Nebezpečná osoba Jaroslav Naď, prenasledovaný NA PRÍKAZ FICA a piadimužíka Balciara.

Autor: Július Kovács | 21.11.2019 o 14:16 | (upravené 23.11.2019 o 21:44) Karma článku: 10,05 | Prečítané:  8798x

BLESKOVÁ SPRÁVA NÁRODNÉ A VLASTENECKÉ SILY HĽADAJÚ ZLODUCHA. "protištátny živel" platený šekelmi z odvrátenej strany mesiaca. Kto si trúfne na Smer pošlú na neho Mafiánke súdy, políciu riadenú poctivcami Saková, Čižnár a  Balciar.

Za to, čo fabrikuje v poslednej dobe Smer a spol.  sa nemusí hanbiť ani Zem a Vek ani portál Hlavné správy a už chýba len Martin Daňo. Horšie je, že sa pridávajú aj štátom platené TV a rádia. Cieľ je za každú cenu pošpiniť Jaroslava Naďa. 

Vymyslenina škaredého, pomstichtivého, zakomplexovaného, urazeného škriatka Balciara, keď kliknete na obrázok objavia sa Vám články, ako súdruh generál rozkrádal a teraz za to prenasleduje Jaroslava Naďa, lebo ten na to upozornil. 

Škaredý piadimužík a pajác Smeru. Raketový postup bývalého komunistu do hodnosti brigádny generál bol vymenovaný Ivanom Gašparovičom v roku 2013. 19. apríl 2016 generálmajor, 2. máj 2017 generálporučík,  26. apríl 2018 generál Škaredý piadimužík a pajác Smeru. Raketový postup bývalého komunistu do hodnosti brigádny generál bol vymenovaný Ivanom Gašparovičom v roku 2013. 19. apríl 2016 generálmajor, 2. máj 2017 generálporučík,  26. apríl 2018 generál  (Kovács)

 

Čo vieme o Jánovi Balciarovi VIDEO SMEČo vieme o Jánovi Balciarovi VIDEO SME (SME)Zoznam nehnuteľností súdruha Generála kliknite po tomto odkaze. Občania Slovenska, úvaha od môjho priateľa Eugena Šimka.  Tak som sa zamyslel. Jeden generálplukovník nech má 5000 mesačne v čistom, jeho manželka 3000 a jeho rodičia nech majú dnešný ekvivalent 3000 taktiež. 40 rokov. Keďže ale sme nežili v dnešných platoch a cenách, tak uvedený generál s manželkou nech to má s koeficientom 0,5 a jeho rodičia 0,25. Takže počítajme.
príjem = 5000*40*12*0,5 + 3000*40*12*0,5 + 3000*2*12*40*0,25 = 2.64mil eur.
Výdavky v tom čase nech boli ekvivalentom 3000 mesačne s tým, že rodičia 2000 a on s manželkou 1000. U rodičov zasa ekvivalent 0,25, u nich 0,5, teda spolu výdavky 480tis.
Rozdiel je 2,16mil ak dobre počítam.
No a vezmime si, koľko by tak mohli stáť jeho nehnuteľnosti. Koľko že ich vlastní oficiálne? 23? Koľko je nadobúdacia cena týchto nehnuteľností? Nuž, pokiaľ viem, nadobudnuté neboli tak dávno, tak si zbrucha hoďme 100tis, teda 2,3mil.
Teda viac, ako súdruh generál s ďalšími súdruhmi zo svojej rodiny zarobili za celý život. A to sme ešte pri tom, že ja som počítal, akoby súdruh generál boli v generálskej funkcii celý profesný život, nielen, posledných myslím 6 rokov, podobne aj jeho súdružka manželka, súdruhovia rodičia vo vysokých vysoko nadštandardne platených funkciách ...Veľmi by som bol rád, keby úplne seriózne ministerstvo obrany zverejnilo kompletne všetky výplatné pásky dnes súdruha generála od jeho nástupu k armáde (chváli sa, že tam robí od 1987, teda od absolvovania škôl podľa veku), mám pocit, že tam bola len krátka prestávka 2010-2012, ktorú odhadneme jeho najvyšším príjmom v živote alebo nech súdruh poskytne daňové priznania za tieto 2-3 roky ...Prosím o to ministerstvo obrany a pevne verím, že sa nedopúšťam žiadneho zločinu, lebo som zatiaľ nemal žiadnu previerku okrem lustračného osvedčenia ohľadne štb niekedy z 90-tych rokov ...Ak takto neučinia, dúfam že všetci súdni ľudia pochopia, že si z nás súdruhovia zasa robia aj so súdruhom generálplukovníkom na čele tých, čo seno žerú 

Pochybuje ešte niekto súdny potom, ako sledujeme vystrájanie dementeho generála, že demokracia je zlá?

