Náckovia Kotlebu, komunisti Fica a národniari Danka sa spojili do jedného bloku.

Autor: Július Kovács | 29.10.2019 o 5:45 | (upravené 9.11.2019 o 5:25) Karma článku: 3,78 | Prečítané:  1523x

Ako ukázal zákon o tom že volebné moratórium má platiť 50 dní. Tým sme sa zaradili ku krajinám, ako je Venezuela alebo Pakistan. Takéto zákony majú len autoritatívne a neľudské režimy potláčajúce základné ľudské práva a slobody. 

Je tu paralela súčasného Slovenska s nacistickým Nemeckom. Tam tiež začal valcovať front Národne Socialistickej robotníckej strany Nemecka. A postupne začal zavádzať zákony, ktoré zničili demokraciu aj opozíciu. Tu je tiež snaha získať výhody za každú cenu. Napríklad zneužívanie medií ako verejno právna televízia na propagandu vládnej garnitúry. Rozkrádanie daní občanov a Eurofondov. Nie je div, že toto nacisti Kotlebu podporujú, veď majú vo svojich radoch také persony ako je bývala poslankyňa HZDS Grausová, robil im propagandu aj Cuper. A všimnite si, že nacisti sú akoby pupočnou šnúrou spojení s Mečiarom a Harabínom, nepovedia na nich krivé slovo a keď Smer potrebuje pomoc, poskytnú ju buď zdržaním sa, ale keď je to potrebné, podporia ich priamo hlasovaním. Komunistická Smerácka triedna socialna ideológia a nacistická sociálna národná ideologia kráčajú ruka v ruke a podporujú sa. Ficov spolužiak Čižnár vypracoval podanie na rozpustenie Kotlebovej strany naschvál zle, Fico náckov nutne potrebuje k prežitiu. Celý proces rušenia nacistov bola len inscenácia pre voličov.

Treba povedať jednoznačne a naplno, nie sme právny štát, ak by sme ním boli, nedialo by sa to, že by persony ako Jankovká, Glváč, Fico, Kaliňák, Madej,  ale aj množstvo iných vrátane oligarchov (Haščák, Kmotrík, Široký) šírili choré demagógie. A nie len šírili, ale v priamom prenose defraudujú štát, rozkrádajú dane občanov a zneužívajú štát na svoje súkromné účely. Ak by súdnictvo bolo schopné samo očisty, nedialo by sa v ňom to, čo sa deje. Najlepším dôkazom je prokurátor Kováčik 61 zametených činov pod koberec a znemožnenie vyšetrovanie najväčších kriminálnych činov na Slovensku. Netreba sa o tom dlhodobo rozpisovať vieme, že na súdnictvo sa nesiahlo poriadne od roku 89 a neprebehla očista komunistických sudcov a prokurátorov. Dokonca si sami utvorili zákony podľa ktorých sa nesmiete dozvedieť, kto bol pred rokom 89 komunista. Výchova a výuka ďalších právnikov bývalou justičnou elitou priniesla svoje ovocie a to v takejto podobe, že keď mate peniaze a ste ochotní podplatiť a korumpovať sudcov, právny systém Vás ochráni. Keď ich nemáte, alebo nie ste ochotní podplácať a korumpovať, ták Vás potrestá. Je viac takýchto prípadov Kaliňák versus Rybanič, Janiček versus Jankovská ale aj mnohé ďalšie.

To že súdnictvo a prokuratúra nefunguje je jedna vec. V nadväznosti na to nefunguje ani polícia. Výmena figuriek ako je Gašpar, Krajmer, Hraško ale aj vyšetrovateľov Kočnera hovorí za všetko. Zlatý klinec je, keď sa Andruško rozhodne svedčiť proti ministrom je zo dňa na deň vyšetrovací tím rozpustený a Andruško na druhý deň stíchne. Skutočnosť je taká, že pár jedincov na súdoch a polícii, ktorí sa snaží ísť proti prúdu, ale sú v menšine, maximum čo sa dosiahlo, že korupčníci majú na pár mesiacov pozastavenú činnosť. V stredu ráno o 10 hodine ideme ako skupina občanov pred ministerstvo vnútra a už sa nám snažia klásť prekážky a premýšľajú. ako nám v tom zabrániť asi aj v súčinnosti s mestom Bratislava. Lučanský ani Saková nemajú, čo na svojich miestach hľadať, sú dosadení s pravdepodobnosťou blížiacej sa istote ešte Kaliňakovým vedením ministerstva vnútra. Samozrejme pred ministerstvo pôjdeme aj keď tam dotiahnu obrnené vozidlá.

Tak a teraz sa pozrime na parlament. Napriek tomu, že je nad slnko jasné že Kočner je jedným z objednávateľov vraždy a je zrazu dokázané, že tento bývalý ekonomický boh prišiel k majetkom len podvodmi, klamstvami a nikdy nič nevyrobil a a nevyprodukoval okrem manipulovania súdov a klamstiev. Napriek tomu mu parlament nedokázal, ani zrušiť milosti Kočnera, aby nebol náhodou Kočner potrestaný aj v ďalších kauzách. Tento parlament do poslednej chvíle bránil aj Jankovskú. Boli nim zrušené amnestie Mečiara, ale len akože. Mečiarovi sa ani len vlas neskrivil stavia sa do polohy ctihodného otca národa a pravdepodobne ide kandidovať do volieb. Poslanci sú izolovaní a chránení na hradnom vršku a väčšina schváli mafiánom čokoľvek.

Zajtra stredu 30.10. o 10,00 Vás pozývame pred ministerstvo vnútra pri starom moste na Pribinovej 2 v Bratislave na stretnutie občanov za odvolanie Lučanského a Sakovej, lebo rozpustili vyšetrovací tím vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a znemožnili tím vyšetrenie hlavných objednávateľov ako je Haščák a spol.

https://www.facebook.com/events/444123289416708/

 

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.


Už ste čítali?