Fico a spol. útočia ako besní psy na Matoviča a zneužívajú aj nákazu.

Autor: Július Kovács | 22.3.2020 o 13:33 | (upravené 22.3.2020 o 19:13) Karma článku: 10,38 | Prečítané:  83460x

Dnes bývalej vláde ďakujú za všetko dobré, čo vykonali , ale už menej sa  spomína na to, čo urobili zlé. Napríklad len v boji proti koronavírusu zisťujeme, že všetko je nakúpené predražene a zbytok ministrov 

ešte na poslednú chvíľku rýchlo podpísal nevýhodné kontrakty pre štát a výhodné pre našich ľudí.  Poslanec z poslednej lavice sa arogantne vysmieva z dnešnej koalície hoci v normálnej krajine by bol dávno za mrežami, kam už roky patrí.

Oligarcha Haščák ponúka tuším 13 miliónov na pomoc v boji proti koronavírusu, hoci štát okradol pomocou Fica a jeho lumpov o niekoľko sto miliónov a teraz sa nám bude tváriť ako samaritán, z nakradnutých peňazí,  ktoré povyťahoval hlavne od dôchodcov a ľudí ktorí žijú z minima. Toto je obraz o človeku o jeho krutosti, ega bez svedomia a ľudskosti, inak by nikdy nemohol vlastníť okolo 300 lekárni, poisťovňu dôvera a 17 veľkých nemocníc na Slovensku. Kto toto povolil? Vláda Fica a Pelleho smerákov  so spolúčasťou koalície SNS, MOST -HÍD samozrejme, že držia spolu, keď sa im vodilo dobre na úkor občanov v našej krajine, porušovali a porušujú Ústavu SR hlavne v oblasti ľudských právach a dôstojného života občanov. A keď vidíme, ako skladajú nový sľub a prísahajú na Ústavu SR, tak máme  z toho veľmi zmiešaný pocit, už nikdy im nebudeme veriť, klamali a podvádzali 12 rokov. Dôveru už nezískajú od prevažnej časti ľudí, ktorí myslia zdravým rozumom, iba ak od takých z ktorí z nich mali a majú osoh, ktorí sú kúpení smerákmi. 

Štátne rezervy sú vytunelované ochrana proti koronavírusu je robená po funuse a Pellegrini sa prezentuje ako agent 007 a záchranca národa, tiež patrí do väzby minimalne za zodpovednosť za štátne rezervy.

Súčasná vláda musí riešiť nákazu koronavírusom. A tam bude fakt práce viac ako dosť. A presne na toto sa spolieha Fico a spol.  Opatrenia, ktoré urobil Pellegrini boli neskoré a budú mať fatálne následky a samozrejme to budú hádzať na krk Matovičovi.

Na mieste Matoviča by som sa pozrel, kto si nadelil koncom roka na ministerstvách najvyššie odmeny a vymietol horné poschodia ministerstiev. Samozrejme títo páni sa budú tváriť že sú prepotrební  a že oni nič s Ficom nemali a že bez nich sa nič nepohne. Nie je to pravda práve naopak, títo ľudia budú najväčšie brzdy. Sekčných šéfov, štátnych tajomníkov aj vedúcich jednotlivých odborov si dosadzoval Smer a vládna koalícia po protekcii, ak Matovič cúvne a nechá im priestor šeredne sa to vypomstí. O ich odbornosti nepochybujem, odborníci na korupciu, ak úrady a ministerstvá na niečom stoja, tak sú to strední a nižší úradníci. 

Treba chliev čistiť a hneď od začiatku na toto potom doplatil aj Dzurinda aj keď jeho vláda urobila za 4 roky viac ako Ficove za 12 rokov.

Takže budeme sa musieť snažiť chovať a reagovať veľmi múdro najmä s ohľadom koľko svinstvá a zločinov nám zanecháva táto hrôzovláda - ficko zločincov - ktorých najmä bude treba potrestať - pretože sme jasne videli aj na prvom zasadnutí NRSR  - nulová sebareflexia u týchto gaunerov je príznačná! Nesmieme zaváhať a rázne konať - inak nás ešte viac zničia! PO NÁS POTOPA je devíza týchto ľudských kreatúr bez ľudskosti !

Túto bandu cynikov, klamárov a zlodejov treba politicky zlikvidovať a potrestať ich zločiny skôr, ako by sa mohla vrátiť a dokončiť svoje dielo. Pelle a boľševik odovzdávajú túto krajinu zdevastovanú ekonomicky aj morálne bez ohľadu na koronavírus. Ešte aj rýchlo testy bojkotovali - hoci to je najúčinnejšia metóda šíreniu pandémie zabrániť !!! Čo je najhoršie pre nás ľudí a oni to urobili s úmyslom a ešte sa mu niektorí bohužiaľ za toto aj poďakovali.

A ešte niečo z FB

Miloslav Danihel

HRUBÉ ČIARY

Súčasnej vláde sme nedali mandát na hrubé čiary i keď nastúpila v najťažšej chvíli. Treba to denne pripomínať. Nie jej ale tým , ktorých sa to bude dotýkať Je na mieste, že Matovič nemlčí. Rovnako nemlčať by mali všetci ostatní členovia vlády. Sú vo vojnovom stave : nielen s koronavírusom , ale aj s tými, ktorí zapríčinili , že naša krajina je na tento stav nepripravená , hoci denne na tlačovkách /ale až od 28 februára/ denne rozprávali , čo všetko /nič/ robia. Je treba pripomínať, že tento parlament, táto vláda je tu z našej vôle vôle tých , ktorí chcú vidieť jedinú hrubú čiaru a to tú ktorá bude potrebná na zrátanie zlodejín, podvodov a iných zločinov spočítaných za 12 rokov Ficových vlád.

 

 

 
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kam ísť na test, čo s pozitívnymi a čo bude s netestovanými? (otázky a odpovede)

Certifikát z plošného testovania na Covid-19 je vstupenkou do obchodov.

Píše Juraj Buzalka

S tyčinkou v nose tvoríme históriu

Politické spoločenstvo sa deje prostredníctvom rituálov.


Už ste čítali?