Ako vládna smotánka na Slovensku oslavovala november 1989 v SND a občania na námestiach.

Autor: Július Kovács | 24.11.2019 o 18:58 | (upravené 24.11.2019 o 21:20) Karma článku: 1,45 | Prečítané:  517x

Izolovane, strážení ako oko v hlave ochrankou a za dane občanov, samozrejme za predstavenie nezaplatili ani cent a v Slovenskom národnom divadle bol pre nich pripravený špeciálny program o novembri, všetko poriadne predražené.

Herci pobehovali a výskali ako splašení, kto videl ich predstavenie vedel, že je to na hony vzdialené od skutočnosti. Pobehovali tu s oltárnymi sviečkami a snažili sa napodobňovať akčných hrdinov, samozrejme im to nešlo. November nebolo len hrdinstvo, bol to aj strach, čo bude a bola to aj nádej, ktorú Mečiar a Fico neskôr zničili. Moja skúsenosť je že hrdinovia novembra boli často neviditeľní obyčajní ľudia, ktorých boli tisíce. To čo naštudovalo SND je totálny výsmech novembra 1989. A to, čo bolo v obecenstve bol pozvážaný korupčný hnoj, česť výnimkám a neodvážili sa pozvať sem ani jedného zo skutočných predstaviteľov a lídrov revolúcie. Kiska bol ešte kandidát strany, Čaputová bola v puberte a ostatní buď sedeli za TV alebo ako Paška kachličkovali kupelne. Na konci tlieskali ako súdruhovia za Stalina, lebo ten kto prestane tlieskať prvý bude potrestaný.

Podľa všetkého bola vybratá  demontovaná aj rada sedadiel, aby bolo vidieť akože  tribúnov revolúcie, našich prezidentov plus  Babiša a Orbána v strede a zľava charakterného Bugára pri Orbánovi a nesmel chýbať ani Hrnčiar. Z prava naší pani ministri Saková, Ersek, Gajdoš, Matečná a iné korupčne celebrity no TOP SMOTANA PLNOTUČNÁ ponovembrová.

Náš pán premiérsky bábkový pajác Fica privítal Babiša s jeho manželkou. Zrovna toho Babiša proti ktorému v tú istú dobu protestovalo 300 tisíc občanov Českej Republiky na Letnej a my sme ho tu vítali s pompou a otvorenou náručou. Ten, čo sa dopustil množstva privatizačných podvodov a rozkráda fondy EÚ nielen v Čechách, ale aj na Slovensku. Ten čo vozí sem lacné poľské sliepky a kurence a načierno prebaľuje ich do Slovenských obalov. Keď sa na to prišlo a hrozil výskyt salmonelózy hlavný hygienik miesto toho, aby nariadil okamžité stiahnutie tohto tovaru a potrestal Babiša. Doporučil závadný  tovar dlhšie prevárať. To je ten istý Babiš,  Bureš príslušník ŠtB, čo udával ľudí, čo prenášali video prehrávače. Za odmenu šiel pred 89 do Maroka. Čoho sa tento človek dotkol, smrdí klamstvom a podvodom.  Ten istý Babiš, čo dostáva dotácie na Duslo Šaľa a sprivatizoval aj Dimitrovku a pekárne, veľkoobchody si od toho času radšej pečú sami. Našim predstaviteľom to nevadí vrelo ho prijali na 30 výročie nežnej revolúcie asi podľa našich je Babiš tribúnom novembra 89. Kto neverí, že Búreš je ŠtB tu máme definitívne potvrdenie  ANDREJ BABIŠ vo zväzkoch ŠTB

Nebraňme sa ani tejto myšlienke, naša vláda už dávno stratila zmysel pre realitu a žije vo svojej zlatej klietke.

Potom sme privítali na 17.novembra Orbána, niečo ako Babiš aj keď Babišovu úroveň Orbán zďaleka nedosahuje. Samozrejme nemohli chýbať v prvej rade, ani takmer všetci ministri našej skorumpovanej vládnej koalície.

Na Kňažka, Budaja, Gála, Zajaca, teda skutočných lídrov novembrových námestí sa zabudlo nenašlo sa pre nich ani miestečko v obrovskej sále Slovenského národného divadla. Sedeli tu len vážení korupčníci, čo v novembri 89 buď sedeli doma, alebo čo horšie obhajovali vedúcu úlohu KSČ.

Deň pred tým sme privítali Zemana, bývalého komunistu, čo pošpinil pamiatku Dubčeka a Fico pritom robil roztieskávačku. Zeman je tiež na 99 percent ŠtB-ákom. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?