SOCIALISTI sa spájajú Neonacisti Kotlebu, Vlasť Harabína a Smer Fica.

Autor: Július Kovács | 9.11.2019 o 5:08 | (upravené 9.11.2019 o 8:25) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1803x

Dnes hrozí prepojenie Komunistov, čiže triednych socialistov pod vedením Roberta Fica Smer, s nacionálnymi socialistami ĽSNS vedenými neonacistom  Marianom Kotlebom a stranou Vlasť vedenou komunistickým sudcom Štefanom Harabínom.

Urobíme si historickú exkurziu a porovnáme minulosť s prítomnosťou. V čom su si podobní a v čom sa líšia Fico, Kotleba, Harabín, Hitler a iní. 

Najznámejší nacionálny socialista bol jednoznačne

 

Najznámejší nacionálno robotnícky socialistaNajznámejší nacionálno robotnícky socialista (FB)

Adolf Hitler bol nemecký politik narodený v Rakúsku, diktátor, člen a neskôr líder Národno-socialistickej nemeckej robotníckej strany – NSDAP, autor národnosocialistickej koncepcie štátu, ríšsky kancelár – najvyšší predstaviteľ vlády a „vodca a ríšsky kancelár“. V Nemecku zriadil totalitnú diktatúru.

V Nemecku zriadil totalitnú diktatúru. Agresívnou politikou voči okolitým krajinám vyvolal v Európe druhú svetovú vojnu. Bol inšpirátorom a hlavným organizátorom masového vraždenia obyvateľstva a vojnových zajatcov v okupovaných krajinách, obzvlášť v Sovietskom zväze. Za nepriateľov Nemecka považoval nielen politických oponentov, ale aj rôzne skupiny obyvateľstva, najmä ŽidovSlovanovhomosexuálov a iných. Bol zodpovedný za hmotné a morálne zničenie Nemecka v priebehu vojny.

Náš najznámejší neonacista a nacionalista 

Gardistické uniformy vymenili za obleky, nenávisť ostala. Kamaráti a kamarátky, na stráž!Gardistické uniformy vymenili za obleky, nenávisť ostala. Kamaráti a kamarátky, na stráž! (FB)

Marian Kotleba je slovenský nacionalistický až neonacistický politik, učiteľ, bývalý predseda Banskobystrického samosprávneho kraja, popredný predstaviteľ Ľudovej strany Naše Slovensko, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, člen Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť a bývalý pedagóg.

V minulosti pôsobil ako vodca nacionalistického politického hnutia Slovenská pospolitosť (2003 – 2007), ktoré bolo v roku 2006 rozpustené Najvyšším súdom Slovenskej republiky pre jeho extrémistické politické tendencie a rozpor s ústavou.

Strana sa zviditeľnila svojimi verejnými vystúpeniami v oblekoch pripomínajúcich uniformy Hlinkových gárd.  Počas niekoľkých vystúpení odsúdili SNP ako „'protislovenský boľševický puč a medzinárodnú akciu zradcov“. Kritizovali parlamentnú demokraciu a pri kritike neobišli ani heslá o „cigánskych príživníkoch a parazitoch“, „maďarských šovinistoch“ či „sionistickej loby

Stúpenci počas prejavov často skandovali heslá ako „Slovensko si nedáme!“, „Sláva Tisovi!“ alebo „Nech žije vodca!“. 

Rozdaval šeky 1488 telesne postihnutým a robil tak reklamu Hitlerovi. 

Súdy na Slovensku  napriek tomu rozhodli že súčasná Kotlebová strana nebola rozpustená.  V hlasovaní Kotlebovci podporujú skryto ale v poslednej čase otvorene SMER. V ich radoch je aj bývalá poslankyňa HZDS Nátalia Grausova a kampaň im robil aj bývalý Mečiarov poslanec Cuper. Dnes hrozí prepojenie nacistov národných socialistov Kotlebu  a bývalých komunistov triednych socialistov, konkretne Harabínom vedenej strany Vlasť, ktorá je úzkom kontakte na Mečiara.

