Šok pre Slovensko. Robert Fico vracia peniaze.

Autor: Július Kovács | 2.4.2020 o 10:30 | (upravené 2.4.2020 o 21:08) Karma článku: 10,30 | Prečítané:  102294x

Šok pre Slovensko, Robert Fico s manželkou odovzdajú dnes v tichosti a povestnej skromnosti jeden a pol miliardy eur vláde Igora Matoviča. Sumu, akú potrebuje vláda pre občanov, ekonomiku štátu, na prekonanie pandémie koronavírusu

Na jeden mesiac.

Potom, čo zistil s akou ľahkosťou sám sebe odobral ochranku, že rozpoltenie osobnosti bolo tou prekážkou k naplneniu sna socializmu, chrabro skoncoval s dvojtvárnosťou.

„Každému podľa jeho potrieb, každému podľa jeho zásluh“.

Jeho boj po tridsiatich rokoch, kedy viedol birmovaného Fica proti komunistovi Ficovi na život a na smrť, kedy večer poslušne plnil príkazy svojich oligarchov a v noci sa šabľou v ruke, ako potomok Slavianov, bojoval s predajným Ficom, kedy klamár Fico o istotách sociálneho štátu viedol zápas s Ficom a jeho ideou sveta zadarmo, kde sa každému ujde rovným dielom. Povedal rázne nie.

Ako oznámila nová asistentka poslanca z poslednej lavice, Katarína Vidovičová s mesačným platom 2 949 eur, Robert Fico v najbližších hodinách vyzve funkcionárov strany Smer-SD, aby poslušne vrátili občanom Slovenska „svoje“ miliardy.

Výzva, pokračuje ďalej, bude smerovať aj k oligarchom vyvaľujúcim sa v teple Bahám či Mexika, že dozrel čas vrátiť ľuďom to bohatstvo, ktoré patrí iba im.

Dôrazne upozorní agenta eštebé a synovca Vasiľa Biľaka súdruha Sotáka z Klubu 500, aby nepokračovali v deštrukcií novej vlády. V snahe vyvolať predčasné voľby.

Má pre nich aj „náplasť na ich“ boľačku, kde aj oni vedú zápas rozpoltených marxistov s postavením „podnikateľa“. So strašiakom mladosti, obrazom kapitalistu vykorisťujúceho robotnícku triedu a pracujúcu inteligenciu.

Robert Fico dal sľub.

Že „s prstom v nose“ je pripravený „nájsť“ 320 miliónov eur na trináste dôchodky.

Dary súdruhov strany Smer-SD, oligarchov, eštebákov i podnikateľov spríbuznených s funkcionármi KSČ vo výške 46 miliárd ulúpených vystačia vláde nielen na prežitie občanov, ale aj na ohromujúci reštart slovenskej ekonomiky.

Robert Fico, dvihne varovný prst aj k nemravnostiam súdruhov.

Z minulosti, kde každý mal svoju Máriu Troškovú platenú občanmi, iba Brúsič z Calexu, komunista Ján Richter mal k dispozícií celý Čistý deň a kusisko v Zlatom kľúčiku.

Stačilo, povedal svojej novej asistentke v noci, keď opravoval zničený byt v Bonaparte.

Stačilo, odkázal aj povestnej esbeeske Bobul a rodinne spriaznenému Jahnátkovi.

Už žiaden Blažej Zaujec, generálny riaditeľ štátnej Letovej prevádzkovej služby, ktorý svojej milenke platí mesačne 3 900 eur v čase, kedy občania Slovenska žijú skromne.

Motív Roberta Fica je logický.

Keď sám sebe odobral nezákonne pridelenú ochranku pochopil, že štát nemal žiadne náklady.

No a tak opísaný model , kedy nebude treba zamestnávať množstvo policajtov, prokurátorov, sudcov i bachárov na vyšetrovanie a súdne procesy, ale bohatstvo všetci zainteresovaní dobrovoľne vrátia, nebudú popri ňom znášať útrapy.

Mr. Jackyla a Dr. Haida.

 

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ak by sa Fico a Pellegrini chceli vrátiť, nerobili by to lepšie (píše Samo Marec)

Nikam sme sa nepohli, len sa všetci dohádali.

Stĺpček Jakuba Fila

Zhovievavosť voči Matovičovi už vôbec nie je namieste

Premiér vydiera národ aj koalíciu.


Už ste čítali?