Potkan Fico velí, hopta Žiga, Bláha vyskoč !

Autor: Július Kovács | 9.4.2020 o 11:45 | (upravené 9.4.2020 o 15:03) Karma článku: 10,82 | Prečítané:  19856x

Súmračná je ako Stalinova Dača.  Aj súmračníci musia tancovať kazačok ako Fico zavelí, Pellegrini vyskakuje ako o dušu a Erik Tomáš im kladie zhnite paradajky pod riť a keď pukajú a Fico sa smeje a nalieva do seba Kremľovskuju. 

Richter krochká a džezuje to znamená, že sa pohybuje, ako keby nabodával odzadu malé lolitky v čistom dni. Maznák vykrikuje žužú zasluhuješ si láskanie a tiež robí čudné sex pohyby. Raši pobehuje s činkou a kričí, som krásny. Fico sa smeje chlapci všetko je dovolené. Nebojte sa agenti goriliak, otec hajlujúceho a otec širokého tučniaka to istia. Štrngnime si priatelia! Takto vyzerali a možno aj vyzerajú Súmračné večierky. 

Všade boli dosadné všetkeho schopné hyeny, všetko čoho sa dotkli prehnilo a čo nebolo priviazané na reťazy ukradli. Telocvikari robili ministrov vnútra, šermiari ministrov dopravy, opilci spravovali životné prostredie. Ľudia s falošnými diplomami riadili krajinu. Ostal tu chliev a hrozný smrad. Morálny úpadok a dnes, keď sa povie politik, národ, charakter, česť, vytiahne sa štátny znak, obyčajný človek prejde radšej zhnusene na druhu stranu. Tieto kreatúry ľudí treba čím skôr zavrieť, alebo nech tiahnu do čerta do Moskvy, alebo na Belize, ten smrad ktorí šíria sa nedá vyvetrať.

Čím skôr bude zlikvidovaná pandémia koronavírusu, tým skôr Fico, Pellegríni či Raši so Žigom porozprávajú vo vyšetrovacej väzbe o všetkých zločinoch Smer-SD.

Obraz „konca sveta“ na Slovensku sa neodohráva v zapĺňajúcich sa nemocniciach v spoločnosti hrdinov, zdravotníkov a ich pacientov.

Obraz konca sveta sa premieta v hlavách oligarchov Smer-SD i členov organizovaného zločinu, Smer-SD.

Film, v ktorom zúfalstvo z pohľadu na zatvorené dvere štátnej pokladnice je znásobené realitou otvárajúcich sa dverí.

Vyšetrovacích väzieb či väzníc.

Lebo tak to v slušných spoločnostiach chodí. Lebo takto bolo nastavené Slušné Slovensko v čase, kedy iba jeden novinár dokázal vyvolať strach v sídlach ekonomickí mocných.

Lebo iba státisíce okradnutých v Neslušnom Slovensku Roberta Fica a jeho nasledovníka Petra Pellegríniho, dokázalo pohnúť ich nebesami zločinu.

Ak by súčasná vláda Igora Matoviča mala tak zodpovedných priaznivcov, ako mal Fico nezodpovedných, potom by sa diali veci rýchlejšie, s menším počtom obetí a padajúcou chuťou marxistických podvodníkov po vyvolaní predčasných volieb.

Pre zodpovedných ľudí Slušného Slovenska otázka :

Chcete radšej neskôr hladovať, ako dnes zomrieť ?

Pre, už iba malú skupinku nezodpovedných voličov boľševika a jeho rôznorodé odnože marxistov, nemám otázku. Iba konštatovanie.

Neprekvapuje ma, že potom, čo ste 12 rokov podporovali Zločiny moci Smer-SD, potom čo ste vyjadrovali nespútanú radosť z faktu, že nielen vy dnes, ale aj vaše deti a vnúčatá budú splácať dlhy štátu určené na blahobyt oligarchom a zločincom zo Smer-SD neprekvapuje, že idete v ústrety, na pol cesty, na stretnutie so smrťou.

Smrť má dnes dve podoby.

Koronavírus a Robert Fico.

Ešte dodatok za včerajšiu sabotáž od policajneho riaditeľa Lučanského  

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz 

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Progresívne Slovensko má nové vedenie, Trubana vystrieda Bihariová

Bihariová porazila Trubana pomerom 105 ku sto hlasom delegátov.

Koronavírus na Slovensku: Z 2639 testovaných boli dvaja pozitívni

Nové prípady zachytili v Banskobystrickom kraji mimo karanténnych centier.


Už ste čítali?