 

Ďalší nacionálny socialista

 Pri hlavnej stanici nadáva na imigrantov neskor hádžu kamenePri hlavnej stanici nadáva na imigrantov neskor hádžu kamene (FB)

Milan Mazurek Neobhajujem žiadny režim, ale o tretej ríši vieme iba lži a rozprávky o 6 miliónoch a mydlách z židov. O Hitlerovi sa učia samé klamstvá. Jeho výrok z novembra 2016

V januári 2017 začala Národná kriminálna agentúra Prezídia Policajného zboru trestné stíhanie v súvislosti s Mazurekovými výrokmi na adresu Rómov v reláciiDebata na telefón Rádia Frontinus odvysielanej naživo 2. októbra 2016, kde pôvodne mal vystúpiť predseda ĽSNS Marian Kotleba. Poslanec Milan Mazurek v rozhlasovom vysielaní okrem iného povedal, že „150 miliónov eur sa ide použiť na domy pre ľudí z cigánskych komunít. To jest pre ľudí, ktorí nikdy pre náš národ, pre náš štát nič neurobili, práve naopak, rozhodli sa žiť asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém. My, ktorí žijeme slušným životom a pracujeme, tak na nás štát úplne kašle, zatiaľ čo týmto asociálom dá zadarmo úplne všetko. V Bratislave viedol skupinu nacistov ktorá napadla arabskú rodinu. V Poľsku na zhromaždení nacistov vykrikoval nacistické heslá.  To isté robil na svojom FB profile. Bol vyhodený z parlamentu za svoje rasistické postoje. Napriek tomu si dal vytlačiť bilboardy že bol vyhodený nespravodlivo z parlamentu, čo mu Slovenské súdy tolerujú a netrestaju ho za to. Robí si volebnú kampaň v takom istom zmysle ako vystupoval v rádiu. 

Triedny socialista komunista 

Plukovník Fico miluje uniformi s komplicom Kaliňákom a rád sa predvádza klikmi.Plukovník Fico miluje uniformi s komplicom Kaliňákom a rád sa predvádza klikmi. (FB)

Robert Fico je poslanec Národnej rady Slovenskej republiky, bývalý predseda vlády Slovenskej republiky a predseda ľavicovej politickej strany SMER – sociálna demokracia. V predchádzajúcej politickej kariére bol Robert Fico členom KSČ a SDĽ. Je  triedny socialista a šíri nenávisť, nie len voči inteligencii ako sú napríklad novinári. Ale aj konšpiruje napadá mimovládne hlavne ľudsko právne organizácie a keď to nejde inak vymýšľa banality ako kocky na námestí Slobody.

Ešte v roku 1986 vstúpil do Komunistickej strany Česko-Slovenska.  Patrí k obdivovateľom filozofie marxizmu-leninizmu Sovietskeho zväzu .Hovoril, že všetko na svete vyskúmali sovietski vedci. Pre Roberta je radosť, keď môže ísť naoslavy 1. mája v kravate a košeli.Na jar 2016 minister Glváč povýšil Roberta Fica z hodnosti poručík do hodnosti plukovník. Novinárov R. Fico nazval „špinavými protislovenskými prostitútkami“, výrokom, ktorý spochybnili aj zahraničné médiá.Ficova vláda sa ocitla v kríze po vražde slovenského novinára  Jána Kuciaka, ako vysvitlo neskor, vraždu organizoval zrejme na povel zhora Ficov sused Marian Kočner. Napriek tomu že sa Kočner Kuciakovi vyhrážal, nebola Kuciakovi poskytnutá policajná ochrana ale naopak začalo jeho sledovanie. Ján Kuciak bol demonštratívne zavraždený  a s ním bola mafiánskym sposobom pre výstrahu popravená aj jeho snúbenica Martina Kušnírova. Polícia nekonala 4 dni. Po objavení mŕtvol sa na mieste vraždy objavili osoby, ktoré tam nemali čo hľadať. Vtedajší policajný prezident Gašpar začal šíriť tesne po vražde konšpiračné teórie napríklad o  dealeroch drog. Na stôl položili demonštratívne milión EURO, ako odmenu. Nerátali však s masovou podporou verejnosti. Bol zriadený medzinárodný tím vyšetrovateľov a hlavne vďaka vyšetrovateľom zo zahraničia boli objavený priamy vykonávatelia vraždy. V súčasnej dobe je tento tím rozpustený Ficovími  a Kaliňákovimi ľuďmi a to ministerkou vnútra Denisou Sakovou a Milanom Lučanským z obavy, aby neboli odhalení skutoční objednávatelia vraždy nad Kočnerom. Ide s vysokou pravdepodobnosťou o Jaroslava Haščáka a možno aj iných. Títo ľudia sa podobne ako v prípade gorila snažia spochybniť rozsiahlu mobilnú komunikáciu Mariana Kočnera a zamiesť ju do šuflíka.

