VIDEO Z AKCIE TAKŽE O DNES V STREDU SA SME BOLI PRED MINISTERSTVOM VNÚTRA

Autor: Július Kovács | 30.10.2019 o 1:04 | (upravené 30.10.2019 o 20:56) Karma článku: 6,62 | Prečítané:  2649x

Video spred ministerstva vnútra. My Občania Slovenska nedovolíme Kaliňakovým bývalým podriadeným Sakovej a Lučanskému zametať a kryť hlavných objednávateľov vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.

Video dnes ráno pred ministerstvom vnútraVideo dnes ráno pred ministerstvom vnútra (Kovács)

Nakoniec nás bolo až šesť a všetky politické strany aj média nás svorne ignorovali. Rozložili sme plagát pred ministerstvo. Pani Saková ani pán Lučanský sa neunúvali. Poslali na nás štyroch radových policajtov. Okná na ministerstve boli pootvárané a zamestnanci boli svedkom toho, size="9pt"ako sa 6 ľudí nebojácne postavilo proti vedeniu ministerstva a to sa ich neodvážilo umlčať. 

Zrejme politickým stranám nevadia ani Lučanský ani Saková a pokladajú ich za čestných a poctivých policajtov.

Boj proti zlu nestačí v náznakoch. Treba napísať otvorene a natvrdo Čižnár, Jankovská, Šufliarsky, Tichý, Kovačik aj o iných, že musia byť vyšetrení a nemajú tam čo hľadať. Ak ma niekto pocit, že súdnictvo funguje je na omyle. Kde sú poctiví sudcovia, keď toto dopustili. To isté platí pre políciu, bývalí podriadení Kaliňaka Sakova, Lučanský nie sú o nič lepší, ako ich predchodcovia. Najlepším dôkazom je zrušenie vyšetrovacieho tímu vraždy Jána a Martiny, aby sa nebodaj vyšetrili skutoční objednávatelia.

Chcú nám tu všetci bojovať proti korupcii, ale v proti korupčnom zákone je že je rovnako vinný aj ten čo úplatok dávaj ten čo berie. A samozrejme nikto nemá tuto elementárnu vec v programe ani Za ľudí, pokiaľ bude platiť tento zákon pani Remišová a pán Kiska potom Vám ľudia nahlasovať korupciu nebudú a veľa sa toho nezmení.

Chcú bojovať za zmenu, ale nechajú v platnosti 25 rokov Mečiarov zákon o jednom volebnom obvode. V žiadnom programe nemáte voľby po obvodoch. Ale vážený pán Truban a pán Beblavý, bez zmeny volebného systému o rozvoji regiónov ani len nesnívajte. 150 kancelárii na hradnom vršku strážených políciou bez úradných hodín pre voličov a občanov je nanič. Nefunkčné telefónny a preplnené maily, tak to vyzerá keď je jeden volebný obvod. Treba kancelárie v každom okrese s úradnými hodinami tak je to v každej civilizovanej krajine EÚ.

 

Dúfajme, že sa k nám pridajú aj čestní radoví policajti aj keď nepochybujeme, že vedenie ich zastrašuje.

Skorumpované vedenie policie dosadené ešte za Kaliňaka, kliknutím na obrázok sa Vám objaví pozvánka na stretnutie. Komu sa dá nech príde. Občania SlovenskaSkorumpované vedenie policie dosadené ešte za Kaliňaka, kliknutím na obrázok sa Vám objaví pozvánka na stretnutie. Komu sa dá nech príde. Občania Slovenska (Kovács)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čas na zadné dvierka

Právny štát sa odkladá. Poľsko a Maďarsko zrejme prinútia Úniu k ústupu.


Už ste čítali?