Ústavný súd si robí čo chce, fraška a predseda je Doc.JUDr. Robert Fico, CSc.

Autor: Július Kovács | 13.3.2020 o 6:12 | (upravené 20.3.2020 o 5:17) Karma článku: 10,37 | Prečítané:  42258x

Môj známy Pavol Varga napísal o tom nasledovné a súhlasím s ním do posledného písmena. Takže, s istotou môžeme povedať, že predsedom Ústavného súdu je Doc.JUDr. Robert Fico, CSc. De facto.

 

Ak existuje štát, v ktorom najnezmyselnejšou povinnosťou občana Slovenskej republiky je platenie daní a odvodov vraj určených na zabezpečenie úloh štátu, potom je to Slovenská republika.

Toto nie je od Paľa Vargu ale z nášho FB Antifico a AntismerToto nie je od Paľa Vargu ale z nášho FB Antifico a Antismer (Kovács a Kajo Nagy členovia Antifica a Antismeru)

 

Ak existuje štát, v ktorom najnezmyselnejšou činnosťou je šitie uniforiem i talárov vraj spravodlivosti, lebo slúžia tým, ktorí z úzadia riadia štát a disponujú vyššou mocou, ako ustanovuje Ústava a zákony republiky, potom je to Slovenská republika.

Ak existuje štát, v ktorom šitie oblekov pre politikov a poslanecký zbor i regionálnych zástupcov ľudu, ktorých jediným poslaním je vyvolať obdiv milenca či „obtlstnuté telo“ poslanca národovca v spoločnosti iného poslanca vyslaného mafiou do parlamentu plaziaceho sa pred bránou veľvyslanectva Ruska, potom je to Slovensko.

Ak existuje spľundrovaná krajina, bez lesov, s miznúcimi vodnými zdrojmi, zamorená toxínmi v záujem developerov a pološialených lyžiarov, kde drevo slúži aj na tlač smiech vyvolávajúcich zákonov, potom je to Slovenská republika.

Ak existuje štát, v ktorom najvyšší strážca zákonnosti, generálny prokurátor, dvakrát odborne zlyhal, raz nepresvedčil Najvyšší súd o návrhu zrušiť fašistickú ĽSNS a včera Ústavný súd o vydanie zatknutých sudcov na väzbu, potom je to Slovenská republika.

Ak existuje štát, v ktorom by sa dali ušetriť miliardy, nie na PR súčasného predsedu vlády pri „búraní“ komunistickej opachy – Rázsochy – ale na zdravotnú starostlivosť adekvátnu zaplatených obrovským miliárd vybraných na zdravie občanov no premenených na luxusné vily na Bahamách či Karibiku a jachty i bankové kontá, potom je to Slovenská republika.

Ak existuje štát, v ktorom uniformy a Taláre nehospodárne vynakladajú milióny na odlíšenie sa od občanov a pritom by pokojne mohli chodiť brať úplatky a lámať krk spravodlivosti v domácom oblečení – v rozgajdaných teplákoch – potom je to Slovenská republika.

Ak existuje štát, kde stranám súdnych sporov píše rozsudok mafia s prílohou o možnosti licitácie „práva“ a výškou finančnej ponuky pre policajta, prokurátora i sudcu, potom je to Slovenská republika.

Pozorne som si prečítal zoznam tých piatich, obetovaných v záujme zabrániť občanom znova zaplniť námestia protestu, je do oči bijúci fakt. Sú to iba pešiaci v Kočnerových službách.

Tí ostatní, vrátane tých čo by mali byť tiež súčasťou akcie Tornádo a nie predvčerajšej Búrky, už otvárajú priestor, v ktorom sa črtajú kontúry vplyvných „podnikateľov“ od Mečiara i oligarchie od Fica. Ba i politikov.

Po včerajšku možno povedať.

Kým občania s hrôzou a obavami o svoje zdravie a život sledujú dianie o postupujúcom koronavíruse vo vykradnutom zdravotníctve, mocní dopĺňajú zoznam tých, ktorí z väzenia odchádzajú so svojim psom do krčmy na pár pív a poldecákov.

Najsledovanejšia televízna relácia s názvom – „Trnkobranie“ – bola včera Doc.JUDr. Robertom Ficom, CSc na Ústavnom súde zrušená.

V tom čase bola divákom s daňovými a odvodovými povinnosťami odvysielaná povestná mamojkajúca „Angelika Markíza Anjelov.

„Keď sa zomkneme, môžeme hrozbu zvládnuť“. Povedala včera prezidentka republiky.

 

A niečo z FB od 

Barney Bryan Kovacs

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?