Róbert Fico bol  po vražde Jána Kuciaka formálne vymenený za Petra Pellegriniho, ktorý je len jeho podriadený. Ficova frajerka a milenkaMária Trošková  je bývalá slovenská modelka podnikateľka, hlavná štátna radkyňa, ktorá pôsobila v Kancelárii predsedu vládyRoberta Fica. Ako asistentka pracovala tiež pre Pavla Ruska. V auguste 2011 spolu s Antoninom Vadaloma Vladimírom Urbanom založila spoločnosť GIA MANAGEMENT. Vadala vo veľkom pašoval drogy do východnej Europy údajne pomocou colníkov zo Slovenska. Trošková bola jeho milenka a je podozrenie že bola dosadená do úradu vlády  priamo Vadalom. Vadala dostaval od Slovenskej vlády neprávom nemalé miliónové dotácie. Po prevalení nahrávky Gorila je zrejmé že Fico vyhral voľby vďaka peniazom oligarchov. Sú tu viaceré prepojenia smeru hlavne na Kočnera, Haščáka, Širokého ale aj iných oligarchov, ktorý podnikajú len na úkor štátu a daní občanov. Táto podnikateľská vrstva bola vytvorená Lexom a Mečiarom a dnes je podporovaná Ficovým Smerom. Robert Fico podobne ako Vladimír Mečiar podplaca slabšie vrstvy obyvateľstva hlavne dôchodcov a Rómov, aby sa udržal pri moci. Známe sú hlavne jeho pompézne oslavy SNP. 

 

Nacionálny a národný socialista bývalý komunista a marxista

S Mečiarom sa radia dodnes veď bol jeho ministrom spravodlivosti.S Mečiarom sa radia dodnes veď bol jeho ministrom spravodlivosti. (FB) 

Štefan Harabin je slovenský právnik bývalý členKomunistickej strany Česko-Slovenska, sudca Najvyššieho súdu SR, bývalý podpredseda vlády  Róberta Fica a minister spravodlivosti Vladimíra Mečiara. V prezidentských voľbách v roku 2019 kandidoval na post prezidenta SR.Ako minister spravodlivosti sa snažil zrušiť Špeciálny súd a Úrad špeciálnej prokuratúry. V roku 2008 bol zverejnený prepis telefonického rozhovoru z roku 1994 medzi Štefanom Harabinom a narkobarónom Bakim Sadikim.Baki Sadikiznámy  Štefana Harabína bol v roku 2013 odsúdený na 22 rokov väzenia za nedovolenú výrobu omamných a psychotropných látok.

Dnes tento bývalý komunista Harabín spieva v kostoloch a oháňa sa národom a vlasťou.Paradoxne je  prípad Cyrila Bystríka Janíka ten a ako hlboko veriaci vstúpil do rehole františkánov, ktorá bola vtedajším komunistickým režimom v Česko-Slovensku zakázaná. 

Súd za predsedníctva Štefana Harabina odsúdil Janíka na 28 mesiacov nepodmienečne. V prípade, ktorý bol súčasťou a vyvrcholením akcie ŠtB proti kresťanstvu. Janík v roku 1986 bol po odsúdení ako ťažko chorý uväznený. Po prepustení sa nikdy nedokázal zotaviť z choroby a na jej následky zomrel za nevyjasnených okolností.  Za šéfovania Harabína nastal totálny rozvrat súdnictva, dosadil na súdy svojich ľudí, vyhodil nepohodlných, začala prekvitať nekontrolovane korupcia na súdoch a výsledok sa dostavil tak, že súdnictvo na Slovensku je v katastrofálnom stave, je prehnité, neobjektívne a v područí mafie, neschopné samo očisty. Harabín kandidoval na prezidenta a pri kampani mu výdatne pomáhal Vladimír Mečiar.

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čas na zadné dvierka

Právny štát sa odkladá. Poľsko a Maďarsko zrejme prinútia Úniu k ústupu.


Už ste čítali?