Priatelia starých poriadkov si sprivatizovali 17. november.

Autor: Július Kovács | 19.11.2019 o 3:08 | (upravené 23.11.2019 o 13:37) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1875x

Galavečer k novembru 89 sa niesol v duchu osláv MDŽ, predražený 10 krát a plný riťovliezok, čo v novembri 89 presedeli pri TV a dodnes ľutujú, že Národnej triede v Prahe nezvíťazila KSČ. Demonštatívne pálenie sviečok a štrnganie.

Bývalí súdruhovia privatizéri a ich synáčikovia tam tlieskali, ako za Stalina na zjazdoch komunistov. Pajác Fica vítal Babiša, Orbána a iné významne celebrity z roku 89. Jeden študoval za Sorošove peniaze v England, druhý agent Bureš natrel pašerákov video prehrávačov a dostal teplý flek v Maroku. Dnes sú vysmiati, ako dve leča maďarské a české a vytešení, ako im november 89 pomohol, vedľa nich si rezervovali miesta prevracači kabátov Bugár a Hrnčiar, nemohli si predsa nechať ujsť vtrenie sa do pozornosti.


Veľká pompa a sláva. Starí komunisti začali rozdávať vyznamenania za november 89. Zatiaľ, čo sa ľudia tiesnili na dvoch námestiach Slobody a SNP, priatelia starých poriadkov sa nechali natáčať do televízie a neobťažovali sa na námestia, medzi plebs, ani neobťažovali nič povedať na námestí.

Vystúpenie pajáca Pellegriniho na námestí pred Úradom vlády SR by na 99 percent skončilo vypískaním. Pozvanie starého komunistu a milovníka becherovky Zemana a registrovaného spolupracovníka tajnej polície v dňoch osláv 17.novembra pôsobí ako tragikomédia. Na letnej 300 tisíc ľudí protestuje v tieto dni proti Zemanovi a Babišovi a my Zemana vítame s otvorenou náručou. Jedna vec je diplomacia, je fakt, že je v ČR prezidentom, druhá vec je vhodné načasovanie jeho pozvania a diplomatický odstup. Čo samozrejme naším poradcom premiéra a prezidentky chýba, keď sami nemajú dosť chochmesu a rozumu.

Ďalšia vec je, že Česi pomenovali na námestiach presný problém ČR a tým je hlavne Babišová vláda a český prezident. U nás sa námestiach vyhrávali kapely, ale nepadlo alebo som nezaregistroval konkrétne mená ľudí zodpovedných za situáciu. Bojujeme proti prokuratúre a polícii ale kričíme, že je plná čestných ľudí a mená Trnka, Lučanský, Saková, Čižnár , Kovačik a iní grázlov ani nespomenieme, ani mená SK politikov ale ani oligarchov, tak toto na námestiach nebolo vyslovené. Prečo sa boja pomenovať opozičné strany konkrétne problém aj ľudí ktorí sú za tento stav zodpovední. Je snáď nejaká tajná dohoda o neútočení aj voči skorumpovanej vláde, Smeru, SNS a Mostu Hídu? Alebo to nie je vhodné pomenovať konkrétne problémy aj s menami?

Na námestí Slobody bolo asi 10 tisíc ľudí pred úradom vlády sa tlačila spústa policajtov, aby niekto ani nepodišiel k opustenému úradu vlády hoci aj potme.

Budú nové hrubé čiary voči darebákom, alebo sa konečne vyvodí konkrétna zodpovednosť? Chvála bohu sa už takmer neštrngalo kľúčikmi a zrejme ľudia pochopili, že toto gesto je smiešne. My sme štrngali kľúčikmi a Mečiar a Lexa privatizovali. Je toho viac, nedovoľme priateľom starých poriadkov, aby si november 89 sprivatizovali a prispôsobili si ho ako legendu v ktorej hrajú oni hlavnú úlohu. Je pekne že Milan Kňažko stál na tribúne novembra 89 ale zároveň treba dodať, že hlavne vďaka nemu sa v politike presadil Vladimír Mečiar.

Neúprimné vystúpenie Pellegríniho v RTVS, kluknutím po obrázku sa Vám otvorí záznam. Neúprimné vystúpenie Pellegríniho v RTVS, kluknutím po obrázku sa Vám otvorí záznam. (RTVS)

Veľkolepé boj proti zlu bez pomenovania, kto za je za zlo zodpovedný. Boj proti korupcii ale bez konkrétneho zlepšenia zákonov. Nie je mysliteľné aby bol rovnaký meter na toho, kto úplatok poskytuje a na štátneho úradníka, ktorý ho berie. Kopec podnikateľov je nútených brať úplatky, lebo sa k zákazke nedostanú a chráň ich pán boh nahlásiť to polícii, ako podnikateľ ste v tomto korupčnom prostredí v tom prípade skončili.

Celý Galavečer sa Vám otvorí kliknutím na obrázok. My sme boli na námestiach a priatelia starých poriadkov oslavovali v teple.Celý Galavečer sa Vám otvorí kliknutím na obrázok. My sme boli na námestiach a priatelia starých poriadkov oslavovali v teple. (RTVS)

V Prahe sa protestuje proti Babišovi, ale  ŠtB Búreš a priateľ Fica je v budove SND  a 17.november oslavuje na Slovensku,  Pellegrini Babiša víta v Bratislave. A víta aj ďalšieho demokrata Viktora Orbána a vidíme ďalších protagonistov nežnej revolúcie v sedadlách vedľa nich Belu Bugára a Andreja Hrnčiara na smiech,  je to zhruba od 7 minúty záznamu

"Priatelia míľovými krokmi sa blížia voľby 2020 V spoločnosti, v stranách to vrie. Z každej strany sa na nás valia kauzy. Politici sa navzájom obviňujú , kto je väčší gauner, zlodej či mafián. Zo všetkých kútov na nás kričí Kočnerova Threema. Zisťujeme a každý deň počúvame , že súdnictvo je presiaknuté korupciou. Prokuratúra je liahňou zločincov a presiaknutá zločinom a polícia je ovládaná zločineckými skupinami. A politici nám podsúvajú, že väčšina policajtov, prokurátorov, sudcov a vyšetrovateľov sú čestní ľudia. Ak sú, kde boli doteraz, prečo mlčali a naďalej mlčia, odpoveď je jednoduchá nemajú v sebe toľko cti a odvahy, pretože majú svoje maslo na hlave.

Keby boli policajti, právnici aj politici čestní ľudia nedovolili by to, čo sa tu deje.

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?