Keď Dobroslav drží Čižnára za gule.

Autor: Július Kovács | 11.12.2019 o 4:30 | (upravené 11.12.2019 o 9:17) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  9792x

Ak má niekto pocit, že Trnka si robí čo chce a veselo si behá po svete a nič sa mu nemôže stať a môže sa na všetkých smiať, potom ho má správny.  

Počujeme množstvo informácií o tom, aký je svet sudcov nedotknuteľný o tom, že sú štát v štáte a aké majú kontrolné mechanizmy a ako si tí poctiví sudcovia vedia urobiť poriadok s tými nepoctivými a že väčšina sudcov sú šľachetní a morálne bezúhonní a čistí ľudia. Otázka je, prečo dočerta klamali a prečo držali huby, keď videli, čo sa okolo nich deje? Lebo, kto mlčí, ten svedčí. Zrazu zisťujeme, že sa prevádzajú majetky v rozpore so zákonom, že oligarchovia si kúpili rozhodnutia, aké len chceli. Špeciálny prokurátor zamietol 61 káuz a nevyriešil jednu jedinú. Otázka je prečo dostaval plat, keď nič neurobil. Odpoveď je, lebo zametal a slúžil mafii.

Nakoniec nám vylezú pred očami záznamy, ktoré si natáčal Kočner u samotného bývalého generálneho prokurátora. Kde si oligarchovia robia, čo chcú. Pán Počiatek sa rehoce a prizná sa ako okradli štát o miliardy. Kde Kočner vynadá Dobrošovi do k*k*tov a ch*jov, lebo podrazili Haščáka. Trnka chce kúpiť synovi byt, ale zrejme pred tým nemal dosť odvahy, aby si vypýtal peniaze od Kočnera veď ich má u neho k*rva, tak sa rozhodne vydierať s ďalšími dvoma mantákmi Haščáka, kopiou nahrávky Gorily, aby z neho vytiahli milión. Samozrejme Haščak si pozve Kočnera a ten demonštratívne vytrie s Dobrošom podlahu. Medzi sudcami to spusti diskusiu, či takéto záznamy s kamier sú povolené a použiteľné, ako dôkaz a či by ich nemali zamietnuť, ako to napríklad na príkaz Haščaka urobil Ústavný súd s Gorilou.

Mimochodom nedávno náš US rozhodol že Bureš nebol ŠtB a tým znova potvrdil, že všetko ide na objednávku, ako pred tým. Samozrejme Kočnerove milosti sú naďalej zachované a na US to nevadí.

Fico zľahčuje celú situáciu aj s vedením Smeru asi takto, prosím Vás pekne nejaké záznamy o čom veď sú to len pivné reči pri kávičke.

Pritom sa jedná o korumpovanie jeho ministra miliardami nie stovkami.

Teraz poďme k podstate veci prečo slávna súdna rada ani samotný generálny prokurátor si nevedia s Dobrošom , Jankovskou, Lindtnerom rady? Odpoveď je jednoduchšia ako sa nazdávate. Nie je to, preto lebo sú nedotknuteľní a nepostihnuteľní zákonmi. Ale preto, lebo sú vydierateľní. Spýtajme sa koľko rokov mal náš Dobroš namontované odpočúvacie zariadenia a kamerové záznamy a kde sa tieto záznamy podeli a čo keď sa teraz pred voľbami začnú na nich zjavovať trebárs aj členovia súčasnej vlády. No hotová katastrofa. Koľko krát bol Čižnár a iní prokurátori u Dobroša a o čom všetkom debatovali.

A oni veľmi dobre vedia, že sa to môže dostať na verejnosť a ono sa to na verejnosť časom aj dostane je to len otázka času, ale dovtedy treba vyhrať voľby trebárs aj s Kotlebom a samotným arcidiablom a v parlamente si odhlasovať nedotknuteľnosť. A preto sa Dobrošovi nestane nič, lebo Jara drží pevne za gule podobne, ako celú Ficovú vládu a preto mú môžu bo zať v r*ť.

Aký strach musia mať pred ním a aký rešpekt?. Koľkými takýmito záznamami disponuje samotný Kočner? Koľko sa ich za tieto roky nazbieralo. Ukazuje sa že Kočnerove a oligarchické podnikanie je založené hlavne na vydieraní a mafiánskych praktikách a preto musel Ján Kuciak aj Martina Kušnirová zomrieť, lebo Kuciak neprestal a rýpal a rýpal a čo horšie na poctivého chalana z dediny nevedeli nič rýchlo nájsť a posadiť ho basy bolo riskantnejšie, ako ho zavraždiť a tak sa ho naša mafia zbavila a pre istotu dali popraviť aj jeho snúbenicu.

Odje*b*ť čur*ka pán Haščák je síce slang a bežné vyjadrovanie našej rýchlo zbohatnutej smotánky, kam rozhodne patríte aj s Vaším svetom zdravia a ryžujete na liekoch a chorých ľuďoch, ale neznamená výmenu vyšetrovateľa alebo právnika, ale zavraždiť, zamordovať, zabiť. To Vám potvrdia v každej krčme, ale veď vy to pán Haščák veľmi dobre viete. Preto, keď sa vyšetrovací tím mal dostať ďalej a to ozajstným objednávateľom v bielych golieroch, tak bol zrazu pani Sakovou a Lučanským rozpustení. Pán Lučanský reaguje rovnako podráždene ako jeho predchodca Gašpar. Už len chýba len ten milión na stole, mimochodom, kam sa podel? Po voľbách Vám to páni zrátame. A presne policajná Mafia, to ste vy pán Lučanský, pani Saková a ostatné Kaliňakove biele kone na ministerstve vnútra. Ak mate s tým problém spustite proti mne stíhanie, že klamem ohováram, do toho, pán odvážny pán Lučanský  čakali sme Vás pred GP,  keď ste sedeli u Šufliarskeho nemali ste odvahu vyliezť pred troch ľudí, čo majú 60 rokov pán odvážny sa skrýval ako voš pod chrastou a viete čo tento piatok si to zopakujeme. Pred GP a pred ministerstvom Policajnej Mafie.

Inak týchto ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Matovič vyhral na celej čiare

Čo si premiér odmakal, dostal Pellegrini zadarmo.


Už ste čítali?