Kajetan kýchol a dva byty schmatol a Keby sme boli ako vy, fašisti a komunisti.

Autor: Július Kovács | 23.3.2020 o 11:09 | (upravené 23.3.2020 o 12:36) Karma článku: 10,83 | Prečítané:  3599x

Toto napísal na FB Pavol Varga a ja som to prevzal s jeho súhlasom a upravil, lebo to výstižne popisuje situáciu na Slovensku.  Bývalý kandidát na ústavného sudcu Kajetán Kičura sa považuje za priateľa Roberta Fica. "NÁŠ ČLOVEK !"

Kajetan kýchol a dva byty schmatol

Bojíme sa kýchajúcich a kašľajúcich. Peter Pellegríni nie. Kajetán Kičura v skladoch štátnych hmotných rezerv kýchol a všetko zmizlo.

Expertka na protokol hovorí. Pri kýchnutí sa na zdravie nehovorí.

Kýchajúci sa tvári, že nič neurobil a druhá strana sa tvári, že nič nepočula.

Alebo, páni, taký rozopnutý zips na nohaviciach. Nehovorte nič, lebo nedočkáte sa vďaky.

Teda, ak nie ste milovníkom pánskych rozparkov.

Vykýchnutý vzduch môže ísť až do vzdialenosti jeden a pol metra rýchlosťou 162 kilometrov za hodinu. 40 tisíc kvapôčiek.

Súdruh Kajetán Kičura poprel medicínske poznatky.

Raz kýchol, zopár zmlúv pre „našich ľudí“, zásoby na boj s koronavírusom žiadne, iba dva byty po 300 tisíc eur pristáli jeho synovi na Konventnej 7.

Kýchajte tiež, priatelia.

Podľa demografickej štatistiky, na Slovensku vo veku dvadsať rokov, ako synáčik JUDr. Kajetána Kičuru, žije 56 360 synov a dcér.

Poprosil by som Petra Pellegíniho, ktorý po „kýchnutí“ Kajetána Kičuru sa tváril, že nič nevidel a nepočul, o gesto.

Nájsť zo „svojej“ bývalej rezerve predsedu vlády nejakých 33 miliárd a 816 miliónov, aby každý občan Slovenska vo veku 20 rokov dostal po dva honosné byty.

No a my zvyšní v iných vekových kategóriách, nebudeme hluchí a slepí v prípade, že NAKA sa bude tváriť, že nič neurobila.

Na zdravie, priatelia sociálno demokratického vírusu.

 A tu je pán Kajetán, ako kadidoval na Ustavného sudcu, kliknite na obrázok a otvorí sa Vám článok s videom.

Priateľ Fica dohadzoval kšeftíky Bonulu aj J and T a zrejme aj iným našim ľuďomPriateľ Fica dohadzoval kšeftíky Bonulu aj J and T a zrejme aj iným našim ľuďom (SME)

A komentare k tomu z FB

Barney Bryan Kovacs teraz pani Kolíkova môže ukázať, či to s reformou spravodlivosti naozaj myslí vážne. Tažko hovorit o akejkoľvek pozitívnej zmene, ak sa KK vráti do talara!

 Jozef Mallinerits tak je to tak , že termopelle gauneri nám zakýchali celú krajinku vírusom SD-PARAZITIZMU - pandemických rozmerov a karanténa nám nebude stačiť - jedine dôsledná deratizácia - ešte je zaujímavé , že tá kreatúra (r.1969!!) musela pekelne rabovať - aby nahonobila taký "majetok" !!!

 a ešte čerešnička na torte

 

Keby sme boli ako vy, fašisti a komunisti

 

Keby sme boli, ako vy, fašisti, v piatok neskladáte sľub v parlamente, ale na kolenách, pri hlave oceľová hlaveň a pod vami masový hrob.

Keby sme boli, ako vy, komunisti a eštebáci, v piatok nad ústavou vám zabránime krivoprísažníctvu a doprajeme vám pohľad na konopné lano šibenice.

Ibaže, my nie sme barbari, ako vy. JUDrovia nejudrovia s pohármi jedu plného práva marxistického.

Keby sme my pohŕdali kamennými doskami Mojžiša, čo zniesol z hory Sinaj, ako vy fašisti, čo ste ich už raz rozbili, odviedli by sme vás na pohanské oltáre a odovzdali plameňom. Tak, ako vaša ideológia v koncentračných táboroch.

Keby sme nemali v úcte tradície rímskeho práva a nahradili ich vašimi z päťdesiatych rokov minulého storočia, ako vy komunisti a eštebáci, deložovali by sme vás z vašich honosných sídiel nami krvavo zaplatenými a vyviezli na Oremov laz. Do kasárni po okupantoch.

Ibaže my nie sme človečenstvo, čo stavia zločin a zločincov k múru rumunským princípom. Bez súdu.

Keby sme boli ako vy, fašisti ruka v ruke s komunistami zo začiatku 21.storočia, vyniesli by sme vás v zuboch z budovy slovenského parlamentu.

Rovnako, ako vy z parlamentu pri nástupe fašistu Tisa.

Rovnako, ako vy, komunisti, ktorí donútili predsedu Demokratickej strany, Jozefa Lettricha rezignovať z postu predsedu Slovenskej národnej rady vo februári 1948. Víťaza volieb.

Ibaže my nie sme ako vy, kotleboví fašisti objímajúci ficových komunistov a eštebácke Orwellovo Prasa.

Za posledných 82 rokov, ste vy fašisti a komunisti Trikrát verejne rozbili Mojžišove Kamenné dosky od Boha.

Trikrát sme my, čo nie sme ako vy, dokázali vypočuť si slová z Knihy exodus, kapitoly 34 :

"Vykreš si dve kamenné tabule, práve také, aké boli prvé, a ja na tabule napíšem slová, čo boli na prvých tabuliach, ktoré si rozbil“.

Vírus, ktorý ovládol naše telá i mysle, raz skončí. Lebo taký je osud každej pliagy.

Dovtedy posielam odkaz vám, kotlebovým fašistom a ficovým komunistom, ktorí si ešte aj 31 rokov po Novembri ´89, priniesli svinčík vlastných nemravnosti a neľudskosti do slovenského parlamentu.

Štvrté kresanie slov z Knihy exodus, kapitoly 34 bude posledné.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?