Mečiarov a Lexov volebný zákon stále trvá a nechce ho zmeniť žiadna politická strana.

Autor: Július Kovács | 27.10.2019 o 22:42 | (upravené 27.10.2019 o 23:10) Karma článku: 1,49 | Prečítané:  522x

Všetky strany chcú robiť rozvoj regiónov z hradného vŕšku. Poslanci sú na ňom zavretí a chránení políciou. Každý má asistenta, ale ani jeden nemá úradné hodiny pre verejnosť. Niektorí chodia do práce neskoro a často aj opití.

Hlavne ten z poslednej lavice. 

Tých, čo robia svoju prácu poriadne, zrátate na na prstoch svojích dvoch dlaní. 

Koalícia hlasuje ako Kočnerove opice, zákony si neštudujú veď načo aj? Od toho je Maznák a ukáže im, ako hlasovať. Sála NR SR často zíva prázdnotou a je tam len pár poslancov. Vyhraj voľby a môžeš všetko.

Neviem zatiaľ o žiadnej strane, ktorá by propagovala volebný zákon po obvodoch. Je choré ak je polovica poslancov Bratislavčanov, alebo z blízkeho okolia. Sú tu rôzne body zlomu vízie, ale veru voľby po obvodoch, to v týchto programoch nenájdete, ani len náhodou.

Tento zákon o jedinom volebnom nám nachystal Mečiar a Lexa, aby sa im ľahšie klamalo a kradlo a dodnes platí jeden volebný obvod a 150 poslancov bez kontaktu na voliča bez úradných hodín. Kontakty na nich na NRSR nefungujú a neodpovedajú na 90 percent, emailové schránky na nich, alebo nefungujú, alebo sú preplnené. Prestupujú zo strany do strany beztrestne. Bydliská majú podľa GDPR ochrane osobných údajov utajené, ak ich náhodou zverejníte, dopúšťate sa trestného činu.  O kandidátke rozhoduje vedenie strany, neposlušní poslanci sa na kandidátky nedostanú. 

K tomu, aby sa politická strana dostala  do NR SR, je potrebných zhruba 5 000 000 EUR. Skúste si zrátať billboardy vedľa ciest, letáky, volebné šoty, reklamy a články v médiách a možno zistíte, že aj 5 miliónov na stranu je málo. Samozrejme strany takúto sumu nemajú a tak  toto poskytujú oligarchovia a predsedovia strán potom musia vracať peniaze v podobe pre štát nevýhodných zákaziek. Ak Vám niekto tvrdí, že je to menej tak klame. 

Darmo stranám zákon obmedzuje sumu na kampaň,  dokážu ju pohodlne obísť, stačí keď sponzor dá reklamu akože zadarmo. 

Po voľbách sa všetci zamknú na hradný vŕšok. Neviem, že by mal nejaký poslanec svoju kanceláriu aj s asistentom mimo hradného vŕšku, ak má potom ma opravte. 

Suma sumárum je to urobené tak, že kto má peniaze kúpi si dostatočný počet poslancov a môže veselo korumpovať. Preto je najvyšší čas toto zmeniť. A zaviesť voľby po obvodoch. Prosím Vás. Nevoľte strany, ktoré sa k tejto problematike nevyjadria. 

Prvá, základná vec, voľby po obvodoch, predstavíme čoskoro. Sme Občania Slovenska a je to jedným z bodov nášho programu.. Uvidíme, či sa k tomu nejaká politická strana vyjadrí ??? Samozrejme ich oslovíme.

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kočnerovo sledovacie komando kontra sledoval niekto ďalší

Ľudia od Petra Tótha mali tajné tiene.

Stĺpček Jakuba Fila

Kto sledoval Kočnerovo komando? Bola to SIS?

Chýbajúce odpovede budú naznačovať, že nezlyhala len polícia.


Už ste čítali?