Pravidlá pre Fica, Vaľovú, Sulíka, Kollára a iných v NRSR neplatia, bez rúšiek a rukavíc.

Autor: Július Kovács | 21.3.2020 o 17:03 | (upravené 21.3.2020 o 18:21) Karma článku: 10,28 | Prečítané:  16510x

Ako chcú títo ľudia tvoriť zákony, nariadenia, keď ich sami nedodržiavajú. Hlavný hygienik SR niečo nariadil a oni prví to hneď a okamžite porušia na ustanovujúcej schôdzi parlamentu.  

Bol som v stredu v Bille, prišla tam jedna pani bez rúška, hneď ju pracovník CBS vykázal, pani mám nariadenie, bez rúšky nesmiete nakupovať. Ani keď budem dýchať do goliera? spýtala sa. Nie, keby ste mali šatku, alebo šál dá sa to tolerovať, také máme nariadenie prosím Vás opustite predajňu.

Chvalabohu už začínajú ľudia nosiť aj rukavice a sem tam sa aj dezinfikuje. Nakupovať holými rukami považujem za rovnako nebezpečné ako nenosiť rúšku. Mikroorganizmi rukami prenášame na tovar, z tovaru na pás pokladne a aj na peniaze ak platíme v hotovosti.

Vedia vôbec títo ľudia a ľudia v NRSR niečo o nákaze, keď takto pristupujú k dodržiavaniu bezpečnosti voči nákaze. Fico je primitív, to sa dá pochopiť rovnako ako Vaľová, ale prečo to urobil Boris Kollár. Richard Sulík je kapitola sama o sebe, ten už bez rúšky pobehoval aj pred prezidentským palácom, aby ukazal svoju krásnu tvár a úspešne v tom pokračuje a ukazuje že pre neho žiadne obmedzenia neplatia. 

Naší ľudia. Naší ľudia. (Kovács)

Keď kliknete na obrázok nájdete článok, čo treba všetko dodržiavať, aby ste sa nenakazili. 

Akonahle som zverejnil na FB že Fico, Vaľová, Sulík a Kollár nenosili rúšky, stal som sa terčom útokov na internete vraj mám dať pánovi Sulíkovi a Kollárovi pokoj, vraj som neznesiteľný, neobjektívny a začali mi vulgárne nadávať. 

Ľudia uvedomujete si za čo mi nadávate? Keď si ja nedám rúšku a rukavice a pôjdem k Vám na návštevu, asi mi vynadáte a im toto tolerujete v najvyššom zákonodárnom zbore. Zas sme v situácii, keď máme našich ľudí, ktorým všetko tolerujeme? Nie je konečne na mieste, aby zákony pre každého platili rovnako?

Keď sme toto masivne začali zverejňovať na FB, naše stranky Antifico a Antismer číta aj dosť poslancov,  prišiel pán Kollár za predsednícky kurz v rúške, ale po pár sekundách si ju dal dole, vraj sme v bezpečnej vzdialenosti 2 metre a tak si smie dať rúšku dole. No nesmie pri dýchaní a hovorení sa uvoľňuju mikrokvapky slín a tie poletujú v ovzduší aj niekoľko hodín. Títo ľudia asi naozaj o nákaze vedia veľmi málo?

Začal sa prvý deň v NRSR a okamžite toto začali porušovať. Je nákaza a aj naši ľudia musia dodržiavať bezpečnostné zásady, či sa nám to páči ani nie. Keď už dnes sú takto bezohľadní voči ľuďom, ako chcú tvoriť a dodržiavať zákony. Zase platí to povestné Paškove? Vyhraj voľby a smieš všetko.

Myslim si, že musí jestvovať verejná kontrola a samozrejme bolo tam aj viac takýchto poslancov najvyšší čas dať poslancom robiť testy na alkohol alebo drogy. Lebo toto sa dá vysvetliť buď ako  netolerantnosť, alebo hlúposť alebo vplyv omamných látok. Normálny zodpovedný človek takto nereaguje.

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Matovič vyhral na celej čiare

Čo si premiér odmakal, dostal Pellegrini zadarmo.


Už ste čítali?