Mohamedán Boris nahradil kapitána Andreja

Autor: Július Kovács | 6.4.2020 o 10:15 | (upravené 8.4.2020 o 16:20) Karma článku: 10,56 | Prečítané:  12258x

Kým Andrej Danko dával „slovenčinovi po bokovi“, Boris Kollar prášil na Slavíne za asistencie svojich detí históriu rovnako, ako „čudo“ skryté v nohavičkách jeho Zlatokopiek.

Dobrou správou je, že „ľud pospolitý“ a svojstojný nepríde o duševný svet Andreja Danka.

Zlou správou, pre „ľud nohavičkový“ v podobe pokračovateľa z Revúcej, Borisa Kollara je, že čím skôr traja koaliční partneri pochopia, že je nebezpečný prívesok a zbavia sa ho, tým lepšie.

Pre nás, ktorí nemajú zmysel „pre osobitý humor“ od ústavného predstaviteľa, ktorému sa krv už ani nepokúša vrátiť späť do dutiny lebečnej.

Takže trochu dejepisu pre detičky Borisa Kollara od Zlatokopiek.

Do roku 1941 kým neuznaný maliar Adolf z Viedne, s dočasným pobytom v Berlíne, nešiel krvou premaľovať k nepodarenému seminaristovi Josifovi do Kremľa jeho krvavé obrazy, boli obaja nositelia dvoch zločineckých ideológií komplicmi.

Kým neboli dostupné informácie z Jaltskej, Teheránskej a Postupimskej konferencií svetových veľmoci, mnohí snívajúci sen o splnení záväzku, že o osude krajín strednej Európy rozhodnú občania v demokratických voľbách, bolo možné hovoriť o oslobodení.

Od momentu, keď masový vrah Josif vyhnal rovnako masového vraha Adolfa, časom sme začali chápať, čo je to „dostať sa do sféry vplyvu“ podvodného boľševika.

Po dvadsiatich rokoch sme začali neakceptovať potomkov Josifa no a Leonid s hustým obočím poslal Turistov na tankoch.

Krátky exkurz pre detičky Borisa Kollára, ktorý bol poďakovať „osloboditeľom“ na Slavíne.

Zároveň prevziať štafetu súdruha Viliama Plevzu, ktorý tak dokonale prepísal históriu Slovenského národného povstania za Husáka, že samotní partizáni začali pochybovať, či vôbec bolo a či na Slovensku.

Keď 26.augusta 1346 skončila kľúčová bitka pri Kreščaku, v 100 ročnej vojne medzi Frantíkmi a Anglánmi, rozhodol sa anglický kráľ Eduard III. založiť „Podväzkový rad“.

Rytierom.

Keď pred dvoma rokmi Jedovatá Slina už nie z Bonaparte spolu s Enigmou z Revúcej, v epoletách plukovníckych a kapitánskych, zložili „tradíciu“ svojich vyznamenaní, Boris Kollár by mal byť pokračovateľom marxistixko vlasteneckých svojstojných tupostí. A založiť ďalší.

Rad orgánu nad Svetelným bodom medzistehenným.

Udeľovaný tým, čo nepochopili význam slova Oslobodenie. Že základom je slovo Sloboda.

 

Vyberáme z FB

Tomas Vano

Pellegrini, Fico, Saková a ostatné smerácke krysy, neobtierajte si tie vaše hnusné papule o nášho premiéra... Nesiahate mu totiž ani po podpätky... 12 rokov ste tu rozkrádali tento štát a teraz sa tvárite, že vám na ňom záleží... Zalezte, tíško čušte a čakajte, kým pre vás príde komando a odvlečie vás na 25+ ročnú karanténu do Leopoldova, či Ilavy...!!

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Matovič vyhral na celej čiare

Čo si premiér odmakal, dostal Pellegrini zadarmo.


Už ste čítali?