Farmár Patrik Magdoško po včerajšom zákroku polície, opuch chrbtice, pomliaždené stavce

Autor: Július Kovács | 28.11.2019 o 14:10 | (upravené 28.11.2019 o 14:37) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  3026x

Farmár Patrik Magdoško po včerajšom zákroku polície a dvoch neznámych, neoznačených, no ozbrojených osôb skončil v nemocnici s diagnózou úrazu krčnej chrbtice

Po fyzickom napadnutí. Má a zníženú citlivosť ľavej strany končatín. Dnes podstúpi vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Je hospitalizovaný v nemocnici v Bratislave, kam bol prevezený z policajnej stanice, kde upadol do bezvedomia.

Je hospitalizovaný v nemocnici v Bratislave, v rukách starajúceho personálu, kam bol prevezený z policajnej stanice, kde upadol do krátkeho bezvedomia.

Spoločnosť ESIN z portfólia finančnej skupiny J&T pozvala novinárov na verejnú tlačovú konferenciu do hotela v Bratislave. Na tlačovej konferencii chcela kompromitovať Františka Oravca. Aj napriek tomu že pán Oravec vyhral súd.

Takže včera zástupcovia strany Máme toho dosť! Jaroslav Jánoš, Patrik Magdoško, Mária Paĺová, Frantíšek Oravec prišli osobne sa zúčastniť tlačovej konferencii spoločnosti ESIN, kde chceli stáť zoči voči konateľom ESINu, a aby novinári vedeli položiť otázky obom zúčastneným stranám.

Pritom voči spoločnosti ESIN je vznesených príslušníkmi NAKA a kriminálnej polície už 7 obvinení z trestnej činnosti prokurátorom, a to obvinenia za vydieranie Františka Oravca, neoprávnené poberanie euro dotácií, napadnutie, atď .

Následne prišiel zásah dvoch príslušníkov polície zrejme na popud ESINU na osobu Františka Oravca.

Ďalší dvaja neznámi ozbrojení muži, ktorí sa neidentifikovali, za prítomností televíznych kamier zaútočili na Patrika Magdošku a zápasníckymi chvatmi na oblasť krku ho pritlačili k zemi, čo má zjavne následky na jeho zdraví.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Záhadný vírus je nebezpečnejší, ako sme si mysleli

Nákaza sa posúva do ďalších krajín.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Smer sa oblúkom vracia k holým zadkom

Také politické prázdno naposledy ukázal v roku 2002.


Už ste čítali?