Fico a spol. útočia ako besní psy na Matoviča a zneužívajú aj nákazu.

Autor: Július Kovács | 22.3.2020 o 13:33 | (upravené 22.3.2020 o 19:13) Karma článku: 10,38 | Prečítané:  83493x

Dnes bývalej vláde ďakujú za všetko dobré, čo vykonali , ale už menej sa  spomína na to, čo urobili zlé. Napríklad len v boji proti koronavírusu zisťujeme, že všetko je nakúpené predražene a zbytok ministrov 

ešte na poslednú chvíľku rýchlo podpísal nevýhodné kontrakty pre štát a výhodné pre našich ľudí.  Poslanec z poslednej lavice sa arogantne vysmieva z dnešnej koalície hoci v normálnej krajine by bol dávno za mrežami, kam už roky patrí.

Oligarcha Haščák ponúka tuším 13 miliónov na pomoc v boji proti koronavírusu, hoci štát okradol pomocou Fica a jeho lumpov o niekoľko sto miliónov a teraz sa nám bude tváriť ako samaritán, z nakradnutých peňazí,  ktoré povyťahoval hlavne od dôchodcov a ľudí ktorí žijú z minima. Toto je obraz o človeku o jeho krutosti, ega bez svedomia a ľudskosti, inak by nikdy nemohol vlastníť okolo 300 lekárni, poisťovňu dôvera a 17 veľkých nemocníc na Slovensku. Kto toto povolil? Vláda Fica a Pelleho smerákov  so spolúčasťou koalície SNS, MOST -HÍD samozrejme, že držia spolu, keď sa im vodilo dobre na úkor občanov v našej krajine, porušovali a porušujú Ústavu SR hlavne v oblasti ľudských právach a dôstojného života občanov. A keď vidíme, ako skladajú nový sľub a prísahajú na Ústavu SR, tak máme  z toho veľmi zmiešaný pocit, už nikdy im nebudeme veriť, klamali a podvádzali 12 rokov. Dôveru už nezískajú od prevažnej časti ľudí, ktorí myslia zdravým rozumom, iba ak od takých z ktorí z nich mali a majú osoh, ktorí sú kúpení smerákmi. 

Štátne rezervy sú vytunelované ochrana proti koronavírusu je robená po funuse a Pellegrini sa prezentuje ako agent 007 a záchranca národa, tiež patrí do väzby minimalne za zodpovednosť za štátne rezervy.

Súčasná vláda musí riešiť nákazu koronavírusom. A tam bude fakt práce viac ako dosť. A presne na toto sa spolieha Fico a spol.  Opatrenia, ktoré urobil Pellegrini boli neskoré a budú mať fatálne následky a samozrejme to budú hádzať na krk Matovičovi.

Na mieste Matoviča by som sa pozrel, kto si nadelil koncom roka na ministerstvách najvyššie odmeny a vymietol horné poschodia ministerstiev. Samozrejme títo páni sa budú tváriť že sú prepotrební  a že oni nič s Ficom nemali a že bez nich sa nič nepohne. Nie je to pravda práve naopak, títo ľudia budú najväčšie brzdy. Sekčných šéfov, štátnych tajomníkov aj vedúcich jednotlivých odborov si dosadzoval Smer a vládna koalícia po protekcii, ak Matovič cúvne a nechá im priestor šeredne sa to vypomstí. O ich odbornosti nepochybujem, odborníci na korupciu, ak úrady a ministerstvá na niečom stoja, tak sú to strední a nižší úradníci. 

Treba chliev čistiť a hneď od začiatku na toto potom doplatil aj Dzurinda aj keď jeho vláda urobila za 4 roky viac ako Ficove za 12 rokov.

Takže budeme sa musieť snažiť chovať a reagovať veľmi múdro najmä s ohľadom koľko svinstvá a zločinov nám zanecháva táto hrôzovláda - ficko zločincov - ktorých najmä bude treba potrestať - pretože sme jasne videli aj na prvom zasadnutí NRSR  - nulová sebareflexia u týchto gaunerov je príznačná! Nesmieme zaváhať a rázne konať - inak nás ešte viac zničia! PO NÁS POTOPA je devíza týchto ľudských kreatúr bez ľudskosti !

Túto bandu cynikov, klamárov a zlodejov treba politicky zlikvidovať a potrestať ich zločiny skôr, ako by sa mohla vrátiť a dokončiť svoje dielo. Pelle a boľševik odovzdávajú túto krajinu zdevastovanú ekonomicky aj morálne bez ohľadu na koronavírus. Ešte aj rýchlo testy bojkotovali - hoci to je najúčinnejšia metóda šíreniu pandémie zabrániť !!! Čo je najhoršie pre nás ľudí a oni to urobili s úmyslom a ešte sa mu niektorí bohužiaľ za toto aj poďakovali.

A ešte niečo z FB

Miloslav Danihel

HRUBÉ ČIARY

Súčasnej vláde sme nedali mandát na hrubé čiary i keď nastúpila v najťažšej chvíli. Treba to denne pripomínať. Nie jej ale tým , ktorých sa to bude dotýkať Je na mieste, že Matovič nemlčí. Rovnako nemlčať by mali všetci ostatní členovia vlády. Sú vo vojnovom stave : nielen s koronavírusom , ale aj s tými, ktorí zapríčinili , že naša krajina je na tento stav nepripravená , hoci denne na tlačovkách /ale až od 28 februára/ denne rozprávali , čo všetko /nič/ robia. Je treba pripomínať, že tento parlament, táto vláda je tu z našej vôle vôle tých , ktorí chcú vidieť jedinú hrubú čiaru a to tú ktorá bude potrebná na zrátanie zlodejín, podvodov a iných zločinov spočítaných za 12 rokov Ficových vlád.

 

 

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Matovič vyhral na celej čiare

Čo si premiér odmakal, dostal Pellegrini zadarmo.


Už ste čítali?