Viete si vôbec predstaviť, že toto monštrum by fungovalo a nekonečne dlho v nejakej či boľševickej, fašistickej, nacistickej diktatúre?

Viete si to vôbec predstaviť?

Preto Vás vyzývam. Riadne sa rozhodujte vo voľbách a rozhodujte sa. Zúčastnite sa volieb a voľte skutočne demokratické sily ... Skutočne demokratické. Žiadnych šialencov, čo sa zaoberajú alebo vlastnými pupákmi alebo totálne nepodstatnými nezmyslami. Lebo vždy je za tým čosi šialené... koniec úvahy

Smer si už naozaj myslí že národ je vymletý ako voliči Smeru. Pán rýchlo generál Balciar a Slovenská Mafistická polícia a prokuratúra sa dala do chodu. Potrebuje trestať tích,čo si trúfnu poukázať na špinavosti vládnej koalície. Okamžite spusti proti nemu štátnu televíziu a rozhlas. Samozrejme činia sa aj Hlavné správy, Zem a Vek, Pravda. Na pošpiňovanie sú vládni úradníci experti a keď nič nemajú, tak vymyslia presne ako v tomto prípade. Ale kriminálnici ako Bodor, Haščak, Široký už dávno mali zdieľať izby vedľa Kočnera, ale tam sa NAKA nehrnie, lebo to je chránená zver národný park Mafie. Pre istotu zrušia aj vyšetrovací tím.  SIS miesto Kočnera sledovala Kuciaka a Kočnera chránila. Takže v blízkej dobe naša skupina Antifico a Antismer navštívia aj sídlo NAKA aj SIS.  

Niekto nám tu smradí vraj máme čestných sudcov, prokurátorov a policajtov. Je ich možno 10 percent a musia čušať ak nechcú prísť o prácu.

Prečo bol potrestaný Rybanič a pozrime si ako zákony fungujú v praxi.  

Rybanič nahlásil účet Kaliňáka v prepojení na Baštrnáka a mal pravdu ale nepotrestali  Kaliňáka ale paradoxne Rybaniča ak si niekto zaslúžil bielu vranu a odmenu potom jednoznačne Rybanič miesto toho ho súd odsúdil.

Zákon o niektorých opatreniach súvisiacich s oznamovaním protispoločenskej činnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Aj keď sa v zákone  píše (4) Oznamovanie protispoločenskej činnosti sa nepovažuje za porušenie zmluvnej povinnosti zachovávať mlčanlivosť ani za porušenie povinnosti zachovávať mlčanlivosť podľa osobitného zákona,12) ak ide o povinnosť vyplývajúcu z výkonu zamestnania, povolania, postavenia alebo funkcie a nejde o povinnosť mlčanlivosti podľa odseku 3.

Tu je odsek 3 (3) Týmto zákonom nie sú dotknuté ustanovenia osobitného zákona o ochrane utajovaných skutočností,2) poštového tajomstva,3) obchodného tajomstva,4) bankového tajomstva,5) telekomunikačného tajomstva6) alebo daňového tajomstva,7) o poskytovaní a sprístupňovaní údajov zo zdravotnej dokumentácie,8) o povinnosti mlčanlivosti príslušníkov spravodajských služieb,9) o povinnosti mlčanlivosti pri poskytovaní právnych služieb10) ani povinnosť oznámenia trestného činu alebo prekazenia trestného činu.11)

Zaujímalo  by ma ktorý skorumpovaný sudca odsúdil Rybaniča a aký mafiánsky  výklad použil.

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Matovič vyhral na celej čiare

Čo si premiér odmakal, dostal Pellegrini zadarmo.


Už ste čítali?