Keď Dobroslav drží Čižnára za gule.

Autor: Július Kovács | 11.12.2019 o 4:30 | (upravené 11.12.2019 o 9:17) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  9792x

Ak má niekto pocit, že Trnka si robí čo chce a veselo si behá po svete a nič sa mu nemôže stať a môže sa na všetkých smiať, potom ho má správny.  

Počujeme množstvo informácií o tom, aký je svet sudcov nedotknuteľný o tom, že sú štát v štáte a aké majú kontrolné mechanizmy a ako si tí poctiví sudcovia vedia urobiť poriadok s tými nepoctivými a že väčšina sudcov sú šľachetní a morálne bezúhonní a čistí ľudia. Otázka je, prečo dočerta klamali a prečo držali huby, keď videli, čo sa okolo nich deje? Lebo, kto mlčí, ten svedčí. Zrazu zisťujeme, že sa prevádzajú majetky v rozpore so zákonom, že oligarchovia si kúpili rozhodnutia, aké len chceli. Špeciálny prokurátor zamietol 61 káuz a nevyriešil jednu jedinú. Otázka je prečo dostaval plat, keď nič neurobil. Odpoveď je, lebo zametal a slúžil mafii.

Nakoniec nám vylezú pred očami záznamy, ktoré si natáčal Kočner u samotného bývalého generálneho prokurátora. Kde si oligarchovia robia, čo chcú. Pán Počiatek sa rehoce a prizná sa ako okradli štát o miliardy. Kde Kočner vynadá Dobrošovi do k*k*tov a ch*jov, lebo podrazili Haščáka. Trnka chce kúpiť synovi byt, ale zrejme pred tým nemal dosť odvahy, aby si vypýtal peniaze od Kočnera veď ich má u neho k*rva, tak sa rozhodne vydierať s ďalšími dvoma mantákmi Haščáka, kopiou nahrávky Gorily, aby z neho vytiahli milión. Samozrejme Haščak si pozve Kočnera a ten demonštratívne vytrie s Dobrošom podlahu. Medzi sudcami to spusti diskusiu, či takéto záznamy s kamier sú povolené a použiteľné, ako dôkaz a či by ich nemali zamietnuť, ako to napríklad na príkaz Haščaka urobil Ústavný súd s Gorilou.

Mimochodom nedávno náš US rozhodol že Bureš nebol ŠtB a tým znova potvrdil, že všetko ide na objednávku, ako pred tým. Samozrejme Kočnerove milosti sú naďalej zachované a na US to nevadí.

Fico zľahčuje celú situáciu aj s vedením Smeru asi takto, prosím Vás pekne nejaké záznamy o čom veď sú to len pivné reči pri kávičke.

Pritom sa jedná o korumpovanie jeho ministra miliardami nie stovkami.

Teraz poďme k podstate veci prečo slávna súdna rada ani samotný generálny prokurátor si nevedia s Dobrošom , Jankovskou, Lindtnerom rady? Odpoveď je jednoduchšia ako sa nazdávate. Nie je to, preto lebo sú nedotknuteľní a nepostihnuteľní zákonmi. Ale preto, lebo sú vydierateľní. Spýtajme sa koľko rokov mal náš Dobroš namontované odpočúvacie zariadenia a kamerové záznamy a kde sa tieto záznamy podeli a čo keď sa teraz pred voľbami začnú na nich zjavovať trebárs aj členovia súčasnej vlády. No hotová katastrofa. Koľko krát bol Čižnár a iní prokurátori u Dobroša a o čom všetkom debatovali.

A oni veľmi dobre vedia, že sa to môže dostať na verejnosť a ono sa to na verejnosť časom aj dostane je to len otázka času, ale dovtedy treba vyhrať voľby trebárs aj s Kotlebom a samotným arcidiablom a v parlamente si odhlasovať nedotknuteľnosť. A preto sa Dobrošovi nestane nič, lebo Jara drží pevne za gule podobne, ako celú Ficovú vládu a preto mú môžu bo zať v r*ť.

Aký strach musia mať pred ním a aký rešpekt?. Koľkými takýmito záznamami disponuje samotný Kočner? Koľko sa ich za tieto roky nazbieralo. Ukazuje sa že Kočnerove a oligarchické podnikanie je založené hlavne na vydieraní a mafiánskych praktikách a preto musel Ján Kuciak aj Martina Kušnirová zomrieť, lebo Kuciak neprestal a rýpal a rýpal a čo horšie na poctivého chalana z dediny nevedeli nič rýchlo nájsť a posadiť ho basy bolo riskantnejšie, ako ho zavraždiť a tak sa ho naša mafia zbavila a pre istotu dali popraviť aj jeho snúbenicu.

Odje*b*ť čur*ka pán Haščák je síce slang a bežné vyjadrovanie našej rýchlo zbohatnutej smotánky, kam rozhodne patríte aj s Vaším svetom zdravia a ryžujete na liekoch a chorých ľuďoch, ale neznamená výmenu vyšetrovateľa alebo právnika, ale zavraždiť, zamordovať, zabiť. To Vám potvrdia v každej krčme, ale veď vy to pán Haščák veľmi dobre viete. Preto, keď sa vyšetrovací tím mal dostať ďalej a to ozajstným objednávateľom v bielych golieroch, tak bol zrazu pani Sakovou a Lučanským rozpustení. Pán Lučanský reaguje rovnako podráždene ako jeho predchodca Gašpar. Už len chýba len ten milión na stole, mimochodom, kam sa podel? Po voľbách Vám to páni zrátame. A presne policajná Mafia, to ste vy pán Lučanský, pani Saková a ostatné Kaliňakove biele kone na ministerstve vnútra. Ak mate s tým problém spustite proti mne stíhanie, že klamem ohováram, do toho, pán odvážny pán Lučanský  čakali sme Vás pred GP,  keď ste sedeli u Šufliarskeho nemali ste odvahu vyliezť pred troch ľudí, čo majú 60 rokov pán odvážny sa skrýval ako voš pod chrastou a viete čo tento piatok si to zopakujeme. Pred GP a pred ministerstvom Policajnej Mafie.

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?