnárove zlé podanie na nacistov Kotlebu by som ja osobne klasifikoval, ako schválnosť a tak máme dnes pri ceste bilbordy vyholeného Miňka Mazureka, vraj poslanec ktorého vykopli vraj preto, lebo povedal pravdu.

Samozrejme celá tato habaďura s nacistami bol dopredu pripravený komplot a v ňom hlavnú úlohu hral Ficov spolužiak Čižnár. Smer nutne potrebuje ĽSNS, inak smerákom hrozí kriminál. To, že na akom úseku dnes pôsobí Šufliarsky, Tichý, Trnka sa na oficiálnom webe Generálnej prokuratúry nedozviete. Záhada, nevieme, čo robia ani pre koho a či ešte voľačo robia. Šéf špeciálnych prokurátorov nedotknuteľný Dušan Kováčik má obdivuhodné basketbalové skóre 61 ku 0 v nečinnosti a spokojne ho môžeme nazvať najlepší zametač kriminálnych prípadov v Európskej Únii. Samozrejme vláda je šťastná, lebo prerozdeľovanie finančných tokov kriminálnym živlom zdravo pokračuje. Samozrejme vláda tvrdí, že túto činnosť robí pre mafiánov a oligarchov ako charitatívna organizácia, bez nároku na svoju odmenu.

O sudkyni Jankovskej a o sudcovi Lidtnerovi sú popísané štósy článkov, ak by tieto články neboli pravdivé myslím si, že aj Jankovká aj Lidtner by si mile radi na novinároch zgustli. Samozrejme aj títo sudcovia nesmú chýbať v Kočnerovej komunikácii. To isté platí aj o rade iných sudcov. Podľa mňa roztriediť sudcov a prokurátorov na zlých a dobrých je v súčasnej dobe nemožný úkol. Pán premiér Pellegrini tvrdí, že súdna moc je štát v štáte a sú nezávislí. Zo súdnej rady odstúpili dve sudkyne udajne preto lebo boli s Kočnerom na zabíjačke. Ďalšie sudkyne vybavovali na pokyn Jankovskej to aby Markíza musela zaplatiť v prospech Kočnera takmer 60 miliónov EURO. Ale ani takéto veci nevadia a nie sú prekážkou toho, aby uvedené dámy mohli súdiť ďalej. Podľa našej pani prezidentky je to len taký mali exces, drobný prešľap a ona súdnictvu a prokuratúre podobne ako pán premiér Pellegrini verí.My občania im neveríme ani nemáme prečo.

Ak má súdnictvo tú samočistiacu schopnosť, tak sa pýtam kde boli doteraz poctiví sudcovia, prokurátori ale aj vyšetrovatelia? Prečo desiatky rokov mlčali. Oni máju strážiť zákonnosť to naozaj desiatky rokov nevideli, čo napríklad stvára štátna tajomníčka ministra spravodlivosti? Ostatní vraj čestní sudcovia a prokurátori mi pripomínajú tie opice, čo si zakryjú oči uši a ústa. Naozaj toto súdnictvo nás má brániť pred kriminalitou a korupciou. Alebo ja sa prikláňam k druhej možnosti chránia oligarchov a mafiánov pred občanmi, aby mafiáni mohli lepšie rozkrádať štátny rozpočet o tom sú tiež štósy článkov aj od Jána Kuciaka a preverilo sa z nich tak 10 percent a 90 percent s vysokou pravdepodobnosťou nie a tak Široký, Vyboh, Haščak, Brheľ a ďalší aj absolventi Moskovských inštitútov a detičky ŠtB privatizérov Mečiara môžu spokojne spávať.

Lexa je spokojný a komunista Harabín spieva v kostoloch, malý exces všetko je v najlepšom poriadku. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Matovič vyhral na celej čiare

Čo si premiér odmakal, dostal Pellegrini zadarmo.


Už ste čítali?