Kašľali ste na Fica, nemáte milióny, lebo ste „mierni Slováci, čo dokážu žiť aj z almužny“

Autor: Július Kovács | 2.5.2020 o 15:48 | (upravené 3.5.2020 o 15:16) Karma článku: 10,64 | Prečítané:  15958x

Trvalo mu sedem rokov kým pochopil, že Slovensko odmietlo jeho program „Návratu k ľudskej dôstojnosti“. Z Novembra  2005. Programu, ktorý okrem mňa nikto nečítal tisíckrát.

Koncentrát, ako hovoria opilci, má 28 a pol strany, čo je o osem viac, ako hladina portského vína výlučne dorábaná v ústi rieky Douro. 

Hádam neprezradím štátne tajomstvo, že čítanie o ficovom „Svete zadarmo“ má nižšiu hodnotu, ako program XV. Zjazdu KSČ, no má vyššiu pridanú hodnotu. Ak sa čitateľ donúti čítať tretíkrát po sebe ubezpečujem ho, že bude mať tie isté pocity šťastia, ako predseda po troch fľašiach tuhého.

K dnes mimoriadne sledovanému zdravotníctvu „programoval“. 

„Obnoviť dôveru k poskytovateľom zdravotnej starostlivosti“. Čo nebožtík z Košíc zobral vážne a dôsledne zahájil dva útoky. Na bránu košickej nemocnice s takou dôverou, že zahynul v boji.

Druhou, lebo slovíčko Dôvera je určujúce, otvoril dokorán pokladne poniektorej poisťovne, že vyvolávalo asociácie s povestným Husákovým korzom na hraniciach s kapitalistami. 320 miliónov dorazilo bezpečne na Cyprus a tak „červenkastý“ potomkovia členov ÚV KSS a skautíkov od generála Loreca búchalo samopašne šampanské.

A nikomu tie stovky miliónov dodnes nechýbajú, rovnako, ako hlas 5 700 mŕtvych ročne pre nedostatočnú zdravotnú starostlivosť. Lebo, kto by veril mŕtvemu.

„Primerané hmotné zabezpečenie v starobe“, popíja program z iného novembra, ako ten náš, bolo realizované opakovanou historickou skúsenosťou socialistov. Trojnásobným vykradnutím druhého piliera. 

Ďalšie útoky Richtera na „pilier“ narazili na neschopnosť dovolať sa mu. Lebo nech zvonili na ministerstvo, vždy sa ozval „vrátnik“ z Čistého dňa, alebo Bonulu. 

Zabezpečená staroba od socialistov a jej Jednoty dôchodcov pripomínali „zlaté časy socializmu“, kedy odhodlaní, i keď krehký štruktúrou kvietku Lotosa, hrdinský bránili ostnaté drôty na hranici s kapitalistami. A jeho produktom. Bezdomovcami z Rakúska a Nemecka, ktorí desaťročia sa pokúšali ukradnúť náš ostnatý drôt z hraníc a predať ho zberným surovinám.

Na záver som si nechal kapitolu o „ľuďoch práce“. Smer chce, aby bohatstvo bolo rozdeľované spravodlivejšie. Nuž, kameň úrazu. Iba malá skupinka ľudí z rodu „Náš človek“ pochopila a bodro sa ujala „spravodlivejšieho rozdeľovania modelom Fico.

Oni miliardári, milionári a zvyšní, ako hovorí predseda, „zostali mierni, čo dokážu vyžiť z mála a aj tridsať rokov po Novembri ´89, majú dve či tri zamestnania, aby uživili svoje rodiny.

To je prednosť Slovenska uviedol Fico v roku 2012.

V podvečer sviatku ľudí miernej povahy  bola posledná tlačovka preriedených podporovateľov predsedu.  

„My v opozícií budeme, buntošil predseda, Silná ľavicová opozičná politika“.

Za jeho chrbtom sa ozval súdruh Ján Richter s novým názvom strany Smer-SD.

SĽOP.

Nuž súdruh, tak ako sa pýta v „Návrate k ľudskej dôstojnosti v roku 2005.

„Je to spravodlivé a správne, že tí, čo vytvárajú hodnoty žili na hranici ľudskej dôstojnosti ?

Odpovedal iný súdruh, čo túži napísať nových tridsať rokov „Návratu k ľudskej dôstojnosti“. Peter Pellegríni, včera.

„Práca nemôže byť vymoženosťou pre vyvolených“.

To je pravda, súdruh podpredseda Smer-SD. Načo meniť zaužívané, kde mierni Slováci pracujú a „Náš človek“ prerozdeľuje bohatstvo.

Stačí, aby si k dvom či trom ficovým zamestnaniam pridali štvrté alebo piate.

SĽOP dva. Miernosťou k almužne po ceste „Návratu k ľudskej dôstojnosti“.

Uľej!

 

Inak  ľudí, čo robia veci v rozpore s právom, treba potrestať a nerobiť hrubé čiary za ich špinavosťami, ak sa chcete k nám pridať do  skupiny Antifico a Antismer kliknite na odkaz je nás ako 5000.

                                               ANTIFICO A ANTISMER

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

100 ROKOV OD TRIANONU

Mesto maďarónov a odpadlíkov. Príchod Čechov vyvolal v Košiciach zdesenie (rozhovor)

Košice zaujímali v maďarskej národnej pamäti prominentné miesto.

Progresívne Slovensko má nové vedenie, Trubana vystrieda Bihariová

Bihariová porazila Trubana pomerom 105 ku sto hlasom delegátov.

Píše László Sólymos

Matovičovo gesto Maďarom bolo fiasko

Premiér dostal facku vo forme memoranda od strany SMK.


Už ste čítali?