Pellegríni zakladá vraj nový obrodený Smer PERESTROJKA.

Autor: Július Kovács | 27.4.2020 o 16:18 | (upravené 1.5.2020 o 14:09) Karma článku: 11,06 | Prečítané:  3972x

Obrodený  Smer-SD riadený Ficovou figúrkou Pellegrínim v rukách piatich oligarchov z hotela eštebáka postaveného za peniaze nás občanov ! Double Tree by Hilton, tam sa spolu schádzali Fico,  Kaliňák, Výboh, Brheľ, Široký a Bodor.

Bábka Fica, pajác ponovembrovej politiky Pellegrini sa nás snaží presvedčiť aj pomocou mediálnych manipulácií, že nový Smer je dobrá voľba, obliekajú sa do krojov a hrajú na národnú nôtu.

Predchádzal tomu zázrak trojkráľový, traja remeselníci tvrdí marxisti sa v priebehu po novembrovej noci menia na národných katolíkov, jedná sa o Šustera, Kováča a trojicu dovršuje ostrostrelec špelec Gašpar.

Medzitým komunista ŠtB Doktor Mečiar, ktorý sa objavil asi pol roka po novembri 89 v károvanom mäsiarskom kabáte a vykrikoval, že pre každého komunistu máme jeden strom aby na ňom visel, bohužiaľ tieto záznamy Reznikova TV dávno skartovala.

O nás bez nás s Klausom od zeleného stola bez referenda rozkrojili Československo horším spôsobom, ako Mníchovská zrada. A v rámci divokej privatizácie vytvoria z najkvalitnejších ŠtB a KGBkov komunistických kapitalistov. To, čo v 48 ukradli a na čom ľudia dlho pracovali, drzo nehanebne rozkradli. Lexa, Lorenc, Rezeš, Fiľo, Poor, Haščák, Babiš, Čičmanec, Paška, Poor a mnoho mnoho ďalších, dnes sa tvária ako spasitelia národa, roduverní.

Ich detičky červené brojlery, ako Guspan, Danko, Vážny, kráčajú v ich šľapajách. Dôchodcovia žijú z 350 E, mladí ľudia utekajú na západ. Smotanka sa smeje na účtoch majú niektorí nakradnuté aj miliardy.

Zo štátu urobili dojnú kravu.Za tieto peniaze si kupujú novo vznikajúce strany a veď volič je h*vno a koupím si Vás všechni.

Vrah Mečiar sa zabava na zrušených premlčaných amnestiách. Vraždu ani po 50 rokoch nepremlčali nacistom, Mečiarovi sa prepiekla, užíva si nakradnuté a smeje sa a tvrdí, že je otec národa.  

Doktor plieskal po stole Skutok sa nestal a opakoval to po ňom tak isto Kaliňák, dôkazy pozametali.

Záujmové kruhy blízke Smeru si objednali manipulačný prieskum a tá povestná neviestka šľapka oligarchov Markíza ho odvysiela a objavia, že pajac Fica termo Pellé je obľubenejší ako Matovič?

Pretože rozkrádačky z minulosti a nadrozmerný strach z mnohoročného väzenia je pre všetkých „sociálnych demokratov“ nočná mora. Bodor s Kaliňákom zdrhli k Arabom konvertujú dokonca na islám, z práci česť sa stalo bože náš ktorý si na nebesiach a  potom dokonca alah akbar a media mlčia a novinári oligarchov držia bobríka mlčania, z niečoho musia živiť rodiny.

Kaliňák s odberateľmi Kaliňák s odberateľmi (Ministerstvo vnútra)

Smer sa smeje, veď naši ľudia sú čistí ako lalia, dokonca nebolo voči nim vznesené ani obvinenie. Volič je znova h*vno. A korona, ako handra a leští Smer. 

Kočner chodí na súd vyštafírovaný, ako  manekýn a vyhráža sa, vraj keď ho pustia vraj urobí 5 hodinovú tlačovku. Zsuzova, Marček, Sabo, Andrusko vypadajú ako  obnosené handry. Človek aj pochybuje, či Kočner je vôbec vo väzení, či nám tu niekto len nehrá divadlo.

V predchádzajúcich voľbách kupili charaktera a Procházku. Keď dnes niekomu poviete charakter znie to horšie ako k*k*t.

Osvedčilo sa  takže pokračujú v kupovaní,  zrazu zisťujeme že skorumpovaní  sudcovia a prokurátori, policajti sa nedajú odvolať a ľudia dosadení smerom ostávajú na funkciách. Vážne Vážny svieti ako kapitanov fakus pred NRSR a nedá sa vraj odstrániť, tak hlboko je zakorenený. 

Každý jeden, kto volil Smer SD je zodpovedný za stav republiky a mal by zaliezť do myšacej diery a držať hubu, nie kikirikať, aky je Smer skvelý.

Tí, čo volili a podporujú  Smer nesú vinu politickú aj morálnu vinu, lebo  vďaka nim je Slovensko tam kde je na chvoste EÚ. 

A nesú vinu na vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

A napriek tomu, nemaju hanbu vypisovať matke Kušnírovej haldy dopisov plné vulgarizmov. Ľudia bez bontónu odchovaný na komunistických častuškách. 

Potrebovala spoločnosť a jej ľudia dvojnásobnú vraždu, aby sa konečne prebrala k životu ?

Dvaja spomínaní martýri svojou smrťou odhalili vinu strany Smer-SD.

Vinu kriminálnu.

Vy, súdruh Pellegríni mate tiež namočené svojou servilitou vaše červené krvavé paprče do ich vraždy, druhý deň po vraždách ste mali povinnosť zbaliť sa a čakať na spravodlivosť a zákon. Škoda zbabelosti Kisku kandidáta KSČ z roku 89, aj vďaka nej ste tu ešte aj dnes. Mal opraty v rukách a zľakol sa, lebo bol vydierateľný vymenil dve figurky a schválil celú pôvodnú Ficovu vládu. 

Po dvoch rokoch, v ktorých sa vyplavilo také množstvo zločinov pod taktovkou strany Smer-SD, vrátane vás, že máte právo. Jediné právo.

Vypočuť si to povestné poučenie obvineného.

Čokoľvek poviete, môže byť použité proti vám.

Takže.

Čakajte, bez prítomnosti manipulačných prieskumov v prostredí dominancie „Banašizácie médií“. Tak ako velí komunistická marxistická škola zakladateľa, ktorý už po roku pochopil podvod marxistov a vystúpil zo strany.

Čakajte, lebo tak, ako padali metódy jej manipulačných techník na rozvrat spoločnosti – od morálky spoločnosti, cez kultúru, vzdelávanie, cez lživosť slov a kníh – padne aj tá dnešná.

Taká charakteristická pre stranu Smer-SD od jej založenia v Stupave.

Zbrane manipulácie – sex a drogy – sa zmenia z pretláčaného „princípu slasti“ na vypitie Kalicha horkosti.

V súdnych sieňach Slovenska.

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

100 ROKOV OD TRIANONU

Mesto maďarónov a odpadlíkov. Príchod Čechov vyvolal v Košiciach zdesenie (rozhovor)

Košice zaujímali v maďarskej národnej pamäti prominentné miesto.

Progresívne Slovensko má nové vedenie, Trubana vystrieda Bihariová

Bihariová porazila Trubana pomerom 105 ku sto hlasom delegátov.

Píše László Sólymos

Matovičovo gesto Maďarom bolo fiasko

Premiér dostal facku vo forme memoranda od strany SMK.


Už ste čítali?